Hlavné menu
Produkty v košíku

LED Biolampy

Aplikátor do nosu BioNase k léčbě senné rýmy a rýmy alergického původu Aplikátor do nosu BioNase k léčbě senné rýmy a rýmy alergického původu
-37 %
Aplikátor BioNase (balení neobsahuje přístroj BioNase) Aplikátor je třeba používat s přístrojem BioNase, jedna se pouze o doplňkový díl. BioNase není chemický, ani farmakologický a nemá žádné známé vedlejší účinky. Je založen na principu fototerapie (léčení světelnou energií). BioNase využívá techn..
184Kč 294Kč
Cena bez DPH:153Kč
BioNase k léčbě senné rýmy a rýmy alergického původu BioNase k léčbě senné rýmy a rýmy alergického původu
-36 %
Světelná terapie BioNase ™ (balení neobsahuje krabičku-obal) není ani chemická ani farmakologická a nemá žádné známé vedlejší účinky. Je založena na principu fototerapie (léčení světelnou energií). Přístroj BioNase ™ využívá technologii nízkoúrovňového monochromatického světla k léčbě senné rýmy a r..
902Kč 1 415Kč
Cena bez DPH:752Kč
Bionette k léčbě senné rýmy a rýmy alergického původu Bionette k léčbě senné rýmy a rýmy alergického původu
-36 %
Bionette biolampa na alergickou rýmu Světelná terapie BIONETTE není ani chemická ani farmakologická a nemá žádné známé vedlejší účinky. Je založena na principu fototerapie (léčení světelnou energií). Přístroj BioNette ™ využívá technologii nízkoúrovňového monochromatického světla určeného k řešení p..
2 330Kč 3 668Kč
Cena bez DPH:1 942Kč
LED 7 fotonová dynamická maska, anti akné, reparace kůže - kosmetický přístroj 7 barev LED 7 fotonová dynamická maska, anti akné, reparace kůže - kosmetický přístroj 7 barev
-36 %
Omlazující LED fotonová maska - kosmetický přístroj se 7 barvami (152ks pro každou vlnovou délku / celkem přístroj obsahuje 152ks speciálních biogenetické diod) Nová, revoluční maska na bázi LED fototerapie s červeným světlem, která značně zpomaluje proces stárnutí pokožky, stimuluje a regeneruje ji..
1 525Kč 2 395Kč
Cena bez DPH:1 271Kč
Přístroj pro hezčí pleť - fotony, detox, tvorba kolagenu proti stárnutí Photon 1 Přístroj pro hezčí pleť - fotony, detox, tvorba kolagenu proti stárnutí Photon 1
-36 %
Přístroj pro hezčí pleť - fotony, detox, tvorba kolagenu proti stárnutí, Photon 1 Světelná - fotonová terapie pro omlazování pleti a tvorbu kolagenu (červená barva) dokovací stanice pro pohodlné používání bez kabelu vlnová délka světla je 620nm, která podporuje regenaeráciu pleti, tvorbu kolagenu, ..
2 146Kč 3 374Kč
Cena bez DPH:1 789Kč
Přístroj pro hezčí pleť - ultrazvuk, čištění, fotony, kolorterapie, proti stárnutí Přístroj pro hezčí pleť - ultrazvuk, čištění, fotony, kolorterapie, proti stárnutí
-36 %
Ultrazvukový masážní přístroj pro hezčí pleť - 2v1 Potřebujete zpevnění pokožky, zlepšit její barvu a efektivně bojovat proti vráskám? Tak tento přístroj je tu pro Vás. Vysoce kvalitní masážní přístroj s ultrazvukem a fototerapií pomáhá bojovat proti nedokonalostem jakými jsou vrásky, jizvy, hyperp..
993Kč 1 556Kč
Cena bez DPH:827Kč