Hlavné menu
Produkty v košíku

Leštidla na nábytek a přípravky proti prachu

Balzám na kůži a dřevo univerzální Balzám na kůži a dřevo univerzální
-38 %
Universal leder balsam - Univerzální balzám na kůži a dřevo # obr1 Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a oleje. Čistí a ošetřuj..
115Kč 185Kč
Cena bez DPH:96Kč
Balzám na kůži univerzální Balzám na kůži univerzální
Top -36 %
Universal leder balsam - Univerzální balzám na kůži Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a oleje. Čistí a ošetřuje boty, kožené..
119Kč 185Kč
Cena bez DPH:99Kč
Balzám na kůži univerzální - Bio-universal-Lederbalsam - 250 ml Balzám na kůži univerzální - Bio-universal-Lederbalsam - 250 ml
-38 %
Universal leder balsam - Biologický univerzální balzám na kůži se včelím voskem 250 ml Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a ol..
109Kč 174Kč
Cena bez DPH:91Kč
Čisticí vosk, balzám s houbičkou na kůži - univerzální Čisticí vosk, balzám s houbičkou na kůži - univerzální
-37 %
Balzám na kůži univerzální 260 ml Univerzální balzám je ve svém živlu, když dává nový život opotřebované kůži a spojuje nevzhledné škrábance nebo jizvy. Čistí a ošetřuje boty, kožené bundy, tašky, kožený nábytek jezdecké nástroje, auto interiér a atd. Může se používat na přírodní, leštěnou nebo lak..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Elina Clean - čistič předmětů 220 g
-39 %
Elina Clean - čistič předmětů 220 g Univerzální čistící prostředek, který nejen čistí, ale navíc leští, konzervuje a chrání. Pro správné použití aplikujte malé množství čisticího prostředku na navlhčenou houbičku. Několikrát houbičku stiskněte v dlani tak, aby se vytvořila aktivní pěna. Tu následně..
47Kč 76Kč
Cena bez DPH:39Kč