Hlavné menu
Produkty v košíku

Koupelnového pomůcky

Zobraziť podkategórie
Bezpečnostní opěrné madlo 76cm Bezpečnostní opěrné madlo 76cm
-37 %
Bezpečnostní opěrné madlo 76cm Bezpečnostní podpůrné madlo, které se dá sklopit a složit, je efektivním a ekonomickým řešením poskytujícím podporu. Poskytuje podporu mobility pro lidi se sníženou pohyblivostí. Také je skvělou pomůckou pro starší lidi, jako pomůcka při každodenních činnostech, zejmé..
1 195Kč 1 883Kč
Cena bez DPH:996Kč
Bezpečnostní opěrné madlo na WC Bezpečnostní opěrné madlo na WC
-36 %
Bezpečnostní opěrné madlo na WC Bezpečnostní opěrné madlo na WC je pomocné zařízení, které pomáhá a zjednodušuje uživateli provádět hygienické činnosti. Opěrné madlo se doporučuje pro osoby se sníženou pohyblivostí. Lze přizpůsobit výšku a šířku madel, díky čemuž je tento produkt vhodný pro všechny..
1 086Kč 1 709Kč
Cena bez DPH:905Kč
Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks
-34 %
Jednorázové hygienické WC sedátko 10 ks Buďte vždy připraveni a vozte sebou jednorázové WC sedátko 10 kusů ať už vyrážíte kamkoli na cesty. Děti i dospělí si díky němu mohou na toaletě sednout, aniž by se museli bát, že chytí nějakou infekci. Technické specifikace: Vyrobeno z celulózy Počet: 10kusů..
50Kč 76Kč
Cena bez DPH:42Kč
Madlo do wc a koupelny s přísavkami Madlo do wc a koupelny s přísavkami
Top -36 %
Madlo s přísavkami je vhodné do koupelny, WC nebo sprchového koutu Je vyrobeno z odolného plastu a je možné jej připevnit na jakýkoliv pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Uchytí se jednoduše pomocí přísavek a není třeba vrtání ani žádný instalační materiál. Slouží..
152Kč 239Kč
Cena bez DPH:127Kč
Madlo na bok vany BETTY
-37 %
Madlo na bok vany BETTY Také tŕpnete když jde váš blízký senior sprchovat? Vycházení z vany je opravdu obtížné, protože spodek vany je o něco vyšší než podlaha v koupelně, takže senior vlastně sestupuje na nižší úroveň a musí vysoko zvednout nohu. Poskytněte seniorovi oporu a pocit jistoty při vstu..
1 076Kč 1 698Kč
Cena bez DPH:897Kč
Mobilní sprchová židle na kolečkách Mobilní sprchová židle na kolečkách
-36 %
Mobilní sprchová židle na kolečkách Má Váš blízký problémy s pohybem? Dělá mu problém provádění hygieny během sprchování vestoje? Mobilní sprchová stolička je skvělým řešením pro méně mobilních lidí, přičemž výrazně usnadní práci i ošetřovatelem, nakolik je pojízdná na kolečkách. Sprchová židle by ..
5 364Kč 8 436Kč
Cena bez DPH:4 470Kč
Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou
-36 %
Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou Sada obsahuje přenosný nafukovací hlavový bazén s odtokovým otvorem na vodu z PVC. Dvojité vzduchové komory chrání před vylitím vody a pěny. Přenosnou hlavovou sprchu lze použít na postel nebo židli. Do nádrže se vejde až 8 litrů vody. Je určen pro uživatele, k..
756Kč 1 186Kč
Cena bez DPH:630Kč
Nástěnná sprchová lavice s nožičkami Nástěnná sprchová lavice s nožičkami
-37 %
Nástěnná sprchová lavice s nožičkami Židle do sprchy má šestibodové uchycení, kterým se upevňuje na stěnu a je díky sklopnému sedadlu vhodná pro malé prostory. Sedačka se skládá z lehkého plastového sedátka s otvory pro odtok vody a pevného ocelového rámu. Sedadlo je na stranách opatřeno úchyty pro..
2 059Kč 3 244Kč
Cena bez DPH:1 716Kč
Otočná sedačka na vanu - 360 ° Otočná sedačka na vanu - 360 °
-36 %
Otočná sedačka na vanu - 360 ° Otočná sedačka na vanu je ideální řešení pro seniory a lidi, kteří nedokáží dlouho, nebo vůbec stát při sprchování. Otočná sedačka umožňuje uživateli absolutně bezpečný vstup do vany. Sprchování ve vaně jednoduchým posazením na sedačku, která je otočena kolmo na vaně...
3 086Kč 4 855Kč
Cena bez DPH:2 571Kč
Protiskluzové madlo do koupelny Protiskluzové madlo do koupelny
-37 %
Protiskluzové madlo do koupelny Madlo je vyrobeno z odolného materiálu a je možné jej připevnit na jakýkoliv pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Produkt slouží jako pomůcka při vstávání, sedu a stoji v koupelně a wc. Upevňuje se na stěnu a je možné jej uložit hori..
358Kč 566Kč
Cena bez DPH:298Kč
Protiskluzové madlo do koupelny 60cm Protiskluzové madlo do koupelny 60cm
-36 %
Protiskluzové madlo do koupelny 60cm Madlo je vyrobeno z odolného materiálu a je možné jej připevnit na jakýkoliv pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Produkt slouží jako pomůcka při vstávání, sedu a stoji v koupelně a wc. Upevňuje se na stěnu a je možné jej uložit..
370Kč 577Kč
Cena bez DPH:308Kč
Sedačka na vanu - s madly Sedačka na vanu - s madly
-37 %
Sedačka na vanu - s madly Sedačka na vanu je skvělý pomocník pro lidi, kteří potřebují provádět hygienu v sedě. Neocenitelný pomůcka při sprchování seniory a lidi se zdravotními potížemi. Sedadlo je vyrobeno z lehkého hliníkového rámu a má stabilní a odolnou konstrukci. Díky sedačce na vanu se pro ..
1 596Kč 2 514Kč
Cena bez DPH:1 330Kč