Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážní válečky

Dopřejte si masáž v pohodlí vašeho domova s našimi kvalitními ručními masážními pomůckami. Cílem ruční masáže je zvýšení funkční zdatnosti, odstranění únavy nebo léčení. V kategorii můžete nalézt hned několik užitečných pomůcek.
Jade roller masážní váleček na obličej + Gua Sha kámen Jade roller masážní váleček na obličej + Gua Sha kámen
Top -38 %
Jadeitový masážní váleček na obličej + Gua Sha kámen Válečky vyrobené z polodrahokamů se v Číně používají k účinné péči o pleť již od 17. století. Váleček má 2 části. Větší část je určena k masáži dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší váleček je určen pro šetrnou a účinnou masáž oblasti očí. Tato..
131Kč 212Kč
Cena bez DPH:108Kč
Jade roller zelená, masážní váleček na obličej + Gua Sha kámen Jade roller zelená, masážní váleček na obličej + Gua Sha kámen
-37 %
Jadeitového masážní váleček na obličej + Gua Sha kámen Válečky vyrobené z polodrahokamů se v Číně používají na účinnou péči o pleť již od 17. století. Váleček má 2 části. Větší část je určena na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší váleček je určen pro šetrnou a účinnou masáž oblasti očí. ..
454Kč 716Kč
Cena bez DPH:375Kč
Jadeitového vibrační masážní váleček na obličej Jadeitového vibrační masážní váleček na obličej
-36 %
Jadeitového vibrační masážní váleček na obličej, se dvěma nástavci Jade roller na obličej a krk je přirozený způsob, jak chránit mládí a pevnost pokožky. Masážní přístroj má dva různé nástavce. Špička válce je vhodná pro masáže krku, tváří, brady a čela. Kulatý hrot zlepší vzhled naší pokožky kolem..
424Kč 665Kč
Cena bez DPH:350Kč
Jadeitový Masážní kámen Gua Sha zelený Jadeitový Masážní kámen Gua Sha zelený
-38 %
Jadeitový Gua Sha kámen Gua-sha je tvarovaný kámen určený k masáži pleti i těla. Masážní technika vychází z principů tradiční čínské medicíny a je ceněna především kvůli její téměř okamžité účinnosti. Zbavuje tělo svalového napětí a toxických látek. Podporuje cirkulaci krve a lymfatický systém. Zmí..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Jadeitový masážní váleček na obličej - zelený Jadeitový masážní váleček na obličej - zelený
-38 %
Jadeitový masážní váleček na obličej - zelený Jadeit - kámen věčného mládí. Válečky vyrobené z polodrahokamů se v Číně používají k účinné péči o pleť již od 17. století. Váleček má 2 části. Větší část je určena k masáži dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší váleček je určen pro šetrnou a účinnou ..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Masážní váleček na obličej Masážní váleček na obličej
Top -38 %
Jadeitového masážní váleček na obličej - v asii známý jako kámen věčného mládí Válečky vyrobené z polodrahokamů se v Číně používají na účinnou péči o pleť již od 17. století. Váleček má 2 části. Větší část je určena na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší váleček je určen pro šetrnou a úči..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Masážní váleček na obličej Jade Roller 8657 Masážní váleček na obličej Jade Roller 8657
-35 %
Jadeitový masážní váleček na obličej - v asii známý jako kámen věčného mládí Válečky vyrobené z polodrahokamů se v Číně používají k účinné péči o pleť již od 17. století. Váleček má 2 části. Větší část je určena k masáži dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší váleček je určen pro šetrnou a účinnou..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč