Hlavné menu
Produkty v košíku

Nehty

V kategorii najdete vše potřebné vybavení, které nesmí chybět žádné manikérce a pedikérky. Naleznete zde produkty jako například brusky na nehty , LED a UV lampy , odsávačky prachu a různé jiné příslušenství a přípravky na nehty.
3v1 LED/UV lampa ve tvaru pandy na nehty 3v1 LED/UV lampa ve tvaru pandy na nehty
-37 %
3v1 LED/UV lampa ve tvaru pandy na nehty UV LED lampa Panda 36 W s originálním designem, která rychle a rovnoměrně vytvrzuje všechny gely, hybridní laky, gel - laky a jiné produkty vytvrzované světlem. Má vysoce výkonný, energeticky úsporný zdroj světla. Díky technologii LED je lampa spolehlivá, ry..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Akryl na rekonstrukci nehtu se stříbrem Akryl na rekonstrukci nehtu se stříbrem
-36 %
Akryl na rekonstrukci nehtu se stříbrem 10 g Akryl na nehty s minerálním stříbrem s bakceriocidnými vlastnostmi. Tento produkt je základním prvkem při Merode ARKADA při korekci zarostlého nehtu. Lze jej použít i při rekonstrukci a doplňování nehtu na ruce a také na rekonstrukci nehtu ruky, který by..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Bruska na gelové a akrylové nehty Bruska na gelové a akrylové nehty
-36 %
Bruska na gelové a akrylové nehty Profesionální bruska na nehty s moderním designem a nástavci slouží k pilování, broušení nehtů, zatlačování kůžičky, vybroušení spodní strany nehtů a úpravu nehtů. Bruska umožňuje maximální komfort, nezpůsobuje vibrace, perfektně padne do ruky - velmi tichý provoz,..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Bruska na nehty mini Nails Bruska na nehty mini Nails
-36 %
Bruska na gelové nehty mini Díky této soupravě se každá žena postará o vzhled nehtů bez dalších finančních výdajů a návštěv kosmetického salonu. Fantastické zařízení podporuje každodenní pedikúru a manikúru. S tímto přístrojem můžete nehty zarovnat, vyleštit, odstranit z nich nehty. Bruska umožňuje..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Bruska na nehty s nástavci a příslušenstvím Bruska na nehty s nástavci a příslušenstvím
-36 %
Bruska na nehty s nástavci a příslušenstvím Profesionální zařízení na manikúru a pedikúru, se vyznačuje dostatečným výkonem pro všechny operace provádění při modelování nehtů, nízkou hlučností, téměř nulovými vibracemi a velmi nízkou mírou zahřívání. Souprava nástavců s diamantovou povrchovou úpra..
444Kč 696Kč
Cena bez DPH:367Kč
Bruska na nehty s nástavci a příslušenstvím Bruska na nehty s nástavci a příslušenstvím
-36 %
Bruska na nehty s nástavci a příslušenstvím Profesionální zařízení na manikúru a pedikúru, se vyznačuje dostatečným výkonem pro všechny operace provádění při modelování nehtů, nízkou hlučností, téměř nulovými vibracemi a velmi nízkou mírou zahřívání. Souprava nástavců s diamantovou povrchovou úpra..
565Kč 887Kč
Cena bez DPH:467Kč
Bruska na nehty s nástavci XL Bruska na nehty s nástavci XL
-37 %
Bruska na nehty s nástavci XL Profesionální zařízení na manikúru a pedikúru, se vyznačuje dostatečným výkonem pro všechny operace provádění při modelování nehtů, nízkou hlučností, téměř nulovými vibracemi a velmi nízkou mírou zahřívání. Souprava nástavců s diamantovou povrchovou úpravou umožňuje p..
363Kč 575Kč
Cena bez DPH:300Kč
Bruska na nehty s nástavci XXL Bruska na nehty s nástavci XXL
-36 %
Bruska na nehty s nástavci XXL Profesionální zařízení na manikúru a pedikúru, se vyznačuje dostatečným výkonem pro všechny operace provádění při modelování nehtů, nízkou hlučností, téměř nulovými vibracemi a velmi nízkou mírou zahřívání. Souprava nástavců s diamantovou povrchovou úpravou umožňuje ..
776Kč 1 210Kč
Cena bez DPH:642Kč
Brusné válečky hrubost, 80 - 240 100 ks Brusné válečky hrubost, 80 - 240 100 ks
-38 %
Brusné válečky hrubost, 80 - 240 100 ks Brusné válečky mají hrubost od 80 do 240 hrubosti. Náhradní válečky na brusku pro pilování obsahují 100 kusů nástavců různé velikosti. Brusné válečky jsou vhodné pro úpravu gelového a akrylového materiálu nebo pro pedikúru. Brusné válečky jsou ideální pro pe..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Cestovní manikúra v pouzdře Cestovní manikúra v pouzdře
-38 %
Cestovní manikúra v pouzdře 6 dílná Dárek, kterému se potěší každá žena – tato manikúra nejen na cesty ale i do domácnosti. Všechny části manikúry mají své místo, takže se nikdy neztratí. Všechny nástroje jsou z ušlechtilé oceli a uloženy v pevném pouzdře. Klasická cestovní manikúra pro ženy obsahuj..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Dřevěná palička na nehty - 10ks
-25 %
Dřevěná palička na nehty - 10ks Jednorázová dřevěná palička na nehty vyrobená z březového dřeva. Na obou stranách ukončena jiným způsobem. Špic je ideální na zdobení nehtů, zda to bude na vkládání ozdob, míchání UV gelu na nehty nebo laku na nehty. Druhá zkosená strana se používá jako náhrada ocelo..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Keramické brusné nástavce na brusku 5 ks Keramické brusné nástavce na brusku 5 ks
-37 %
Keramické brusné nástavce na brusku 5 ks Keramická brusná fréza má vysokou odolnost a je určena především pro rychlou a efektivní úpravu umělých nehtů. Nástavce jsou vyrobeny z oxidu zirkonia a nerezavějící oceli a má tvar kužele se středním stupněm gradace. Pomůže jemně a účinně odstranit gelový,..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč