Hlavné menu
Produkty v košíku

Lupy na čtení

Lupa na čtení je skvělá pomůcka pro každodenní použití pro starší lidi, slabozrakých jedinců s očními vadami, ale také je vhodná na drobnou práci pro badatele, filatelisty, sběratele známek, pro pozorování mikroskopických předmětů nebo běžné uživatele.
Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou
-35 %
Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou s puydrom S brýlemi s lupou BIG VISION uvidíte věci a předměty velké, čisté a zaostřené. Jsou praktickým pomocníkem pro práci s drobnými předměty, nebo na čtení drobného písma. Brýle zvětší objekty bez zkreslení, a to až o 160%. Flexibilní ..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Kapesní lupa - mikroskop, zvětšení 20 x
-36 %
Kapesní lupa - mikroskop, zvětšení 20 x 20x kapesní mikroskop - nejmenší mikroskop s takovým vysokým zvětšením dostupným na trhu. vlastnosti: S touto lupou uvidíte nejmenší škrábanec nebo otisk prstu na dlani Umožňuje vidět mnohem více než je to možné pouhým okem Kompaktní rozměry umožňují si ho vz..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
Klasická lupa o průměru 100mm kovová Klasická lupa o průměru 100mm kovová
-33 %
Lupa ke čtení Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malém tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každodenní použití. Zvě..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Kompaktní lupa s podsvícením LED a UV LED Kompaktní lupa s podsvícením LED a UV LED
-37 %
Kompaktní lupa s podsvícením LED a UV LED Kompaktní lupa s podsvícením LED a UV LED je ideální pro čtení knih, novin nebo map. Pomocí lupy vidíte jasně všechny podrobnosti iv podmínkách s nízkým osvětlením. Použití energeticky účinného podsvícení LED zajišťuje dlouhou pracovní dobu bez výměny bateri..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč
Lupa na čelo s LED světlem a dvojitou čočkou Lupa na čelo s LED světlem a dvojitou čočkou
-36 %
Lupa na čelo s LED světlem a dvojitou čočkou Chcete si pořídit lupu? Věnujte pozornost této náhlavní lupě. Jednoduše se používá a může vám sloužit i jako malá baterka v noci. Má 2 LED světla a 5 zvětšovacích skel, což Vám umožní číst a pracovat i při slabším osvětlení nebo v tmavých místech. Je vyr..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Lupa na čtení - kovová
-38 %
Lupa na čtení Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map apod. vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malé tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každodenní použití. Zvětš..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Lupa na čtení - kovová - 75 mm
-40 %
Lupa ke čtení Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malém tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každodenní použití. Zvě..
61Kč 101Kč
Cena bez DPH:50Kč
Lupa na čtení - kovová - 90 mm
-36 %
Lupa na čtení - kovová - 90 mm Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort při čtení i malém tisku velmi zvětšená oblast lupy usnadňuje pozorování kovové skleněné pouzdro velmi praktické řešení pro lidi, kteří hledají levné a jednoduché lupy pro každod..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
Lupa na čtení - tvrzené PVC
-40 %
Lupa na čtení s průměrem 9 cm Kulatá lupa s objektivem o průměru 9 cm. Lupa je precizně vyrobena z pevného plastu. Ideální na čtení map, knih, novin a jiných textů. Pomůcka je užitečná nejen pro filatelisty a odborníky na elektroniku, ale i pro typické domácí použití. Každý kdo má problémy se zrake..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Lupa na čtení s LED světlem o průměru 130mm Lupa na čtení s LED světlem o průměru 130mm
-37 %
Klasická lupa na čtení s LED osvětlením o průměru 130mm Kulatá lupa ideální pro čtení knih, novin, map a pod. Vlastnosti produktu: Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů Ideální pro každodenní použití Velice pohodlné použití Ideální nápad na dárek nebo dárek Zvětšení skleněné čočky: 2x nebo 5x Prům..
222Kč 353Kč
Cena bez DPH:183Kč
Lupa na hlavu - brýle se 2 LED baterkou Lupa na hlavu - brýle se 2 LED baterkou
-37 %
Lupa na hlavu - brýle se 2 LED baterkou Profesionální lupa ve tvaru brýlí vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Technické specifikace: Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů Ideální pro každodenní použití Velice pohodlné použití Zvětšení čočky: 1x; 1,5x; 2x; 2,5x; 3,5x Má 5 vyměnitelných lup Čočk..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Stolní skládací lupa 8 x 20 mm Stolní skládací lupa 8 x 20 mm
-44 %
Stolní skládací lupa 8 x 20 mm Kapesní lupa s 8násobným zvětšením je ideálním zařízením pro každodenní použití. Může být použita klenotníků, numismatiky, opraváři elektroniky atp. Ideální pro čtení map na cestách, prohlížení šperků, známek, mincí a pod. Specifikace: Zvětšení: 8x Průměr lupy: 20 mm ..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč