Hlavné menu
Produkty v košíku

Madla

Madla slouží jako pomůcka při vstávání, sedání a stoji v koupelně a na WC. Opěrné madlo se doporučuje pro osoby se sníženou pohyblivostí. Produkty velmi efektivně eliminují rizika pádu při úkonech v koupelně.
Bezpečnostní opěrné madlo 76cm Bezpečnostní opěrné madlo 76cm
-36 %
Bezpečnostní opěrné madlo 76cm Bezpečnostní podpůrné madlo, které se dá sklopit a složit, je efektivním a ekonomickým řešením poskytujícím podporu. Poskytuje podporu mobility pro lidi se sníženou pohyblivostí. Také je skvělou pomůckou pro starší lidi, jako pomůcka při každodenních činnostech, zejmé..
1 160Kč 1 825Kč
Cena bez DPH:958Kč
Bezpečnostní opěrné madlo na WC Bezpečnostní opěrné madlo na WC
-36 %
Bezpečnostní opěrné madlo na WC Bezpečnostní opěrné madlo na WC je pomocné zařízení, které pomáhá a zjednodušuje uživateli provádět hygienické činnosti. Opěrné madlo se doporučuje pro osoby se sníženou pohyblivostí. Lze přizpůsobit výšku a šířku madel, díky čemuž je tento produkt vhodný pro všechny..
1 240Kč 1 946Kč
Cena bez DPH:1 025Kč
Madlo do wc a koupelny s přísavkami Madlo do wc a koupelny s přísavkami
Top -38 %
Madlo s přísavkami je vhodné do koupelny, WC nebo sprchového koutu Je vyrobeno z odolného plastu a je možné jej připevnit na jakýkoliv pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Uchytí se jednoduše pomocí přísavek a není třeba vrtání ani žádný instalační materiál. Slouží..
131Kč 212Kč
Cena bez DPH:108Kč
Madlo na bok vany BETTY
-37 %
Madlo na bok vany BETTY Také tŕpnete když jde váš blízký senior sprchovat? Vycházení z vany je opravdu obtížné, protože spodek vany je o něco vyšší než podlaha v koupelně, takže senior vlastně sestupuje na nižší úroveň a musí vysoko zvednout nohu. Poskytněte seniorovi oporu a pocit jistoty při vstu..
998Kč 1 573Kč
Cena bez DPH:825Kč
Nástavec na WC s madly SEAT, nastavitelná výška 9, 13 nebo 17 cm
Doprava zdarma -36 %
Nástavec na WC s madly Nástavec na WC s madly má využití zejména tam, kde pacient vzhledem ke svému zdravotnímu stavu není schopen použít standardní mísu WC. Zvýšení standardní výšky mísy usnadňuje pacientům běžné úkony osobní hygieny a zároveň eliminuje možné riziko při těchto úkonech. Výrazným zp..
3 267Kč 5 132Kč
Cena bez DPH:2 700Kč
Protiskluzové madlo do koupelny Protiskluzové madlo do koupelny
-37 %
Protiskluzové madlo do koupelny Madlo je vyrobeno z odolného materiálu a je možné jej připevnit na jakýkoliv pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Produkt slouží jako pomůcka při vstávání, sedu a stoji v koupelně a wc. Upevňuje se na stěnu a je možné jej uložit hori..
292Kč 464Kč
Cena bez DPH:242Kč
Protiskluzové madlo do koupelny 60cm Protiskluzové madlo do koupelny 60cm
-37 %
Protiskluzové madlo do koupelny 60cm Madlo je vyrobeno z odolného materiálu a je možné jej připevnit na jakýkoliv pevný a hladký povrch jako je například obklad, dlažba, sklo nebo kov. Produkt slouží jako pomůcka při vstávání, sedu a stoji v koupelně a wc. Upevňuje se na stěnu a je možné jej uložit..
363Kč 575Kč
Cena bez DPH:300Kč