Hlavné menu
Produkty v košíku

Mezikusy pračka - sušička

Tlumící antivibrační podložka ochrání Vaši pračku a zabrání hluku, který při praní nebo ždímání Vaše pračka vydává. Podložka je tlustší než mnoho rohoží na trhu, což zajišťuje efektivnost a trvanlivost rohože.
Podložka pod pračku 85x60x2 cm, modrá Podložka pod pračku 85x60x2 cm, modrá
-36 %
Podložka pod pračku 85x60x2 cm, modrá Hrubá antivibrační podložka pod pračku. Zvyšuje stabilitu pračky, snižuje nepříjemný hluk a eliminuje vibrace. Prodlouží životnost pračky a uklidní sousedy. Vyrobeno z materiálu odolného vůči vlhkosti. Protiskluzový nášlap zabraňuje pohybu pračky. Vlastnosti a..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Tlumící anti-vibrační podložka pod pračku Tlumící anti-vibrační podložka pod pračku
-35 %
Tlumící anti-vibrační podložka pod pračku vlastnosti: vysoce kvalitní produkt anti-vibrační podložka je vhnodná pro pračku a jiné podobné zařízení použití podložky zvyšuje stabilitu stroje, výrazně snižuje intenzitu hluku a vibrací, prodlužuje životnost stroje rozměry: 593 x 447 x 6 mm barva: černá..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
Tlumící anti-vibrační podložka pod pračku Tlumící anti-vibrační podložka pod pračku
-36 %
Tlumící anti-vibrační podložka pod pračku Tlumící antivibrační podložka ochrání Vaši pračku a zabrání hluku, který při praní nebo ždímání Vaše pračka vydává. Podložka je tlustší než mnoho rohoží na trhu, což zajišťuje efektivnost a trvanlivost rohože. vlastnosti: vysoce kvalitní produkt anti-vibra..
474Kč 736Kč
Cena bez DPH:392Kč