Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážní maste

Horská arnika - bylinná mast Arniková mast je výborným masážním prostředkem, jemná masáž je prospěšná pro dolní končetiny (např. při svalové únavě nebo léčbě otoků) Extrakt z arniky působí regeneračně při akné a drobných odřeninách. Arniková mast je vhodná pro změkčení zhrublé kůže, mozolů a pos..
45Kč
Cena bez DPH:37Kč
Masážní bylinná vazelína s hadím jedem 120ml Masážní vazelína z hadího jedu podporuje relaxaci, regeneraci a uvolnění. Masáž pokožky v okolí svalů, kloubů a zad vazelínou s hadím jedem a výtažky z léčivých bylin dodává pocit svěžesti a pomáhá odstraňovat únavu. Použití: Naneste na určené místo a v..
88Kč
Cena bez DPH:72Kč
Čertův dráp - Harpago bylinná mast s obsahem Harpagofytu (Čertův dráp) vhodná k uvolňující masáži pokožky unavených a natažených svalů, kloubů a zad. Masáž má uvolňující a osvěžující účinek,zlepšuje krevní oběh, příjemně chladí a navozuje pocit uvolnění. Je vhodná také pro regenerační masáže po spor..
75Kč
Cena bez DPH:62Kč
Eukalyptus - bylinná mast Vhodná při nachlazení, revmatismu, bolestech nohou a migréně. K masáži k odstranění únavy natažených svalů, kloubů a šlach. Má prokrvující a regenerační účinky. Je vhodný jako hřejivý zábal. Mast obsahuje čistý přírodní éterický olej z Eucalyptus globulus. Působí přízni..
45Kč
Cena bez DPH:37Kč
Hadí jed masážna bylinná vazelína 100ml Masáž Hadí vazelínou napomáha uvoľnenie, regeneráciu a relaxáciu. Premasírovanie pokožky v oblasti svalov, kĺbov a chrbta vazelínou s hadím jedom a extrakty z liečivých bylín dodáva pocit sviežosti a napomáha odstrániť únavu. Použitie: aplikujte na určené mi..
88Kč
Cena bez DPH:72Kč
PALACIO 125 mlMulti-spektrální mast se syntetickým hadím jedem SYN-AKE, který má podobný účinek jako peptid Watlerin 1, obsažený v jedu sysla obecného (Tropidolameus wagleri). Hadí mast uvolňuje svalové napětí a má silný relaxační a regenerační účinek, pomáhá vyhlazovat vrásky na obličeji a obnovova..
105Kč
Cena bez DPH:87Kč
Přírodní konopná mast s 12 % vysoce kvalitního konopného oleje (CSSO) pro účinnou léčbu suché, popraskané a svědící pokožky nebo jinak podrážděných míst. Snižuje výskyt suchých, drsných a šupinatých míst na pokožce (ruce, lokty, kolena, chodidla) Zklidňuje, zjemňuje a revitalizuje problematickou a s..
63Kč
Cena bez DPH:52Kč
Konopná vazelína na päty Cannabis masť na päty s konopným olejom na stvrdnutú a popraskanú pokožku. Konopný olej napomáha zjemnenie suché, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka zvláčňujúcim prírodným olejom a extraktom poskytuje rýchlu a účinnú hydratáciu, upokojenie a zmäkčenie stvrd..
88Kč
Cena bez DPH:72Kč
Konopné mazanie s pumpičkou pre uvoľňujúcu masáž pokožky v oblasti svalov a kĺbov Extra silné Konopné mazanie pri bolestiach kĺbov a svalov. Prírodná receptúra bylinkového mazanie s konopným olejom, mentolom a výťažky z gaštanu, kostihoja, gáfru a eukalyptu pre masáž pokožky v oblasti boľavých s..
100Kč
Cena bez DPH:83Kč
Konopný masážní gel 600ml Přírodní bylinný gel s konopným olejem, mentolem a výtažky z kaštanu, komonice, kafru a eukalyptu k masáži pokožky v místech unavených svalů, kloubů a šlach. Obsažené složky pokožku zjemňují a osvěžují. Masážní gel ulevuje unaveným svalům a kloubům. Lokálně prokrvuje a p..
115Kč
Cena bez DPH:95Kč
Sléz s přesličkou - bylinná mast 150 ml Ověřená bylinná mast s výtažkem z kopřivy a přesličky. Kopřiva je jednou z nejvýznamnějších léčivých rostlin. Přeslička rolní má příznivé účinky při revmatismu, dně, bolestech kloubů, zad apod. Použití: akné, ekzémy, vyrážky, atopický ekzém, šupinaté vlas..
45Kč
Cena bez DPH:37Kč
Kostihojová bylinná masť na masáž a rehabilitáciu nôh Bylinná masť na masáž pokožky v oblasti unavených nôh, natiahnutých svalov a kĺbov. Je vhodná pre športovcov, ťažko fyzicky pracujúcich a taktiež pre staršie osoby na pokožku v oblasti kŕčových žíl. Je vhodný aj pre staršie osoby s bolestivý..
88Kč
Cena bez DPH:72Kč