Hlavné menu
Produkty v košíku

Nože, sady nožů

Kuchyňské nože na ryby a sushi Kuchyňské nože na ryby a sushi
-37 %
Exkluzivní kuchyňské nože SBS GERMANY na ryby a sushi - 3 ks Představujeme Vám exkluzivní kuchyňské nože na ryby a sushi NARA v Asijském designu Tato sada SBS je speciálně navržena a vyrobena pro optimální řezné pohodlí! Je velmi důležité, že jídlo na talíři by mělo vypadat jako na party, ale také m..
184Kč 294Kč
Cena bez DPH:153Kč
Kuchyňské nože s krájecí deskou Kuchyňské nože s krájecí deskou
-37 %
Exkluzivní kuchyňská sada nožů a krájecí deska SBS GERMANY - 9 ks Představujeme Vám exkluzivní kuchyňské nože SBS Germany pro Vaši domácnost, grilovačku, chatu, nebo jako dárek v praktickém obalu. Tato souprava nožů Vám přináší novou dimenzi zábavy do kuchyně a vaření jako takového. Právě teď máte j..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Kuchyňské nože v mahagonovém kufříku Kuchyňské nože v mahagonovém kufříku
-36 %
Exkluzivní kuchyňské nože SBS GERMANY v mahagonovém kufříku - 24 ks Představujeme Vám exkluzivní kuchyňské nože SBS Germany pro Vaši domácnost, chatu, zahradu, grilovačku či dárek pro dobrého známého. Tato souprava nožů Vám přináší novou dimenzi zábavy do kuchyně a vaření jako takového. Právě teď má..
1 055Kč 1 654Kč
Cena bez DPH:879Kč
Profesionální sada na čištění a zdobení ovoce a zeleniny Profesionální sada na čištění a zdobení ovoce a zeleniny
-37 %
Profesionální sada na čištění a zdobení ovoce a zeleniny Perfektní sada 3v1 na řezání, zdobení a servírování ovoce (např. Granátové jablko, pomeranče, kiwi) a zeleniny, jako je cibule, rajčata, brambory atd. specifikace: Délka noži: 20cm Délka lžičky: 17,5cm Průměr kontejneru: 15cm Barva: bílá, zel..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč