Hlavné menu
Produkty v košíku

Lapače a odpuzovače

Škůdci umí být velmi nebezpečné pro Vaši zahradu. Z tohoto důvodu byste se měli před nimi chránit kvalitními produkty a přípravky, které Vám nabízíme v našem internetovém obchodě. Pokud si chcete dopřát příjemný odpočinek v zahradě bez létajícího hmyzu a komárů, tak Vám doporučujeme naši síťku proti hmyzu .
Bikit Monster náramek odpuzující komáry a škůdce
-38 %
Bikit Monster náramek odpuzující komáry a škůdce Každé léto vás zajímá, jak efektivně a přirozeně chránit své dítě před nepříjemným štípnutím komárem a jiným hmyzem? Nechcete používat zbytečné chemikálie nebo se bojíte alergických reakcí? Náramek proti hmyzu je dokonalým řešením – pro děti i dospěl..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Elektrická mucholapka - lapač hmyzu
-35 %
Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Bezesných nocí kvůli bzučícím a věčně hladovým komárům konečně odzvoní! Zatočte jednou provždy s otravnými komáry, vosami a jiným hmyzem. Tato nevinně vypadající raketa obsahuje Mucholapku s elektrickým výbojem, který okamžitě usmrtí nepříjemný hmyz. Tato praktic..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Elektrický lapač hmyzu 5W Elektrický lapač hmyzu 5W
-35 %
Elektrický lapač hmyzu 5W bílý Bezesné letní noci už jsou minulostí! Zbavte se komárů a nežádoucího hmyzu jednou provždy! Zatočte s otravným hmyzem a dotěrnými komáry jednou provždy! Tiché, úsporné a maximálně účinné řešení, které vystaví stopku jakémukoliv létajícímu hmyzu. Moderní likvidátor hmyz..
222Kč 343Kč
Cena bez DPH:183Kč
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu
-33 %
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu Ultrazvukový odpuzovač hmyzu je účinný způsob, jak se zbavit potkanů, myší, švábů, pavouků, brouků, much, komárů a jiné nepříjemné hávede z Vašeho domova. Nepotřebujete baterie a není třeba udržovat zařízení! Přístroj také vysílá ultrazvukové vlny, pomocí kter..
101Kč 151Kč
Cena bez DPH:83Kč
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu 3v1 Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu 3v1
-36 %
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu 3v1 Chraňte svůj domov a chraňte jej před škůdci pomocí nového elektrického odpuzovače 3v1. Funguje na bázi elektromagnetických vln, ultrazvukových vln, modrého světla. Tento odpuzovač do zásuvky je jednoduchý a efektivní způsob odpuzování hlodavců a hmyzu, jak..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu KE-630E Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu KE-630E
-36 %
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu KE-630E Zařízení na odpuzování hmyzu a hlodavců se bude skvěle hodit v každém domě, sklepě i na terase. Odpuzovač účinně odpuzuje myši, krysy a jiné hlodavce, přičemž zůstává naprosto bezpečný pro lidi. Zařízení vysílá ultrazvukové signály s proměnlivou frekven..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu KE-635E Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu KE-635E
-37 %
Elektrický odpuzovač hlodavců a hmyzu KE-635E Zařízení na odpuzování hmyzu a hlodavců se bude skvěle hodit v každém domě, sklepě i na terase. Odpuzovač účinně odpuzuje myši, krysy a jiné hlodavce, přičemž zůstává naprosto bezpečný pro lidi. Zařízení vysílá ultrazvukové signály s proměnlivou frekven..
383Kč 605Kč
Cena bez DPH:317Kč
Elektronická lampa proti komárům a mouchám Elektronická lampa proti komárům a mouchám
-39 %
Elektronická lampa proti komárům a mouchám Snadno použitelná lampa pro hubení hmyzu! Stačí ji jen zapojit do elektrické zásuvky a přístroj účinně zlikviduje hmyz v její blízkosti! Je dokonalým řešením v otevřených nebo vzdušných místnostech, kde nám hmyz nedovolí spát a klidně fungovat. Rychle a úč..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Kapesní odpuzovač psů ULTRASONIC TRAINER Kapesní odpuzovač psů ULTRASONIC TRAINER
-35 %
Kapesní odpuzovač psů ULTRASONIC TRAINER Fungování přístroje je založeno na použití ultrazvuku (nad 20 kHz), který je nad horní hranicí lidského sluchu, ale pro psy dokonale slyšitelný. Je účinný při odstrašování agresivních psů. Odpuzovač je vybaven LED baterkou - bude jako stvořený pro večerní pr..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
LED solární odpuzovač zvířat LED solární odpuzovač zvířat
-36 %
LED solární odpuzovač zvířat Odpuzovač zvířat fungující vydáváním hlasitých napodobenin výstřelu z pušky, štěkajícího psa či hlasu orla. Vydávané zvuky jsou velmi rušivé, a proto zvěř účinně odradí, aniž by ublížily. Zařízení se spustí, když je zvíře detekováno snímačem pohybu. Po 5 sekundách, poku..
837Kč 1 311Kč
Cena bez DPH:692Kč
Lepicí past na myši 31 cm Lepicí past na myši 31 cm
-33 %
Lepicí past na myši 31 cm #obr1 Výhody není toxický přátelský k životnímu prostředí past se dá libovolně modelovat a ohýbat velmi jednoduché nastavení i tam, kde klasická past nebude fungovat (např. v autě) lepidlo má přitahující vlastnosti. Silné a nevysychající lepidlo znamená, že chycený hlodavec..
40Kč 61Kč
Cena bez DPH:33Kč
Lepicí past na myši 31 cm Lepicí past na myši 31 cm
-44 %
Lepicí past na myši 31 cm Výhody není toxický přátelský k životnímu prostředí past se dá libovolně modelovat a ohýbat velmi jednoduché nastavení i tam, kde klasická past nebude fungovat (např. v autě) lepidlo má přitahující vlastnosti. Silné a nevysychající lepidlo znamená, že chycený hlodavec se z..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč