Hlavné menu
Produkty v košíku

Obaly na oděv a obuv

Hygienický skládacího box na boty, obuv - 18 x 27 x 9 cm
-32 %
Plastová krabice na obuv a předměty - hgienická, uzavíratelná Plastová krabice je ideální řešení, které pomáhá udržovat pořádek v domácnosti nebo v šatníku a zabezpečuje ochranu uložených bot, věcí a doplňků před vnějšími faktory. vlastnosti: plastová krabice pro uložení bot a různých věcí je to id..
37Kč 54Kč
Cena bez DPH:31Kč
Rozkládací úložný box / organizér Rozkládací úložný box / organizér
-36 %
Rozkládací úložný box / organizér Příjemný a velmi praktický doplněk do každého interiéru! Praktický rozkládací úložný box s uzavíracím víkem dozdoben vkusnou krajkou a mašličkou. Úložný box je skvělý jako organizátor nebo box na hračky pro děti, oblečení, koš na špinavé prádlo, ručníky nebo cokoli..
231Kč 359Kč
Cena bez DPH:192Kč
Závěsný vakuový vak na textil Závěsný vakuový vak na textil
-35 %
Závěsný vakuový vak na textil 50 x 60 cm Závěsný vakuový vak je určen pro šetření prostoru na šatních tyčích pro sezónní oděvy jako větrovky, kabáty ale i jiné objemnější věci, které zabírají velký prostor na věšákové tyči můžete za pomoci závěsného vakuového obalu uskladňovat s podstatně menším ná..
28Kč 44Kč
Cena bez DPH:24Kč
Závěsný vakuový vak na textil
-40 %
Závěsný vakuový vak na textil 80 x 110 cm Závěsný vakuový vak je určen pro šetření prostoru na šatních tyčích pro sezónní oděvy jako větrovky, kabáty ale i jiné objemnější věci, které zabírají velký prostor na věšákové tyči můžete za pomoci závěsného vakuového obalu uskladňovat s podstatně menším n..
59Kč 98Kč
Cena bez DPH:49Kč
Závěsný vakuový vak na textil 60 x 80 cm Závěsný vakuový vak na textil 60 x 80 cm
-38 %
Závěsný vakuový vak na textil 60 x 80 cm Závěsný vakuový vak je určen pro šetření prostoru na šatních tyčích pro sezónní oděvy jako větrovky, kabáty ale i jiné objemnější věci, které zabírají velký prostor na věšákové tyči můžete za pomoci závěsného vakuového obalu uskladňovat s podstatně menším ná..
40Kč 65Kč
Cena bez DPH:34Kč
Závěsný vakuový vak na textil 60 x 90 cm Závěsný vakuový vak na textil 60 x 90 cm
-38 %
Závěsný vakuový vak na textil 60 x 90 cm Závěsný vakuový vak je určen pro šetření prostoru na šatních tyčích pro sezónní oděvy jako větrovky, kabáty ale i jiné objemnější věci, které zabírají velký prostor na věšákové tyči můžete za pomoci závěsného vakuového obalu uskladňovat s podstatně menším ná..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč