Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážní maste

V kategorii naleznete široký výběr těch nejkvalitnějších masážních mastí , pro domácí, ale i pro profesionální použití. Určitě jste již slyšeli o koňské masti, v našem obchodě máte na výběr několik kvalitních variant, které Vám pomohou při konkrétním zdravotním problému. Koňská mast Petra s chladícím účinkem díky speciálnímu složení umožňuje širokospektrální použití. Je vyrobena z 24 druhů léčivých rostlin o kterých je známo, že ulevují při různých potížích pohybového aparátu jako revmatické bolesti, záněty šlach, bolesti kloubů, svalů, páteře a při křečových žilách. Kromě koňských mastí nabízíme i bylinné mastě jako jsou například Konopná , mast s Kostivalem lékařským , Heřmánkem lékařským, Arniky horské a různé jiné.
Arnika horská - bylinná mast
-38 %
Arnika horská - bylinná mast Arniková mast je výborným prostředkem k masáži, jemná masáž příznivě působí na dolní končetiny (např. Při svalové únavě či při ošetřování otoků). Výtažek z arniky působí regeneračně při akné a drobných odřeninách. Arniková mast je vhodná na změkčení zhrublé pokožky, moz..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Cannabis konopí - bylinná mast
-38 %
Cannabis konopná 150 ml Mast s konopným olejem pro ošetřením suché a popraskané pokožky. Konopný olej má výjimečné účinky na kůži. Konopí udržuje pleť vláčnou, hladkou, lesklou a pevnou. Konopí působí také při ekzémech a dalších kožních onemocnění. Pravidelné použití uvolňuje svalové napětí, zabraňu..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Čertov dráp regenerační mast 125 ml Čertov dráp regenerační mast 125 ml
-35 %
Čertov dráp - Harpago bylinná mast s obsahem Ďáblův (Čertova drápu) vhodná pro uvolňující masáž pokožky unavených a namožených svalů, kloubů a zad. Masáž má uvolňující a osvěžující účinky, zlepšuje prokrvení, příjemně chladí a navozuje tak pocit relaxace. Je vhodný i k regeneračním masážím po sporto..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Eukalyptus - bylinná mast
-38 %
Eukalyptus - bylinná mast Vhodná při nachlazení, revmatismu, bolest nohou a migréně. K masáži pro odstranění únavy natažených svalů, kloubů a šlach. Má prokrvující a regenerační účinky. Je vhodná jako zahřívající zábal. Mast obsahuje čistý přírodní esenciální olej Eukalyptus globulus. Příznivě půso..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Hadí mast 125 ml Hadí mast 125 ml
-37 %
Širokospektrá mast PALACIO 125 ml Širokospektrá mast se syntetickým hadím jedem SYN-AKE, který má podobný účinek jako Watlerin 1 peptid, nacházející se v jedu chřestýše (Tropidolameus wagleri). Hadí mast uvolňuje svalové napětí a má silnýrelaxačný a regenerační účinek, napomáhá vyhlazovat mimické vr..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč
Heřmánek lékařský - bylinná mast
-33 %
Osvědčená bylinná mast s heřmánkem Heřmánek lékařský má protizánětlivé účinky, působí ale i proti bakteriím a virům. Heřmánková mast použití: Na podrážděnou a problematickou pokožku při akné, ochrana dětské pokožky před zapařením, ekzémem, kožní vyrážky, pokožka spálená sluncem, pokožka ošlehaná vě..
40Kč 61Kč
Cena bez DPH:33Kč
Jitrocel kopinatý - bylinná mast
-38 %
Jitrocel kopinatý - bylinná mast 150 ml Osvědčená bylinná mast s jitrocelovým výtažkem. Jitrocel kopinatý příznivě působí na těžko se hojící a zanícené poranění. Jitrocel se používá při kožních potížích, velmi příznivě působí na špatně se hojící rány a jako podpůrný přípravek při hnisavé formě akné...
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Konopná bylinná mast 125 ml Konopná bylinná mast 125 ml
-36 %
Přírodní konopná mast s obsahem 12% vysoce kvalitního konopného oleje (CSSO) pro účinné ošetření suché, popraskané a svědící pokožky nebo jinak podrážděných míst. omezuje výskyt suchých, drsných a šupinatých míst na pokožce (ruce, lokty, kolena, chodidla) uklidňuje, zvláčňuje a revitalizuje problema..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Konopná bylinná mast s konopným olejem na suchou a citlivou pokožku Konopná bylinná mast s konopným olejem na suchou a citlivou pokožku
-38 %
Jemná bylinná mast s konopným olejem na suchou, citlivou až atopickou pokožku Vhodné na ruce, chodidla ak ochraně exponovaných míst (lokty, kolena). Výživná a regenerační mast na ošetření suché a popraskané pokožky. Pravidelné použití uvolňuje svalové napětí, zabraňuje tvorbě zánětů a pomáhá zacelo..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Kopřiva s přesličkou - bylinná mast
-38 %
Kopřiva s přesličkou - bylinná mast 150 ml Osvědčená bylinná mast s výtažkem kopřivy a přesličky. Kopřiva patří k nejvýznamnějším léčivým rostlinám. Přeslička má příznivé účinky při revmatismu, dně, bolesti kloubů, zad atd. použití: akné, ekzém, vyrážka, atopický ekzém, šupinky ve vlasech, bolesti ..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Kosmetická vazelina - extra jemná
-33 %
Kosmetická vazelína 150 ml Extra jemná kosmetická vazelína - petrolejová mast Ošetřuje suchou, drsnou a popraskanou pokožku. Díky přírodní receptuře bez konzervačních látek je vhodná i pro velmi citlivou a dětskou pokožku. Vhodná pro ochranu obličeje, rtů, rukou v zimě proti omrzlinám a popraskání. ..
40Kč 61Kč
Cena bez DPH:33Kč
Kostival lékařský - bylinná mast
-29 %
Kostival lékařský 150 ml Kostivalová mast s blahodárným účinkem na unavené svaly a bolavé klouby po celodenní námaze. Obzvláště vhodná pro masáže a rehabilitace. Díky blahodárnému účinku kostivalu lékařského je mast velmi vhodná na unavené nohy, natažené svaly a bolavé klouby. Pomáhá při bolestivých..
50Kč 71Kč
Cena bez DPH:42Kč