Hlavné menu
Produkty v košíku

Kreslicí tabulky

Kreslící deska s LED osvětlením - na obkreslování Kreslící deska s LED osvětlením - na obkreslování
-37 %
Kreslící deska s LED osvětlením A4 Výkresová deska s podsvícením LED ve formátu A4 je vynikajícím nástrojem, který Vám pomůže při skicování, kreslení nebo navrhování grafiky. Je extrémně tenká vyrobena z lehkého, ale velmi trvanlivého akrylátu, který je extrémně mobilní. Jeho napájení nepotřebuje e..
330Kč 520Kč
Cena bez DPH:275Kč
LCD kreslící, psací tabulka / tablet pro děti i dospělé LCD kreslící, psací tabulka / tablet pro děti i dospělé
-38 %
LCD kreslící, psací tabulka / tablet pro děti i dospělé, bílá Digitální tablet je vybaven 8,5 "displejem. Velmi dobře reaguje na různé úrovně tlaku. Obrázek zůstává na podložce vidět až do stisknutí mazacího tlačítka. Elektrickou energii spotřebovává pouze proces mazání, takže se nemusíte obávat, ž..
160Kč 260Kč
Cena bez DPH:133Kč
Magická tabule na kreslení - Magic Pad Magická tabule na kreslení - Magic Pad
-35 %
Magická tabule na kreslení - Magic Pad Kreativní hračky pomáhají rozvíjet motorické dovednosti, představivost, rozhodovací schopnost a také schopnost vyjadřování. Jednoduché tužky a papír nejsou tak zábavné a občas nadělají i kopu nepořádku, který rodiče nepotěší. Darujte dětem novou kreativní a zá..
240Kč 370Kč
Cena bez DPH:200Kč
Magická tabule na kreslení - Magic Pad Magická tabule na kreslení - Magic Pad
-36 %
Světelná kreslící tabule pro děti - dinosauři Tabule na kreslení a psaní rozvíjí nejen výtvarné schopnosti už od útlého věku. Také stimuluje smysly pro kreativní hru. Je to hračka prakticky bez omezení - můžete kreslit libovolné kresby nebo použít šablony, které jsou součástí sady. Je to nejen atra..
390Kč 610Kč
Cena bez DPH:325Kč
Oboustranná dětská magnetická tabule Oboustranná dětská magnetická tabule
-37 %
Oboustranná dětská magnetická tabule Oboustranná magnetická tabule = skvělá zábava pro vaše děti. Díky moderní tabuli ve vašem domě zůstanou stěny, dveře, nábytek nebo jiné předměty, na které vaše dítě miluje malování, v perfektním stavu, bez stop po barvičkách, fixy nebo značkovací. Výhodou této f..
480Kč 760Kč
Cena bez DPH:400Kč
Podložka na kreslení s vodou XXL 100 x 80 cm + příslušenství Podložka na kreslení s vodou XXL 100 x 80 cm + příslušenství
-36 %
Podložka na kreslení s vodou XXL 100 x 80 cm + příslušenství Největší dostupná podložka na trhu! Její rozměry jsou až 100/80 cm. Podložka je dodávána s nejbohatší a největší sadou příslušenství, která obsahuje: 4 pera, 2 štětce, 10 razítek, rolku a nádobku na razítkování, 6 šablon na zobrazování a ..
650Kč 1 020Kč
Cena bez DPH:542Kč
Podložka na malování vodou pro děti Podložka na malování vodou pro děti
-37 %
Podložka na malování vodou pro děti, 75 x 50cm Podložka na malování vodou Magic Water Painting Mat je pro děti spoustu zábavy, která nikdy nekončí! Naše souprava zabaví děti celé hodiny. Na malování na naší kouzelné podložce stačí čistá voda, takže se nemusíte obávat žádných skvrn od fixů, barev at..
480Kč 760Kč
Cena bez DPH:400Kč
Podložka na malování vodou pro děti Podložka na malování vodou pro děti
-36 %
Podložka na malování vodou pro děti, 60 x 80cm Podložka na malování vodou Magic Water Painting Mat je pro děti spoustu zábavy, která nikdy nekončí! Naše souprava zabaví děti celé hodiny. Na malování na naší kouzelné podložce stačí čistá voda, takže se nemusíte obávat žádných skvrn od fixů, barev at..
250Kč 390Kč
Cena bez DPH:208Kč
Světelná kreslící tabule pro děti - dinosauři Světelná kreslící tabule pro děti - dinosauři
-36 %
Světelná kreslící tabule pro děti - dinosauři # obr1 Tabule na kreslení a psaní rozvíjí nejen výtvarné schopnosti už od útlého věku. Také stimuluje smysly pro kreativní hru. Je to hračka prakticky bez omezení - můžete kreslit libovolné kresby nebo použít šablony, které jsou součástí sady. Je to neje..
210Kč 330Kč
Cena bez DPH:175Kč