Hlavné menu
Produkty v košíku

Koupelnového pomůcky

V našem internetovém obchodě jsme si pro vás připravili i užitečné koupelnové pomůcky, se kterými si usnadníte život při osobní hygieně. Díky těmto pomůckám můžete provádět běžné úkony při osobní hygieny v koupelně. Madla velmi efektivně eliminují rizika pádu při úkonech v koupelně. Židle a sedačky zas zvyšují samostatnost nemocných a pomáhají při manipulaci s pacientem ve vaně či sprše.
Zobraziť podkategórie
Bezpečnostní opěrné madlo 76cm Bezpečnostní opěrné madlo 76cm
-36 %
Bezpečnostní opěrné madlo 76cm Bezpečnostní podpůrné madlo, které se dá sklopit a složit, je efektivním a ekonomickým řešením poskytujícím podporu. Poskytuje podporu mobility pro lidi se sníženou pohyblivostí. Také je skvělou pomůckou pro starší lidi, jako pomůcka při každodenních činnostech, zejmé..
1 160Kč 1 825Kč
Cena bez DPH:958Kč
Bezpečnostní opěrné madlo na WC Bezpečnostní opěrné madlo na WC
-36 %
Bezpečnostní opěrné madlo na WC Bezpečnostní opěrné madlo na WC je pomocné zařízení, které pomáhá a zjednodušuje uživateli provádět hygienické činnosti. Opěrné madlo se doporučuje pro osoby se sníženou pohyblivostí. Lze přizpůsobit výšku a šířku madel, díky čemuž je tento produkt vhodný pro všechny..
1 240Kč 1 946Kč
Cena bez DPH:1 025Kč
Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks
-40 %
Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks Buďte vždy připraveni a vozte sebou jednorázové WC sedátko 10 kusů ať už vyrážíte kamkoli na cesty. Děti i dospělí si díky němu mohou na toaletě sednout, aniž by se museli bát, že chytí nějakou infekci. Technické specifikace: Vyrobeno z celulózy Počet: 10kusů..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Madlo do wc a koupelny s přísavkami Madlo do wc a koupelny s přísavkami
Top -38 %
Madlo s přísavkami je vhodné do koupelny, WC nebo sprchového koutu Je vyrobeno z odolného plastu a je možné jej připevnit na jakýkoliv pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Uchytí se jednoduše pomocí přísavek a není třeba vrtání ani žádný instalační materiál. Slouží..
131Kč 212Kč
Cena bez DPH:108Kč
Madlo na bok vany BETTY
-37 %
Madlo na bok vany BETTY Také tŕpnete když jde váš blízký senior sprchovat? Vycházení z vany je opravdu obtížné, protože spodek vany je o něco vyšší než podlaha v koupelně, takže senior vlastně sestupuje na nižší úroveň a musí vysoko zvednout nohu. Poskytněte seniorovi oporu a pocit jistoty při vstu..
998Kč 1 573Kč
Cena bez DPH:825Kč
Mobilní sprchová židle na kolečkách Mobilní sprchová židle na kolečkách
Doprava zdarma -36 %
Mobilní sprchová židle na kolečkách Má Váš blízký problémy s pohybem? Dělá mu problém provádění hygieny během sprchování vestoje? Mobilní sprchová stolička je skvělým řešením pro méně mobilních lidí, přičemž výrazně usnadní práci i ošetřovatelem, nakolik je pojízdná na kolečkách. Sprchová židle by ..
6 605Kč 10 376Kč
Cena bez DPH:5 458Kč
Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou
-36 %
Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou Sada obsahuje přenosný nafukovací hlavový bazén s odtokovým otvorem na vodu z PVC. Dvojité vzduchové komory chrání před vylitím vody a pěny. Přenosnou hlavovou sprchu lze použít na postel nebo židli. Do nádrže se vejde až 8 litrů vody. Je určen pro uživatele, k..
756Kč 1 190Kč
Cena bez DPH:625Kč
Nástavec na WC s madly SEAT, nastavitelná výška 9, 13 nebo 17 cm
Doprava zdarma -36 %
Nástavec na WC s madly Nástavec na WC s madly má využití zejména tam, kde pacient vzhledem ke svému zdravotnímu stavu není schopen použít standardní mísu WC. Zvýšení standardní výšky mísy usnadňuje pacientům běžné úkony osobní hygieny a zároveň eliminuje možné riziko při těchto úkonech. Výrazným zp..
3 267Kč 5 132Kč
Cena bez DPH:2 700Kč
Nástěnná sprchová lavice s nožičkami Nástěnná sprchová lavice s nožičkami
-37 %
Nástěnná sprchová lavice s nožičkami Židle do sprchy má šestibodové uchycení, kterým se upevňuje na stěnu a je díky sklopnému sedadlu vhodná pro malé prostory. Sedačka se skládá z lehkého plastového sedátka s otvory pro odtok vody a pevného ocelového rámu. Sedadlo je na stranách opatřeno úchyty pro..
1 684Kč 2 652Kč
Cena bez DPH:1 392Kč
Otočná sedačka na vanu - 360 ° Otočná sedačka na vanu - 360 °
Doprava zdarma -36 %
Otočná sedačka na vanu - 360 ° Otočná sedačka na vanu je ideální řešení pro seniory a lidi, kteří nedokáží dlouho, nebo vůbec stát při sprchování. Otočná sedačka umožňuje uživateli absolutně bezpečný vstup do vany. Sprchování ve vaně jednoduchým posazením na sedačku, která je otočena kolmo na vaně...
4 376Kč 6 887Kč
Cena bez DPH:3 617Kč
Podnožka - sprchová stolička, nastavitelná 26 cm Podnožka - sprchová stolička, nastavitelná 26 cm
-36 %
Podnožka - sprchová židle nastavitelná, 26 cm Podnožka - sprchová židle jako pomocné zařízení je určena pro zdravotně postižené osoby s chorobami pohybových orgánů, starších lidí a lidí, kterým standardní používání vany nebo sprchového koutu dělá problém. Usnadňuje a pomáhá při každodenních toaletn..
1 180Kč 1 855Kč
Cena bez DPH:975Kč
Protiskluzové madlo do koupelny Protiskluzové madlo do koupelny
-37 %
Protiskluzové madlo do koupelny Madlo je vyrobeno z odolného materiálu a je možné jej připevnit na jakýkoliv pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Produkt slouží jako pomůcka při vstávání, sedu a stoji v koupelně a wc. Upevňuje se na stěnu a je možné jej uložit hori..
292Kč 464Kč
Cena bez DPH:242Kč