Hlavné menu
Produkty v košíku

Léto

Letní dny nám přinášejí s teplým počasím i kopu zábavy. Dopřejte nekonečnou zábavu pro Vaše děti v horkých letních měsících s nafukovací vodní skluzavkou . Abyste si mohli léto u vás doma užívat naplno, pořiďte si vodní mlhu . Je to úžasný vynález, který se napojí na vodovod a po spuštění vytvoří příjemný závěs vodní páry.
Cestovní nerezové panáky v koženkovém pouzdře 4ks Cestovní nerezové panáky v koženkovém pouzdře 4ks
-38 %
Cestovní nerezové panáky v koženkovém pouzdře Sada 4 sklenic o objemu 30 ml, každé zabalené ve velmi praktickém kufru z ekokůže! Sklenice jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, díky čemuž nám budou sloužit po celá staletí a budou přes ně vylévat moře vodky. Jsou ideální na pořádání outdoo..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Mini zvlhčovač tváře - Nano mlhový rozprašovač 30ml Mini zvlhčovač tváře - Nano mlhový rozprašovač 30ml
-36 %
Mini zvlhčovač tváře - Nano mlhový rozprašovač 30ml Přenosný mini zvlhčovač obličeje - Nano mlhový rozprašovač se dostává do hlubších vrstev pokožky, hydratuje ji, uvolní a osvěží. Přenosný mini zvlhčovač obličeje - Nano mlhový rozprašovač využívá technologii na rozložení vodních struktur na malé ..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Rozprašovací set - vodní mlha Rozprašovací set - vodní mlha
-36 %
Rozprašovací set, osvěžovače set - vodní mlha Rádi si užíváte letní večery doma na terase či v zahradě? Slastné lenošení se může rychle změnit na nepříjemný pocit. Suchý vzduch, horko, otravný hmyz ... Tomu všemu se však vyhnete velmi jednoduše! Abyste si mohli léto u vás doma užívat naplno, pořiďt..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Samonafukovací vak - lazy bag Samonafukovací vak - lazy bag
-36 %
Nafukovací lehátko - lazy bag Samonafukovací vak Lazy bag Novinka mezi nafukovacími vaky! Odpočívací vak Lazy bag si určitě oblíbíte. Jedinečná nafukovací lehátko, které se snadno naplní vzduchem během pár vteřin. Ideální pro outdoorové aktivity, jako je např. cestování, kempování, dovolená u moře ..
837Kč 1 311Kč
Cena bez DPH:692Kč
Samonafukovací vak - lazy bag Samonafukovací vak - lazy bag
-36 %
Samonafukovací vak - lazy bag Chystáte se s přáteli do parku, k moři, na koupaliště či kdekoliv jinde? Vyzkoušejte jedinečnou novinku samonafukovací vak! Použití vaku je velmi jednoduché. Párkrát se přeženete kolem sebe, aby se vak naplnil vzduchem, zavážete ho a posezení je ihned připraveno! Nafo..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Trenažér na fotbal, fotbalová souprava (bránka + míč + pumpa) - 116 cm Trenažér na fotbal, fotbalová souprava (bránka + míč + pumpa) - 116 cm
-36 %
Mini fotbalová souprava (branka + míč + pumpa) Mini fotbalová souprava, kterou umístíte na kus volného trávníku, například venku na zahradě. Skvělá pomůcka pro děti, díky které si skvěle zacvičí a ještě k tomu také zabaví. Fotbalový set je zábava i pro dospělé všech věkových kategorií. Branka se s..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč