Hlavné menu
Produkty v košíku

Kuchyňské potřeby

Žádná kuchyně se neobejde bez praktických pomůcek a produktů, které výrazně pomáhají při vaření a pečení. My vám je nabízíme a to dokonce za super ceny! Určitě nechcete spéct maso v troubě a tím zkazit večeři pro celou rodinu. Použijte raději kvalitní digitální teploměr na pečení , se kterým dokonale sledujete teplotu vašeho připravovaného pokrmu. Teploměr na pečení je užitečný při vaření, grilování, pečení, smažení atd.
AG369C Modrý termohrnek AG369C Modrý termohrnek
-35 %
AG369C Modrý termohrnek Termohrnek vyrobený z nerezavějící oceli a pevného plastu. V ruce drží velmi pevně díky použití matného materiálu a ergonomickému designu. Má také víko ovládané pohodlným tlačítkem. Díky dobrým tepelněizolačním vlastnostem je ideální pro uchovávání studených a teplých nápojů..
260Kč 400Kč
Cena bez DPH:217Kč
APT Bruska na nože, 3 stupně APT Bruska na nože, 3 stupně
-39 %
APT Bruska na nože, 3 stupně Výborná kvalita, třístupňová bruska na nože. Tento pokročilý nástroj zajistí správné a komplexní broušení i těch nejtupevějších a nejzanedbávanějších nožů díky využití až 3 ostřících štěrbin různými způsoby! Přesvědčte se sami, jak rychle dokážete dát své kuchyňské nože..
110Kč 180Kč
Cena bez DPH:92Kč
Čepovací stojan na nealko nápoje, pet lahve - limonádová pípa Čepovací stojan na nealko nápoje, pet lahve - limonádová pípa
-40 %
Čepovací stojan na nealko nápoje - limonádová pípa Mini pipa je velmi praktická pomůcka určená pro plastovné láhve a umožní Vám snadné dávkování nápojů bez stálého otevírání láhve. Mini pipa je vhodná na párty, na pobyt v přírodě, ale i do kanceláře. vlastnosti: barva červená Vhodná až na 2l láhve ..
60Kč 100Kč
Cena bez DPH:50Kč
Dávkovač kuchyňské folie Dávkovač kuchyňské folie
-37 %
Dávkovač kuchyňské folie Kuchyňský dávkovač je mimořádně užitečná věc v každé kuchyni. Umožňuje pohodlné a rychlé řezání jakékoli potravinové folie (snídaňové folie a hliníkové folie). Široké ocelové čepele usnadňují řezání fólie jedním pohybem ruky. Pohyblivé válečky usnadňují umístění fólie do zá..
240Kč 380Kč
Cena bez DPH:200Kč
Dvoustěnný kbelík na led + kleště Dvoustěnný kbelík na led + kleště
-36 %
Dvoustěnný kbelík na led + kleště Organizujete společenskou událost a chcete překvapit své hosty? Nádoba na led je dokonalým doplňkem ke každé sadě barmanského příslušenství. Vyrobeno z kvalitní nerezavějící oceli zajišťuje dlouhé a pohodlné používání. Souprava je vybavena ocelovým víkem, sítem a k..
610Kč 960Kč
Cena bez DPH:508Kč
Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l
-37 %
Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l Elektrická pumpa je určena pro vyčerpání vody z plastových barelů (5 - 20 L) do připravených sklenic nebo nádob. Ruční pumpa je vyrobena z hygienicky nezávadného plastu vysoké kvality. Manipulace s velkými lahvemi s vodou může ..
170Kč 270Kč
Cena bez DPH:142Kč
Mlýnek na maso de luxe 1800 - elektrický Mlýnek na maso de luxe 1800 - elektrický
-37 %
Mlýnek na maso de luxe 1800 - elektrický Hledáte robustní a výkonný kuchyňský mlýnek? Pak vás jistě nadchne všestranný mlýnek na maso de luxe 1800, který představuje skvělého pomocníka do každé kuchyně. Můžete si pomocí něj vlastnoručně připravit chutné a čerstvé maso i klobásy. Výkonný spotřebič ..
1 680Kč 2 650Kč
Cena bez DPH:1 400Kč
Nerezové brčka 10ks s kartáčkem na čištění Nerezové brčka 10ks s kartáčkem na čištění
-38 %
Nerezové brčka 10ks s kartáčkem na čištění Slámky budou perfektně hodit k horkým kávám a čajem, jakož ik studeným džusem, nápojům, koktejlem, smoothies atd. Kovové slámky jsou skvělým nápadem na každodenní použití a také na setkání s přáteli, rodinou, svatby a mnoho dalších příležitostí. Už žádné ..
100Kč 160Kč
Cena bez DPH:83Kč
Nerezové brčka 8ks + kartáček na čištění Nerezové brčka 8ks + kartáček na čištění
-36 %
Nerezové brčka 8ks + kartáček na čištění Barevné slámky Rainbow se budou perfektně hodit k horkým kávám a čajem, jakož ik studeným džusem, nápojům, koktejlem, smoothies atd. Kovové slámky jsou skvělým nápadem na každodenní použití a také na setkání s přáteli, rodinou, svatby a mnoho dalších příleži..
160Kč 250Kč
Cena bez DPH:133Kč
Nerezové brčka barevné 8ks s kartáčkem na čištění Nerezové brčka barevné 8ks s kartáčkem na čištění
-36 %
Nerezové slámky Rainbow 8ks s kartáčkem na čištění Barevné slámky Rainbow se budou perfektně hodit k horkým kávám a čajem, jakož ik studeným džusem, nápojům, koktejlem, smoothies atd. Kovové slámky jsou skvělým nápadem na každodenní použití a také na setkání s přáteli, rodinou, svatby a mnoho další..
140Kč 220Kč
Cena bez DPH:117Kč
Obnovitelné kapsle do kávovaru Nespresso Obnovitelné kapsle do kávovaru Nespresso
-37 %
Obnovitelné kapsle do kávovaru Nespresso, 5ks Díky opakovaně použitelným kapslím pro stroje Nespresso si můžete připravit jakoukoliv oblíbenou kávu nebo čaj. Neustálý nákup jednorázových kapslí způsobuje značné náklady a není ekologický. Použití opakovaně použitelných náplňových kapslí šetří peníze..
220Kč 350Kč
Cena bez DPH:183Kč
Silikonová nádoba na výrobu ledu Silikonová nádoba na výrobu ledu
-35 %
Silikonová nádoba na výrobu ledu Silikonová nádoba, stroj na kostky ledu je vybaven až 40 formami na výrobu kostek ledu. Domácí příprava studených nápojů bude mnohem jednodušší a rychlejší. Dvoukomorová konstrukce zvyšuje počet kostek a další vědro chrání obsah kbelíku. Výrobek je vhodný i do myčk..
130Kč 200Kč
Cena bez DPH:108Kč