Hlavné menu
Produkty v košíku

Němý sluha

Nemáte si kam odložit a průhledně pověsit oblečení? Vyzkoušejte naše stojany na oblečení, které jsou ideální pro firmu, obchod, kancelář a domácnosti. Kromě stojanů na oblečení najdete v našem obchodě i kvalitní skládací věšák na oblečení, klobouky a deštníky.
Bambusový věšák na ručníky Bambusový věšák na ručníky
-37 %
Bambusový věšák na ručníky Přestože název napovídá, že jde o "věšák na ručníky", lze jej využít i mimo koupelnu - včetně například ložnice, kde poslouží jako praktický věšák na šaty. Jedná se o trojitý věšák na ručníky. Jeho tyče jsou umístěny v různých výškách a jsou od sebe mírně odděleny i hori..
998Kč 1 573Kč
Cena bez DPH:825Kč
Dvojitý hliníkový věšák na oblečení na kolečkách Dvojitý hliníkový věšák na oblečení na kolečkách
-37 %
Dvojitý hliníkový věšák na oblečení na kolečkách Nemáte si kam odložit a průhledně zavěsit oblečení? Vyzkoušejte velmi lehký a stabilní dvojitý výškově nastavitelný hliníkový věšák. Jeho výhodou je, že má nastavitelnou výšku a je na kolech, což usnadňuje pohyb. Specifikace: odolná, lehká hliníková..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Nastavitelný věšák na oblečení na kolečkách Nastavitelný věšák na oblečení na kolečkách
-36 %
Nastavitelný věšák na oblečení na kolečkách Teleskopický věšák na kolečkách je dokonalým řešením na jakémkoli místě, kde je zapotřebí chytrý stojan na oblečení. Ideální pro domácnost, kancelář, obchod nebo kadeřnictví. Věšák má kovový nastavitelný rám se speciálními maticemi vyrobenými z plastu. V..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Skládací automatický deštník, černý Skládací automatický deštník, černý
-36 %
Skládací automatický deštník, černý Černý elegantní deštník bude perfektní v mnoha situacích, kromě toho, že ochrání před deštěm při každodenních vycházkách, jeho univerzální styl se hodí ke každému stylingu. Deštník je vybaven speciálním černým pouzdrem, díky kterému jej snadno schováte do tašky, ..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
Univerzální skládací deštník, černý Univerzální skládací deštník, černý
-38 %
Univerzální skládací deštník, černý Černý elegantní deštník bude perfektní v mnoha situacích, kromě toho, že ochrání před deštěm při každodenních vycházkách, jeho univerzální styl se hodí ke každému stylingu. Deštník je vybaven speciálním černým pouzdrem, díky kterému jej snadno schováte do tašky, ..
353Kč 565Kč
Cena bez DPH:292Kč
Věšák 2v1 se stojanem na boty 170x79x25cm, černý Věšák 2v1 se stojanem na boty 170x79x25cm, černý
-36 %
Věšák 2v1 se stojanem na boty 170x79x25cm, černý Botník je funkční a mimořádně prostorný - vejde se až 20 párů bot a v bytě zabírá velmi málo místa. Kromě toho má tyče s věšáky na zavěšení oblečení. Věšák na oblečení/obuv je vybaven pěti dalšími policemi , které mohou plnit několik funkcí - lze do..
827Kč 1 301Kč
Cena bez DPH:683Kč
Věšák na oblečení se dvěma policemi na boty - černý Věšák na oblečení se dvěma policemi na boty - černý
-36 %
Věšák na oblečení se dvěma policemi na boty Věšák na šaty je funkční a mimořádně prostorný – vejde se do něj velká část šatníku a zároveň zabere málo místa v bytě. Věšák na šaty je mimořádně praktický. Bez problémů se vejde i do ložnice, kde se dá využít jako místo pro župany a košile. Umístěný v ..
474Kč 746Kč
Cena bez DPH:392Kč
Věšák na oblečení se dvěma policemi na boty - černý Věšák na oblečení se dvěma policemi na boty - černý
-36 %
Věšák na oblečení se dvěma policemi na boty #obr1 Věšák na šaty je funkční a mimořádně prostorný – vejde se do něj velká část šatníku a zároveň zabere málo místa v bytě. #obr2 Věšák na šaty je mimořádně praktický. Bez problémů se vejde i do ložnice, kde se dá využít jako místo pro župany a košile. U..
1 462Kč 2 299Kč
Cena bez DPH:1 208Kč