Hlavné menu
Produkty v košíku

Měřící přístroje

Měřicí přístroje jsou nesmírně užitečné pomůcky pro naše zdraví. Díky nim si dokážeme změřit tělesnou teplotu , krevní tlak nebo dokonce i tělesný tuk . Alkohol umí být v některých případech velmi nebezpečný a to hlavně za volantem. Pokud si nejste jisti svým zbytkovým alkoholem v krvi nebo v dechu, změřte jej pomocí alkohol testeru .
Alkohol tester JETT2N
-36 %
Alkohol tester JETT2N Alkoholtester JETT2N je přesný, lehký, elegantně vypadající digitální alkoholtester, určený pro pohodlné měření alkoholu. Je určen pro lidi, kterým nevadí požít občas alkohol, ale chtějí být bezpeční pro sebe, okolí a také pro svou peněženku - levnější je soukromě provedena dec..
1 149Kč 1 805Kč
Cena bez DPH:950Kč
Alkohol tester se 2 digitálními LCD displeji Alkohol tester se 2 digitálními LCD displeji
-36 %
Alkohol tester s 2 LCD displeji Už nikdy za volant s alkoholem v krvi! Tento malý pomocník odhalí i malé množství alkoholu a díky němu se můžeme vyvarovat nepříjemnostem. Digitální alkohol tester s atraktivním designem slouží ke zjišťování alkoholu v dechu. Představuje elektronické zařízení vybaveno..
302Kč 474Kč
Cena bez DPH:250Kč
Analyzátor zdravotního stavu těla - kvantová magnetická rezonance Analyzátor zdravotního stavu těla - kvantová magnetická rezonance
-36 %
Analyzátor zdravotního stavu Analýzy: 1. Kardiovaskulární (srdeční) a cerebrovaskulární (mozkově-cévní) onemocnění: 15 analýz 2. Gastrointestinální (žaludeční) funkce: 5 analýz 3. Funkce jater: 5 analýz 4. Funkce žlučníku: 5 analýz 5. Funkce pankreatu: 3 analýzy 6. Funkce ledvin: 4 analýzy 7. Funkc..
13 371Kč 21 024Kč
Cena bez DPH:11 050Kč
Aneroidní tlakoměr se stetoskopem Aneroidní tlakoměr se stetoskopem
-36 %
Aneroidní tlakoměr se stetoskopem Yuwell Aneroidní tlakoměr se skládá ze stetoskopu a manžety, která je spojena s manometrem plynovou koulí gumovými hadicemi. Vlastnosti zařízení: elegantní povrch manžeta na hodiny jednostranný fonendoskop velká, snadno čitelná stupnice manometru odolný vůči mecha..
776Kč 1 220Kč
Cena bez DPH:642Kč
Bezkontaktní infra lékařský teploměr s LCD displejem Bezkontaktní infra lékařský teploměr s LCD displejem
-37 %
Infračervený lékařský teploměr s LCD displejem PR-960 Teploměr Promedix vám umožní měřit tělesnou teplotu a povrch různých materiálů nebo například prostředí (v rozmezí 0 ° C až 100 ° C). Alarm s podsvícením (tři různé barvy) nás bude informovat o mírně zvýšené nebo příliš vysoké teplotě. Promedix ..
938Kč 1 482Kč
Cena bez DPH:775Kč
Bezkontaktní infra lékařský teploměr s LCD displejem Bezkontaktní infra lékařský teploměr s LCD displejem
Top -37 %
Infračervený lékařský teploměr s LCD displejem Bezkontaktní lékařský teploměr je vhodným pomocníkem jak pro lékaře, tak i běžné uživatele. Jeho výhod je mnoho. Ocenitelné je rychlost měření, které lze provádět bez nutnosti dotýkat se nebo zdlouhavě čekat, až teploměr měří. Jednoduché uživatelské pr..
434Kč 686Kč
Cena bez DPH:358Kč
Bezkontaktní infračervený teploměr na stěnu - montáž na stěnu nebo stativ Bezkontaktní infračervený teploměr na stěnu - montáž na stěnu nebo stativ
-36 %
Bezkontaktní infračervený teploměr - montáž na stěnu nebo stativ Bezdotykový nástěnný teploměr je skvělý způsob, jak měřit teplotu lidí při vstupu do společnosti, zdravotnického zařízení, instituce, fitness centra, obchodu nebo školy. Teploměr má spolehlivou přesnost měření teploty. Teploměr je mo..
1 956Kč 3 065Kč
Cena bez DPH:1 617Kč
Bezkontaktní infračervený teploměr na zeď - montáž na zeď nebo stativ PR-685 Bezkontaktní infračervený teploměr na zeď - montáž na zeď nebo stativ PR-685
-36 %
Bezkontaktní infračervený teploměr - montáž na zeď nebo stativ Bezdotykový nástěnný teploměr je skvělý způsob, jak měřit teplotu lidí při vstupu do společnosti, zdravotnického zařízení, instituce, fitness centra, obchodu nebo školy. Teploměr má spolehlivou přesnost měření teploty. Teploměr lze pou..
968Kč 1 523Kč
Cena bez DPH:800Kč
Bezkontaktní infračervený teploměr s LCD displejem Bezkontaktní infračervený teploměr s LCD displejem
-36 %
Bezkontaktní infračervený teploměr s LCD displejem Elektronický, bezkontaktní infračervený teploměr určený pro celou rodinu. Produkt je určen zejména k měření tělesné teploty u malých dětí – je extrémně rychlý a neinvazivní. Měření teploty se provede méně než za 2 sekundy po přiblížení zařízení k č..
363Kč 565Kč
Cena bez DPH:300Kč
Bezkontaktní lékařský teploměr YT-1 Bezkontaktní lékařský teploměr YT-1
-37 %
Bezkontaktní lékařský teploměr YT-1 Moderní bezkontaktní teploměr YT-2 pro okamžité měření teploty na čele. Vhodné pro měření teploty osob každé věkové skupiny, s výjimkou novorozenců. vlastnosti: Bezkontaktní měření teploty Rychlé a pohodlné měření teploty i během nerušeného spánku Vašeho dítěte ..
857Kč 1 351Kč
Cena bez DPH:708Kč
Bezkontaktní lékařský teploměr YT-2 Bezkontaktní lékařský teploměr YT-2
-36 %
Bezkontaktní lékařský teploměr YT-2 Moderní bezkontaktní teploměr YT-2 pro okamžité měření teploty na čele. Vhodné pro měření teploty osob každé věkové skupiny, u dětí od 4 týdne. vlastnosti: Bezkontaktní měření teploty Paměť výsledků měření (až 10 skupin) Alarm horečky - při zvýšené teplotě dojde..
887Kč 1 391Kč
Cena bez DPH:733Kč
Breasts-light přístroj na samo-vyšetření prsů Breasts-light přístroj na samo-vyšetření prsů
-36 %
Breasts-light přístroj na samo-vyšetření prsů Samo-vyšetření prsů dokáže časně odhalit rakovinu prsu. Samo-vyšetření prsů světlem pomocí tohoto přístroje je velmi rychlé a efektivní. Výhody samo-vyšetření prsů Breasts-light přístrojem: Breasts-light přístroj je inovativní způsob kontroly stavu prsů..
2 279Kč 3 580Kč
Cena bez DPH:1 883Kč