Hlavné menu
Produkty v košíku

Magnetické vložky do bot

Magnetické vložky do bot jsou založeny na teorii největšího objevu staré čínské medicíny - kontext akupunkturních a reflexogenní zón na lidské noze se všemi orgány. Vložky poskytnou příjemný pocit kontaktu s přirozeným pólem Země jako u chůze naboso po rose, odstraní únavu a vrátí radost z pocitu síly a zdraví.
Biomagnetická vložky do bot Biomagnetická vložky do bot
-40 %
Masážní, uvolňující magnetické vložky do bot - jsou tvarovatelné na jakoukoliv velikost boty. Pohodlí a zdravá chůze, to jsou magnetické vložky do bot .. účinky: Stimuluje a potlačuje bolesti, podporuje krevní oběh, stimuluje akupunkturní body, uvolňuje a snižuje stres. Balení obsahuje: 1 x magnetic..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Biomagnetická vložky do bot 40-45 - transparentní Biomagnetická vložky do bot 40-45 - transparentní
Top -38 %
Biomagnetická vložky do bot 8 magnetů -unisex, velikost upravitelná 23,5 - 26,5 cm Reflexologie chodidel je metoda, která se k vylepšení lidského zdraví i zlepšení všeobecného pocitu ze života používá již po celá staletí. Pomocí biomagnetická vložek do bot lze ovlivňovat nejen samotné zdraví nohou,..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Biomagnetická vložky do bot, univerzální velikost 35 - 45 Biomagnetická vložky do bot, univerzální velikost 35 - 45
-38 %
Biomagnetická vložky do bot 8 magnetů -pánske, velikost 40 - 45 Reflexologie chodidel je metoda, která se k vylepšení lidského zdraví i zlepšení všeobecného pocitu ze života používá již po celá staletí. Pomocí biomagnetická vložek do bot lze ovlivňovat nejen samotné zdraví nohou, ale pomocí působen..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Magnetické gelové vložky do bot Magnetické gelové vložky do bot
-44 %
GELSOHLEN jsou gelové magnetické vložky do bot s chladivým gelem - modré Terramagon jsou gelové magnetické vložky do bot, který udrží vaše nohy v teple iv třeskutých zimách. GELSOHLEN jsou mimořádně všestranné, hodí se pro práci i zábavu, a to zejména na tvrdých površích. Univerzální velikost. S G..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Magnetické gelové vložky do bot Magnetické gelové vložky do bot
-44 %
GELSOHLEN jsou gelové magnetické vložky do bot s uklidňujícím masážním gelem - zelené Vložky do bot s magnetem byly vyvinuty ve spolupráci s ortopedy a nejsou používány pouze na účel masáže, ale i na léčbu pomocí magnetu. GELSOHLEN vložka do bot s magnetem Podle ortopedických a lékařských doporuče..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Magnetické gelové vložky do bot Magnetické gelové vložky do bot
-33 %
GELSOHLEN jsou gelové magnetické vložky do bot s hřejivým gelem - červené Vložky do bot s magnetem byly vyvinuty ve spolupráci s ortopedy a nejsou používány pouze na účel masáže, ale i na léčbu pomocí magnetu. GELSOHLEN vložka do bot s magnetem Podle ortopedických a lékařských doporučení, GELSOHLE..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Magnetické gelové vložky do bot - transparentní Magnetické gelové vložky do bot - transparentní
-44 %
GELSOHLEN jsou gelové magnetické vložky do bot s masážním gelem - transparentní / bezbarvé Vložky do bot s magnetem byly vyvinuty ve spolupráci s ortopedy a nejsou používány pouze na účel masáže, ale i na léčbu pomocí magnetu. GELSOHLEN vložka do bot s magnetem Podle ortopedických a lékařských dop..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč