Hlavné menu
Produkty v košíku

Leštidla na nábytek a přípravky proti prachu

V naší kategorii najdete různé leštidla na nábytek a přípravky proti prachu. Tyto prostředky čistí a ošetřují boty, kožené bundy, tašky, kožený nábytek jezdecké nástroje, autointeriér a atd. Mohou se používat na přírodní, leštěnou nebo lakovanou umělou kůži, jejíž uchovává její vzhled a prodlužují její životnost.
Balzám na kůži a dřevo univerzální Balzám na kůži a dřevo univerzální
-35 %
Universal leder balsam - Univerzální balzám na kůži a dřevo # obr1 Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a oleje. Čistí a ošetřuj..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Balzám na kůži univerzální Balzám na kůži univerzální
Top -35 %
Universal leder balsam - Univerzální balzám na kůži Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a oleje. Čistí a ošetřuje boty, kožené..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Balzám na kůži univerzální - Bio-universal-Lederbalsam - 250 ml Balzám na kůži univerzální - Bio-universal-Lederbalsam - 250 ml
-38 %
Universal leder balsam - Biologický univerzální balzám na kůži se včelím voskem 250 ml Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a ol..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Čisticí vosk, balzám s houbičkou na kůži - univerzální Čisticí vosk, balzám s houbičkou na kůži - univerzální
-35 %
Balzám na kůži univerzální 260 ml Univerzální balzám je ve svém živlu, když dává nový život opotřebované kůži a spojuje nevzhledné škrábance nebo jizvy. Čistí a ošetřuje boty, kožené bundy, tašky, kožený nábytek jezdecké nástroje, auto interiér a atd. Může se používat na přírodní, leštěnou nebo lak..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Elina Clean - čistič předmětů 220 g
-43 %
Elina Clean - čistič předmětů 220 g Univerzální čistící prostředek, který nejen čistí, ale navíc leští, konzervuje a chrání. Pro správné použití aplikujte malé množství čisticího prostředku na navlhčenou houbičku. Několikrát houbičku stiskněte v dlani tak, aby se vytvořila aktivní pěna. Tu následně..
40Kč 71Kč
Cena bez DPH:33Kč