Hlavné menu
Produkty v košíku

Nosné odsávačky

Ohřívač kojeneckých lahví patří mezi velkých pomocníků při jednoduchém ohřevu dětských pokrmů.
Dětská elektrická odsávačka hlenů
-37 %
Dětská elektrika odsávačka hlenu Elektrická odsávačka je účinný přístroj na čištění nosní dutiny a vedlejších nosních dutin od hlenů a katarů. Přístroj poskytuje velmi silné sání, které bez námahy čistí nos a zajišťuje pohodlné dýchání během spánku i během dne. Zařízení má ergonomický tvar a je mal..
908Kč 1 432Kč
Cena bez DPH:750Kč
Dětská odsávačka hlenů – elektrická Dětská odsávačka hlenů – elektrická
Novinka Top -35 %
Dětská odsávačka hlenů – elektrická Elektrická odsávačka je efektivní zařízení na čištění nosní dutiny a vedlejších nosních dutin od hlenu a výtoku z nosu. Přístroj poskytuje sání, které snadno čistí nos a zajišťuje pohodlné dýchání během spánku i během dne. Přístroj má ergonomický tvar, je malý a ..
313Kč 484Kč
Cena bez DPH:258Kč
Dětská odsávačka nosních hlenů Dětská odsávačka nosních hlenů
-36 %
Dětská odsávačka nosních hlenů Elektrická odsávačka hlenů je velký pomocník do domácnosti, kde jsou malé děti. Nejbezpečnější a nejjednodušší způsob, jak vyčistit nos vašeho dítěte. Usnadňuje dýchání, zlepšuje celkový pocit. Specifikace: vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů elektrická má ergonom..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Dětská odsávačka nosných hlenů - elektrická
-36 %
Dětská odsávačka nosných hlenů - elektrická Elektrická odsávačka je účinný přístroj na čištění nosní dutiny a vedlejších nosních dutin od hlenů a katarů. Přístroj poskytuje velmi silné sání, které jemně čistí nos a zajišťuje pohodlné dýchání během spánku i během dne. Vyměnitelné silikonové podložky..
1 028Kč 1 613Kč
Cena bez DPH:850Kč
Elektrický odsavač hlenů Elektrický odsavač hlenů
Top -36 %
Dětská odsávačka nosných hlenů Elektrická odsávačka hlenů je velký pomocník do domácnosti, kde jsou malé děti. Odsávačka je nabíjena tradiční nabíječkou Micro USB, díky které ji můžete kdykoli nabíjet i na cestách, aniž byste hledali baterii. Odsávačka je skvělá zejména díky tomu, že má 5 úrovní sá..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
Malatec Dětská odsávačka nosních hlenů Malatec Dětská odsávačka nosních hlenů
-36 %
Malatec Dětská odsávačka nosních hlenů Čištění nosu u malých dětí je základem při léčbě rýmy, alergií a zabraňuje dalšímu rozvoji onemocnění. Odsavač má až 6 vestavěných rychlostních režimů. Režimy lze podle potřeby zvolit pomocí praktického tlačítka umístěného ve středu zařízení. Je to mimořádně j..
424Kč 665Kč
Cena bez DPH:350Kč