Hlavné menu
Produkty v košíku

Oblečení a obuv

V naší nabídce naleznete produkty jako voděodolné návleky na boty a nohy které jsou ideální pro trekking, cykloturistiku a jiné sporty v nepříznivém počasí.
Protiskluzové ponožky na fitness, jógu, černé Protiskluzové ponožky na fitness, jógu, černé
-36 %
Protiskluzové ponožky na fitness, jógu, černé Sportovní ponožky jsou navrženy s protiskluzovou texturou, aby poskytovaly lepší trakci, což zlepšuje stabilitu a rovnováhu, takže se můžete vyhnout zraněním a dokonce chránit vaše nohy. Fitness ponožky jsou ideální nejen na jógu, ale také na pilates, b..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Voděodolné návleky do deště - modré, velikost XXL, krátké Voděodolné návleky do deště - modré, velikost XXL, krátké
-37 %
Voděodolné návleky do deště - krátké, modré velikost XXL Nepromokavé návleky na boty jsou skvělým doplňkem do deštivého počasí! Už si víc nemusíte lámat hlavu nad tím, co si obujete, když venku prší. Tyto návleky ochrání vaše boty jak před deštěm, tak i před zašpiněním. Ochranné návleky jsou elasti..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč
Voděodolné návleky do deště - průsvitné, velikost M, vysoké Voděodolné návleky do deště - průsvitné, velikost M, vysoké
-35 %
Voděodolné návleky do deště - průsvitné, velikost M, vysoké Nepromokavé návleky na boty jsou skvělým doplňkem do deštivého počasí! Už si víc nemusíte lámat hlavu nad tím, co si obujete, když venku prší. Tyto návleky ochrání vaše boty jak před deštěm, tak i před zašpiněním. Ochranné návleky jsou ela..
222Kč 343Kč
Cena bez DPH:183Kč
Voděodolné návleky na nohy - ideální na turistiku Voděodolné návleky na nohy - ideální na turistiku
-35 %
Vodotěsné návleky na nohy ideální na turistiku Vodotěsné návleky na boty a nohy jsou ideální pro trekking, cykloturistiku a jiné sporty v nepříznivém počasí. Vlastnosti a výhody: jsou vyrobeny z extrémně trvanlivého impregnovaného materiálu jsou vysoce odolné vůči vodě, sněhu, blátě a větru chrání ..
222Kč 343Kč
Cena bez DPH:183Kč
Voděodolné silikonové návleky na boty - S Voděodolné silikonové návleky na boty - S
-36 %
Voděodolné silikonové návleky na boty - S, růžová barva Nepromokavé návleky na boty jsou skvělým doplňkem do deštivého počasí! Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, co si obujete, když venku prší. Tyto návleky ochrání vaše boty jako před deštěm, tak i před zašpiněním. Ochranné návleky jsou elastické..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč