Hlavné menu
Produkty v košíku

Mopy, košťata

Kvalitní mop a koště by měly nacházet v každé domácnosti, pokud chcete udržovat vaši podlahu v čistotě. My Vám nabízíme několik druhů těchto kvalitních výrobků. V nabídce na vás čekají rotační mopy , mopy na čištění oken, spray mopy , teleskopické mopy a různé jiné, se kterými bude vaše úklid velmi efektivně.
Mop na čištění oken - Aqua Laser Spray Mop na čištění oken - Aqua Laser Spray
-35 %
Mop na čištění oken Aqua Laser Spray Vše, co potřebujete pro rychlé mytí oken je tento mop spray AQUA Laser s kombinací mopu, gumové stěrky a tlakového rozprašovače s nádržkou na vodu 90 ml. Už se nebudete muset ohýbat nad vědrem s vodou. Stačí jen naplnit nádržku vodou, stisknutím spouště na dlouh..
400Kč 620Kč
Cena bez DPH:333Kč
Mop rotační Mega mop Premium Mop rotační Mega mop Premium
-37 %
MOP ROTAČNÍ - MEGA MOP PREMIUM Rotační mop MEGA MOP PREMIUM je nový a moderní výrobek, který šetří Váš čas a energii. Vynikající domácí pomocník na všechny druhy podlah Vám nyní ušetří čas a mytí podlah tak bude jednoduché a rychlé. Součástí rotačního MEGA mopu PREMIUM je velká ždímací nádoba, díky..
710Kč 1 120Kč
Cena bez DPH:592Kč
Náhrada na Aqua Laser Spray mop na čištění oken 3ks Náhrada na Aqua Laser Spray mop na čištění oken 3ks
-37 %
Náhradní návlek na Aqua Laser Spray mop na čištění oken 3ks Plnohodnotná náhrada - originál na aqua sprej mop. Materiál: 94% polyester, 6% polyamid, návlek z mikrovlákna lze prát v pračce. Obsah balení: 3 x návlek na mop aqua laser..
170Kč 270Kč
Cena bez DPH:142Kč
Náhrada na multifunkční mop - Steam mop 10 v 1
-25 %
Náhrada na multifunkční parní mop 10v1 Náhrada je vhodná pro čištění povrchů: dřevo, desky, linoleum, dlaždice apod. Barva: bílá Balení: ve fólií Multifunkční parní mop je skvělým pomocníkem do domácnosti díky vysoké účinnosti čištění pomocí páry. Čištění párou je nejšetrnější a přitom vysoce efekti..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Náhrada na multifunkční mop Steam mop 10 v 1
-35 %
Náhrada na multifunkční parní mop 10v1 Náhrada je vhodná pro čištění povrchů: dřevo, desky, linoleum, dlaždice apod. Dokonalé vyčistí nečistoty na všech podlahách či dlažbách. Barva: modrá Rozměry: 25 cm kratší strany, 30 cm dlouhá strana Materiál: 80% polyester, 20% polyamid Balení: ve fólií Multif..
110Kč 170Kč
Cena bez DPH:92Kč
Náhrada na rotační Mega mop Premium
-36 %
Náhrada na rotační mop MEGA MOP PREMIUM je odpověď na mytí všech druhů podlah. MEGA MOP PREMIUM - rotační mop s žmýchacím košem šetří vaši energii a neuvěřitelně vám usnadní práci. Obsah balení: -ÚHRADY na mop - vlákna (neobsahuje otočný PVC kloub pouze modrou "čepičku") Balení obsahuje: 1 x náhradn..
160Kč 250Kč
Cena bez DPH:133Kč
Náhrada na rotační Mega mop Premium
-36 %
Náhrada na rotační mop MEGA MOP PREMIUM je odpověď na mytí všech druhů podlah. MEGA MOP PREMIUM - rotační mop s žmýchacím košem šetří vaši energii a neuvěřitelně vám usnadní práci. Obsah balení: -ÚHRADY na mop - vlákna (neobsahuje otočný PVC kloub pouze bordó "čepičku") Balení obsahuje: 1 x náhradní..
160Kč 250Kč
Cena bez DPH:133Kč
Náhradní baterka do elektrické metly Walter Sweeper Náhradní baterka do elektrické metly Walter Sweeper
-36 %
Náhradní baterka do elektrické metly Walter Sweeper, černá Baterie se hodí do elektrické metly walter Sweeper. Technické specifikace: Napájení: 220 V - 230 V AC, 50 Hz, 6 W Výstupní výkon: 7,5 V DC 200 mA Barva: černá Obsah balení: 1 x Náhradní baterka do elektrické metly, černá..
140Kč 220Kč
Cena bez DPH:117Kč
Náhradní baterka do elektrické metly Walter Sweeper Náhradní baterka do elektrické metly Walter Sweeper
-38 %
Náhradní baterka do elektrické metly Walter Sweeper, červená Baterie se hodí do elektrické metly walter Sweeper. Technické parametry: Napájení: 220 V - 230 V AC, 50 Hz, 6 W Výstupní výkon: 7,5 V DC 200 mA Barva: červená Balení obsahuje: 1 x Náhradní baterka do elektrické metly..
130Kč 210Kč
Cena bez DPH:108Kč
Náhradní hlavice na teleskopickou koště Náhradní hlavice na teleskopickou koště
-38 %
NÁHRADA na teleskopických metla Náhradní trojúhelník na teleskopickou koště s rozměry 26 x 20 x 3,5 cm. Metla rohová je určena pro vyčištění rohů, odstranění pavučin, prachových nitek a zbytků hmyzu. Je také určena k vyčištění rýn a okapů. Má individuální nastavení pracovního úhlu plynule přestavite..
210Kč 340Kč
Cena bez DPH:175Kč
Náhradní otočný kloub na 3-dílnou teleskopickou koště Náhradní otočný kloub na 3-dílnou teleskopickou koště
-38 %
Náhradní otočný kloub na teleskopickou koště Náhradní otočný kloub na teleskopickou koště. Metla rohová je určena pro vyčištění rohů, odstranění pavučin, prachových nitek a zbytků hmyzu. Je také určena k vyčištění rýn a okapů. Má individuální nastavení pracovního úhlu plynule přestavitelnou kloubovo..
100Kč 160Kč
Cena bez DPH:83Kč
Plochý mop s dvoukomorovým vědrem Plochý mop s dvoukomorovým vědrem
-37 %
Plochý mop s dvoukomorovým vědrem Mop s vědrem je mimořádně praktickým doplňkem, jehož nepochybnou výhodou je možnost vytisknout vložku mopu z vody bez namáčení nebo špinění rukou. Může být úspěšně použit na čištění obkladů, panelů, dřevěných a kamenných podlah, jakož i na mnoho dalších povrchů. Sa..
640Kč 1 010Kč
Cena bez DPH:533Kč