Hlavné menu
Produkty v košíku

Lapače a odpuzovače

Škůdci umí být velmi nebezpečné pro Vaši zahradu. Z tohoto důvodu byste se měli před nimi chránit kvalitními produkty a přípravky, které Vám nabízíme v našem internetovém obchodě. Pokud si chcete dopřát příjemný odpočinek v zahradě bez létajícího hmyzu a komárů, tak Vám doporučujeme naši síťku proti hmyzu .
Bikit Monster náramek odpuzující komáry a škůdce
-38 %
Bikit Monster náramek odpuzující komáry a škůdce Každé léto vás zajímá, jak efektivně a přirozeně chránit své dítě před nepříjemným štípnutím komárem a jiným hmyzem? Nechcete používat zbytečné chemikálie nebo se bojíte alergických reakcí? Náramek proti hmyzu je dokonalým řešením – pro děti i dospěl..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Elektrická mucholapka - lapač hmyzu
-37 %
Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Bezesných nocí kvůli bzučícím a věčně hladovým komárům konečně odzvoní! Zatočte jednou provždy s otravnými komáry, vosami a jiným hmyzem. Tato nevinně vypadající raketa obsahuje Mucholapku s elektrickým výbojem, který okamžitě usmrtí nepříjemný hmyz. Tato praktic..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
Elektrická past na komáry, lampa XL Elektrická past na komáry, lampa XL
-37 %
Elektrická past na komáry, lampa XL Zbavte se otravných komárů, much, molů a jiného hmyzu pohodlným a rychlým způsobem! Díky naší insekticidní lampě můžete všechny letní noci zaručit sobě a svým dětem kvalitní spánek. Naše žárovky jsou nehlučné, nevyzařují škodlivé a nepříjemné pachy, nepoužívají ž..
434Kč 686Kč
Cena bez DPH:358Kč
Elektrický lapač hmyzu 5W Elektrický lapač hmyzu 5W
-36 %
Elektrický lapač hmyzu 5W bílý Bezesné letní noci už jsou minulostí! Zbavte se komárů a nežádoucího hmyzu jednou provždy! Zatočte s otravným hmyzem a dotěrnými komáry jednou provždy! Tiché, úsporné a maximálně účinné řešení, které vystaví stopku jakémukoliv létajícímu hmyzu. Moderní likvidátor hmyz..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu
-40 %
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu Ultrazvukový odpuzovač hmyzu je účinný způsob, jak se zbavit potkanů, myší, švábů, pavouků, brouků, much, komárů a jiné nepříjemné hávede z Vašeho domova. Nepotřebujete baterie a není třeba udržovat zařízení! Přístroj také vysílá ultrazvukové vlny, pomocí kter..
91Kč 151Kč
Cena bez DPH:75Kč
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu 3v1 Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu 3v1
-35 %
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu 3v1 Chraňte svůj domov a chraňte jej před škůdci pomocí nového elektrického odpuzovače 3v1. Funguje na bázi elektromagnetických vln, ultrazvukových vln, modrého světla. Tento odpuzovač do zásuvky je jednoduchý a efektivní způsob odpuzování hlodavců a hmyzu, jak..
262Kč 403Kč
Cena bez DPH:217Kč
Elektronická lampa proti komárům a mouchám Elektronická lampa proti komárům a mouchám
-39 %
Elektronická lampa proti komárům a mouchám Snadno použitelná lampa pro hubení hmyzu! Stačí ji jen zapojit do elektrické zásuvky a přístroj účinně zlikviduje hmyz v její blízkosti! Je dokonalým řešením v otevřených nebo vzdušných místnostech, kde nám hmyz nedovolí spát a klidně fungovat. Rychle a úč..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Kapesní odpuzovač psů ULTRASONIC TRAINER Kapesní odpuzovač psů ULTRASONIC TRAINER
-35 %
Kapesní odpuzovač psů ULTRASONIC TRAINER Fungování přístroje je založeno na použití ultrazvuku (nad 20 kHz), který je nad horní hranicí lidského sluchu, ale pro psy dokonale slyšitelný. Je účinný při odstrašování agresivních psů. Odpuzovač je vybaven LED baterkou - bude jako stvořený pro večerní pr..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
LED solární odpuzovač zvířat LED solární odpuzovač zvířat
-37 %
LED solární odpuzovač zvířat Odpuzovač zvířat fungující vydáváním hlasitých napodobenin výstřelu z pušky, štěkajícího psa či hlasu orla. Vydávané zvuky jsou velmi rušivé, a proto zvěř účinně odradí, aniž by ublížily. Zařízení se spustí, když je zvíře detekováno snímačem pohybu. Po 5 sekundách, poku..
605Kč 958Kč
Cena bez DPH:500Kč
Magnetická síťka proti hmyzu na dveře 210 x 100cm Magnetická síťka proti hmyzu na dveře 210 x 100cm
-35 %
Magnetická síťka proti hmyzu na dveře 210 x 100 cm Magnetická síť, která spolehlivě ochrání váš domov před dotěrným hmyzem. Díky 18 magnetem se síťka sama uzavře jakmile přes ni přejdete. To potěší i majitelů čtyřnohých miláčků, kteří již nebudou nuceni škrábat na dveře, aby se dostali dovnitř. Upe..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Odpuzovač krtků solární 1ks Odpuzovač krtků solární 1ks
-37 %
Odpuzovač krtků solární 1ks #obr1 Likviduje Vám krtek nebo hrabeš Vaši úrodu na zahrádce? Odpuzovač krtků a hrabošů Vás podobných potíží zbaví. Je šetrný k přírodě – neobsahuje žádné chemikálie. Napájení odpuzovače je z vestavěného solárního článku, takže nepotřebujete žádné baterie. Odpuzovač se je..
494Kč 787Kč
Cena bez DPH:408Kč
Odpuzovač krtků solární 1ks Odpuzovač krtků solární 1ks
-36 %
Odpuzovač krtků solární 1ks Likviduje Vám krtek nebo hrabeš Vaši úrodu na zahrádce? Odpuzovač krtků a hrabošů Vás podobných potíží zbaví. Je šetrný k přírodě – neobsahuje žádné chemikálie. Napájení odpuzovače je z vestavěného solárního článku, takže nepotřebujete žádné baterie. Odpuzovač se jednodu..
474Kč 736Kč
Cena bez DPH:392Kč