Hlavné menu
Produkty v košíku

Magnetické vložky do bot

Magnetické vložky do bot jsou založeny na teorii největšího objevu staré čínské medicíny - kontext akupunkturních a reflexogenní zón na lidské noze se všemi orgány. Vložky poskytnou příjemný pocit kontaktu s přirozeným pólem Země jako u chůze naboso po rose, odstraní únavu a vrátí radost z pocitu síly a zdraví.
Biomagnetická vložky do bot Biomagnetická vložky do bot
-40 %
Masážní, uvolňující magnetické vložky do bot - jsou tvarovatelné na jakoukoliv velikost boty. Pohodlí a zdravá chůze, to jsou magnetické vložky do bot .. účinky: Stimuluje a potlačuje bolesti, podporuje krevní oběh, stimuluje akupunkturní body, uvolňuje a snižuje stres. Balení obsahuje: 1 x magnetic..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Biomagnetická vložky do bot 40-45 - transparentní Biomagnetická vložky do bot 40-45 - transparentní
Top -38 %
Biomagnetická vložky do bot 8 magnetů -unisex, velikost upravitelná 23,5 - 26,5 cm Reflexologie chodidel je metoda, která se k vylepšení lidského zdraví i zlepšení všeobecného pocitu ze života používá již po celá staletí. Pomocí biomagnetická vložek do bot lze ovlivňovat nejen samotné zdraví nohou,..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Biomagnetická vložky do bot, univerzální velikost 35 - 45 Biomagnetická vložky do bot, univerzální velikost 35 - 45
-38 %
Biomagnetická vložky do bot 8 magnetů -pánske, velikost 40 - 45 Reflexologie chodidel je metoda, která se k vylepšení lidského zdraví i zlepšení všeobecného pocitu ze života používá již po celá staletí. Pomocí biomagnetická vložek do bot lze ovlivňovat nejen samotné zdraví nohou, ale pomocí působen..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Biomagnetické vložky do bot - univerzální, velikost 36 - 39 Biomagnetické vložky do bot - univerzální, velikost 36 - 39
-43 %
Univerzální biomagnetické vložky do bot 8 magnetů velikost 36-39 Reflexologie chodidel je metoda, která se k vylepšení lidského zdraví i zlepšení všeobecného pocitu ze života používá již po celá staletí. #obr2 Pomocí biomagnetických vložek do bot lze ovlivňovat nejen samotné zdraví nohou, ale pomocí..
40Kč 71Kč
Cena bez DPH:33Kč
Biomagnetické vložky do bot - univerzální, velikost 40 - 45 Biomagnetické vložky do bot - univerzální, velikost 40 - 45
-43 %
Univerzální biomagnetické vložky do bot 8 magnetů velikost 40-45 Reflexologie chodidel je metoda, která se k vylepšení lidského zdraví i zlepšení všeobecného pocitu ze života používá již po celá staletí. Pomocí biomagnetických vložek do bot lze ovlivňovat nejen samotné zdraví nohou, ale pomocí půso..
40Kč 71Kč
Cena bez DPH:33Kč
Biomagnetické vložky do bot 39-44 - transparentní
-36 %
Biomagnetické vložky do bot 39-44 - transparentní Reflexologie chodidel je metoda, která se k vylepšení lidského zdraví i zlepšení všeobecného pocitu ze života používá již po celá staletí. #obr1 Pomocí biomagnetických vložek do bot lze ovlivňovat nejen samotné zdraví nohou, ale pomocí působení magne..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč