Hlavné menu
Produkty v košíku

Nábytek

Zařiďte si domov s naší širokou nabídkou nábytku. Pečlivě jsme pro vás vybrali kvalitní produkty, jako například botníky , židle , šatní skříně nebo stojan na oblečení . Vybrat správný nábytek pro obývací pokoj, kuchyň, ložnici nebo dětský pokoj je s naší nabídkou opravdu jednoduché.
0224 Termoplastický polštář 42x33x7 cm, bílá 0224 Termoplastický polštář 42x33x7 cm, bílá
-36 %
0224 Termoplastický polštář 42x33x7 cm, bílá Termoplastický polštář polštář HUSDOW AIR PILLOW 0224 využívá pokročilou světovou technologii. Je velmi flexibilní a jemný. Udržuje stálou teplotu a tak zachovává komfort po celou dobu. Díky své mřížkované struktuře zabraňuje přehřívání, vzduch tak může v..
1 008Kč 1 583Kč
Cena bez DPH:833Kč
18595 Protiskluzová skládací židle černá 18595 Protiskluzová skládací židle černá
-36 %
Malatec 18595 Protiskluzová skládací židle černá Židle je navržena tak, aby po složení zabírala velmi málo místa, její uskladnění není problém. Díky tomu, když se nepoužívá, zabírá málo místa. Protiskluzový povrch chodidel poskytuje výbornou stabilitu. Díky gumovým podložkám v nohou židle neklouže ..
484Kč 756Kč
Cena bez DPH:400Kč
APT Bruska na nože, 3 stupně, červená APT Bruska na nože, 3 stupně, červená
-39 %
APT Bruska na nože, 3 stupně, červená Výborná kvalita, třístupňová bruska na nože. Tento pokročilý nástroj zajistí správné a komplexní broušení i těch nejtupevějších a nejzanedbávanějších nožů díky využití až 3 ostřících štěrbin různými způsoby! Přesvědčte se sami, jak rychle dokážete dát své kuchy..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu
-37 %
Aroma difuzér Aladdin DF12, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu 80ml Zvlhčovač vzduchu s difuzérem můžeme využít buď jako aromatizér, který s pomocí esenciálních olejů dokáže provonět prostor. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omo..
1 190Kč 1 875Kč
Cena bez DPH:983Kč
Aroma difuzér Ball osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílý Aroma difuzér Ball osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílý
-36 %
Aroma difuzér Ball, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílý, 130ml Designový aroma difuzér Ball bílé dřevo vhodný do každé domácnosti na zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzér Ball je ideální řešení pro aromaterapi..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Aroma difuzér Ball osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, černý Aroma difuzér Ball osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, černý
-37 %
Aroma difuzér Ball ultrazvukový osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, černý, 130ml Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzér Ball je ideální řešení pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tent..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Aroma difuzér Ball osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo Aroma difuzér Ball osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo
-36 %
Aroma difuzér Ball, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo, 130ml Designový aroma difuzér Ball bílé dřevo vhodný do každé domácnosti na zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzér Ball je ideální řešení pro aro..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Aroma difuzér Ball osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo Aroma difuzér Ball osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo
-37 %
Aroma difuzér Ball, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, tmavé dřevo, 130ml Designový aroma difuzér Ball bílé dřevo vhodný do každé domácnosti na zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzér Ball je ideální řešení pro arom..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením
-37 %
Aroma difuzér Base, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením, 100ml Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice aniž by jejich zahříval. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek...
1 190Kč 1 875Kč
Cena bez DPH:983Kč
Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením
-36 %
Aroma difuzér Beam, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu s LED osvětlením, 80ml Zvlhčovač kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. P omocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice aniž by jejich zahříval. Esenciální oleje v sobě skrývají sílu bylinek. ..
1 371Kč 2 158Kč
Cena bez DPH:1 133Kč
Aroma difuzér Diamond Car osvěžovač a zvlhčovač vzduchu do auta, tmavě modrý Aroma difuzér Diamond Car osvěžovač a zvlhčovač vzduchu do auta, tmavě modrý
-36 %
Aroma difuzér Diamond Car osvěžovač a zvlhčovač vzduchu do auta, tmavě modrý Vylaďte své vozidlo do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu, který se vejde i do držáku na pití. Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tento příst..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo Aroma difuzér Flower osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo
-37 %
Aroma difuzér Flower, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, bílé dřevo, 130ml Designový aroma difuzér Flower bílé dřevo vhodný do každé domácnosti na zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu se světelnými efekty. Difuzér Flower je ideální řešení pro..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč