Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážní balzámy

Trpíte bolestí kloubů či svalů? Neomezujte se bolestí a skoncujte s ní efektivně a rychle. Účinnou odpovědí na tyto problémy je zaručeně Hadí jed . Masáž hadí vazelínou napomáhá uvolnění, regeneraci a relaxaci. Promasírování pokožky v oblasti svalů, kloubů a zad vazelínou s hadím jedem a extrakty z léčivých bylin dodává pocit svěžesti a napomáhá odstranit únavu. Pokud trpíte suchou, citlivou nebo popraskanou kůží, tak máme pro Vás řešení v podobě přírodního balzámu z měsíčku lékařského , který obsahuje výtažky z měsíčku lékařského a přírodní léčivé minerály.
Balzám z jedu škorpióna 500ml Balzám z jedu škorpióna 500ml
-36 %
Balzám z jedu škorpióna 500ml Balzám ze škorpiónieho jedu s výtažky mentolu, kafru, levandule a hřebíčku bude tím pravým řešením pro vaše bolavé nohy, ramena či záda. Maximálně vhodný pro aktivní sportovce a fyzicky pracující lidi, kteří touží po relaxaci. Ošetřované místo na kůži má chladící, osvě..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Balzám z měsíčku lékařského 250ml
-38 %
Balzám z měsíčku lékařského Ringelblumen Balsam 250ml Suchá, popraskaná kůže, popraskané rty, citlivá pokožka. Trápí i Vás takové problémy? Vyzkoušeli jste už všechny možné přípravky a nic nezabralo? Máme pro Vás řešení. Přírodní Balzám z měsíčku lékařského Ringelblumen Balsam 250ml, který obsahuje..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Bylinný balzám s jírovec - extra silný Bylinný balzám s jírovec - extra silný
-40 %
BYLINNÝ BALZÁM S PAGAŠTANON - EXTRA SILNÝ 500 ML BYLINNÝ BALZÁM s kaštanu koňského extra silný se vyrábí podle originální ověřené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů. Balzám obsahuje bylinný výtažek z jírovce maďalu, který působí při otocích, též z kostivalu, který urychluje obnovu buně..
61Kč 101Kč
Cena bez DPH:50Kč
Bylinný balzám s jírovec s aloe vera Bylinný balzám s jírovec s aloe vera
-33 %
BYLINNÝ BALZÁM S PAGAŠTANON S ALOE VERA 500 ML BYLINNÝ BALZÁM s kaštanu koňského s aloe vera se vyrábí podle originální ověřené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů. Bylinný balzám obsahuje zvýšený výtažek z aloe vera. Pro své blahodárné účinky působí při bolestech svalů a kloubů, na úle..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Bylinný balzám s kaštanu - chladivý Bylinný balzám s kaštanu - chladivý
-44 %
BYLINNÝ BALZÁM S PAGAŠTANON - chladivo 500 ML BYLINNÝ BALZÁM s kaštanu koňského chladivý se vyrábí podle originální ověřené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů. Bylinný balzám s chladivým efektem, obsahuje zvýšený výtěžek mentolu, kafru, eukalyptového oleje a kaštanu koňského. Použití: ..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Bylinný balzám s kaštanu - hřejivý Bylinný balzám s kaštanu - hřejivý
-33 %
BYLINNÝ BALZÁM S PAGAŠTANON - HŘEJIVÝ 500 ML Bylinný balzám s hřejivým efektem se zvýšeným obsahem chilli extraktu a jírovce maďalu je vyroben podle originální ověřené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů. Balzám obsahuje bylinný výtažek z kaštanu koňského, který působí při otocích, zmír..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Bylinný balzám s kaštanu - masážní Bylinný balzám s kaštanu - masážní
-40 %
BYLINNÝ BALZÁM S PAGAŠTANON - MASÁŽNÍ 500 ML BYLINNÝ BALZÁM s kaštanu koňského masážní se vyrábí podle originální ověřené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů. Bylinný balzám na masáž obsahuje zvýšený výtažek z mentolu, kafru a eukalyptového oleje. Balzám také obsahuje bylinný výtažek z ..
61Kč 101Kč
Cena bez DPH:50Kč
Bylinný balzám s kaštanu a konopí Bylinný balzám s kaštanu a konopí
-33 %
BYLINNÝ BALZÁM S PAGAŠTANON A KONOPÍ 500 ML BYLINNÝ BALZÁM s kaštanu koňského a konopí se vyrábí podle originální ověřené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů. Bylinný balzám obsahuje zvýšený výtažek z extraktu z konopí. Velmi účinná receptura využívá regenerační a zvláčňující účinky kon..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Hadí jed masážní bylinná vazelína 100ml Hadí jed masážní bylinná vazelína 100ml
-37 %
Hadí jed masážní bylinná vazelína 100ml Masáž Hadí vazelínou napomáhá uvolnění, regeneraci a relaxaci. Promasírování pokožky v oblasti svalů, kloubů a zad vazelínou s hadím jedem a extrakty z léčivých bylin dodává pocit svěžesti a napomáhá odstranit únavu. Použití: aplikujte na určené místo a vmasír..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč