Hlavné menu
Produkty v košíku

Nože, sady nožů

Nabízíme Vám vysoce kvalitní kuchyňské nože pro Vaši domácnost, chatu, zahradu, grilovačku či dárek pro dobrého známého. Sada nožů je pro každého našeho zákazníka tím nejlepším výběrem, protože jsou kvalitní, masivní, elegantní. Kromě sady nožů, Vám nabízíme i univerzální brusku , která zostřuje vše bez námahy a obrousí všechny druhy nožů a nůžek.
Kuchyňské nože na ryby a sushi Kuchyňské nože na ryby a sushi
-37 %
Exkluzivní kuchyňské nože SBS GERMANY na ryby a sushi - 3 ks Představujeme Vám exkluzivní kuchyňské nože na ryby a sushi NARA v Asijském designu Tato sada SBS je speciálně navržena a vyrobena pro optimální řezné pohodlí! Je velmi důležité, že jídlo na talíři by mělo vypadat jako na party, ale také m..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Kuchyňské nože s krájecí deskou Kuchyňské nože s krájecí deskou
-36 %
Exkluzivní kuchyňská sada nožů a krájecí deska SBS GERMANY - 9 ks Představujeme Vám exkluzivní kuchyňské nože SBS Germany pro Vaši domácnost, grilovačku, chatu, nebo jako dárek v praktickém obalu. Tato souprava nožů Vám přináší novou dimenzi zábavy do kuchyně a vaření jako takového. Právě teď máte j..
665Kč 1 039Kč
Cena bez DPH:550Kč
Profesionální sada na čištění a zdobení ovoce a zeleniny Profesionální sada na čištění a zdobení ovoce a zeleniny
-36 %
Profesionální sada na čištění a zdobení ovoce a zeleniny Perfektní sada 3v1 na řezání, zdobení a servírování ovoce (např. Granátové jablko, pomeranče, kiwi) a zeleniny, jako je cibule, rajčata, brambory atd. specifikace: Délka noži: 20cm Délka lžičky: 17,5cm Průměr kontejneru: 15cm Barva: bílá, zel..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč