Hlavné menu
Produkty v košíku

Koupelnového pomůcky

V našem internetovém obchodě jsme si pro vás připravili i užitečné koupelnové pomůcky, se kterými si usnadníte život při osobní hygieně. Díky těmto pomůckám můžete provádět běžné úkony při osobní hygieny v koupelně. Madla velmi efektivně eliminují rizika pádu při úkonech v koupelně. Židle a sedačky zas zvyšují samostatnost nemocných a pomáhají při manipulaci s pacientem ve vaně či sprše.
Zobraziť podkategórie
Bezpečnostní opěrné madlo 76cm Bezpečnostní opěrné madlo 76cm
-36 %
Bezpečnostní opěrné madlo 76cm Bezpečnostní podpůrné madlo, které se dá sklopit a složit, je efektivním a ekonomickým řešením poskytujícím podporu. Poskytuje podporu mobility pro lidi se sníženou pohyblivostí. Také je skvělou pomůckou pro starší lidi, jako pomůcka při každodenních činnostech, zejmé..
1 200Kč 1 886Kč
Cena bez DPH:992Kč
Bezpečnostní opěrné madlo na WC Bezpečnostní opěrné madlo na WC
-36 %
Bezpečnostní opěrné madlo na WC Bezpečnostní opěrné madlo na WC je pomocné zařízení, které pomáhá a zjednodušuje uživateli provádět hygienické činnosti. Opěrné madlo se doporučuje pro osoby se sníženou pohyblivostí. Lze přizpůsobit výšku a šířku madel, díky čemuž je tento produkt vhodný pro všechny..
1 170Kč 1 835Kč
Cena bez DPH:967Kč
Madlo do wc a koupelny s přísavkami Madlo do wc a koupelny s přísavkami
Top -36 %
Madlo s přísavkami je vhodné do koupelny, WC nebo sprchového koutu Je vyrobeno z odolného plastu a je možné jej připevnit na jakýkoliv pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Uchytí se jednoduše pomocí přísavek a není třeba vrtání ani žádný instalační materiál. Slouží..
272Kč 424Kč
Cena bez DPH:225Kč
Madlo do wc a koupelny s přísavkami, černé Madlo do wc a koupelny s přísavkami, černé
-36 %
Madlo s přísavkami je vhodné do koupelny, WC nebo sprchového koutu, černé Je vyrobeno z odolného plastu a lze jej připevnit na jakýkoli pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Uchytí se jednoduše pomocí přísavek a není potřeba vrtání ani žádný instalační materiál. Slo..
272Kč 424Kč
Cena bez DPH:225Kč
Madlo do wc a koupelny s přísavkami, modré Madlo do wc a koupelny s přísavkami, modré
-36 %
Madlo s přísavkami je vhodné do koupelny, WC nebo sprchového koutu, modré Je vyrobeno z odolného plastu a lze jej připevnit na jakýkoli pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Uchytí se jednoduše pomocí přísavek a není potřeba vrtání ani žádný instalační materiál. Slo..
272Kč 424Kč
Cena bez DPH:225Kč
Mobilní sprchová židle na kolečkách Mobilní sprchová židle na kolečkách
-36 %
Mobilní sprchová židle na kolečkách Má Váš blízký problémy s pohybem? Dělá mu problém provádění hygieny během sprchování vestoje? Mobilní sprchová stolička je skvělým řešením pro méně mobilních lidí, přičemž výrazně usnadní práci i ošetřovatelem, nakolik je pojízdná na kolečkách. Sprchová židle by ..
6 605Kč 10 376Kč
Cena bez DPH:5 458Kč
Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou
-36 %
Nafukovací umyvadlo z PVC se sprchou Sada obsahuje přenosný nafukovací hlavový bazén s odtokovým otvorem na vodu z PVC. Dvojité vzduchové komory chrání před vylitím vody a pěny. Přenosnou hlavovou sprchu lze použít na postel nebo židli. Do nádrže se vejde až 8 litrů vody. Je určen pro uživatele, k..
817Kč 1 281Kč
Cena bez DPH:675Kč
Nástavec na WC s madly SEAT, nastavitelná výška 9, 13 nebo 17 cm
-36 %
Nástavec na WC s madly Nástavec na WC s madly má využití zejména tam, kde pacient vzhledem ke svému zdravotnímu stavu není schopen použít standardní mísu WC. Zvýšení standardní výšky mísy usnadňuje pacientům běžné úkony osobní hygieny a zároveň eliminuje možné riziko při těchto úkonech. Výrazným zp..
3 257Kč 5 112Kč
Cena bez DPH:2 692Kč
Nástěnná sprchová lavice s nožičkami Nástěnná sprchová lavice s nožičkami
-36 %
Nástěnná sprchová lavice s nožičkami Židle do sprchy má šestibodové uchycení, kterým se upevňuje na stěnu a je díky sklopnému sedadlu vhodná pro malé prostory. Sedačka se skládá z lehkého plastového sedátka s otvory pro odtok vody a pevného ocelového rámu. Sedadlo je na stranách opatřeno úchyty pro..
2 349Kč 3 691Kč
Cena bez DPH:1 942Kč
Otočná sedačka na vanu - 360 ° Otočná sedačka na vanu - 360 °
-36 %
Otočná sedačka na vanu - 360 ° Otočná sedačka na vanu je ideální řešení pro seniory a lidi, kteří nedokáží dlouho, nebo vůbec stát při sprchování. Otočná sedačka umožňuje uživateli absolutně bezpečný vstup do vany. Sprchování ve vaně jednoduchým posazením na sedačku, která je otočena kolmo na vaně...
4 850Kč 7 623Kč
Cena bez DPH:4 008Kč
Podnožka - sprchová stolička, nastavitelná 26 cm Podnožka - sprchová stolička, nastavitelná 26 cm
-36 %
Podnožka - sprchová židle nastavitelná, 26 cm Podnožka - sprchová židle jako pomocné zařízení je určena pro zdravotně postižené osoby s chorobami pohybových orgánů, starších lidí a lidí, kterým standardní používání vany nebo sprchového koutu dělá problém. Usnadňuje a pomáhá při každodenních toaletn..
1 180Kč 1 855Kč
Cena bez DPH:975Kč
Přísavka na přenášení skla, dlažby - 45 kg Přísavka na přenášení skla, dlažby - 45 kg
-37 %
Přísavka na přenášení skla, dlažby - 45 kg Přísavný držák je určen k manipulaci s různými materiály s hladkým povrchem. Jeho široké využití usnadní práci profesionálům i amatérům. Specifikace: vysoká kvalita maximální nosnost: 45 kg výška: 10 cm průměr přísavky: 11,5 cm barva: náhodný výběr Obsah..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč