Hlavné menu
Produkty v košíku

Oblečení a obuv

V naší nabídce naleznete produkty jako voděodolné návleky na boty a nohy které jsou ideální pro trekking, cykloturistiku a jiné sporty v nepříznivém počasí.
Nepromokavé silikonové návleky do deště - velikost S, krátké Nepromokavé silikonové návleky do deště - velikost S, krátké
-36 %
Nepromokavé silikonové návleky do deště - velikost S, krátké Voděodolné silikonové návleky na boty jsou vyrobeny z elastického, bezpečného a netoxického organického materiálu, který zajišťuje trvanlivost a šetrnost k životnímu prostředí. Kryt obuvi je také vybaven speciální protiskluzovou strukturo..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Pěnové chrániče kolen, 1 pár Pěnové chrániče kolen, 1 pár
-36 %
Pěnové chrániče kolen 1 pár 2ks Chrániče kolen mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z pružné, velmi měkké pěny, která zajišťuje vysoký komfort používání. Zapínané pomocí nastavitelného popruhu a správně profilované se dokonale přizpůsobí velikosti nohou, neomezují uživatele v pohybu a díky suchým z..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Pěnové chrániče kolen, 1 pár, modré Pěnové chrániče kolen, 1 pár, modré
-36 %
Pěnové chrániče kolen 1 pár 2ks, modré Chrániče kolen mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z pružné, velmi měkké pěny, která zajišťuje vysoký komfort používání. Zapínané pomocí nastavitelného popruhu a správně profilované se dokonale přizpůsobí velikosti nohou, neomezují uživatele v pohybu a díky s..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Protiskluzové ponožky na fitness, jógu, černé Protiskluzové ponožky na fitness, jógu, černé
-36 %
Protiskluzové ponožky na fitness, jógu, černé Sportovní ponožky jsou navrženy s protiskluzovou texturou, aby poskytovaly lepší trakci, což zlepšuje stabilitu a rovnováhu, takže se můžete vyhnout zraněním a dokonce chránit vaše nohy. Fitness ponožky jsou ideální nejen na jógu, ale také na pilates, b..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Voděodolné návleky do deště - modré, velikost XXL, krátké Voděodolné návleky do deště - modré, velikost XXL, krátké
-36 %
Voděodolné návleky do deště - krátké, modré velikost XXL Nepromokavé návleky na boty jsou skvělým doplňkem do deštivého počasí! Už si víc nemusíte lámat hlavu nad tím, co si obujete, když venku prší. Tyto návleky ochrání vaše boty jak před deštěm, tak i před zašpiněním. Ochranné návleky jsou elasti..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Voděodolné návleky do deště - průsvitné, velikost 34-46 Voděodolné návleky do deště - průsvitné, velikost 34-46
-36 %
Voděodolné návleky do deště, průsvitné, velikost 34-46 Nepromokavé návleky na boty jsou skvělým doplňkem do deštivého počasí! Už si víc nemusíte lámat hlavu nad tím, co si obujete, když venku prší. Tyto návleky ochrání vaše boty jak před deštěm, tak i před zašpiněním. Ochranné návleky jsou elastick..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Voděodolné návleky do deště - průsvitné, velikost M, vysoké Voděodolné návleky do deště - průsvitné, velikost M, vysoké
-36 %
Voděodolné návleky do deště - průsvitné, velikost M, vysoké Nepromokavé návleky na boty jsou skvělým doplňkem do deštivého počasí! Už si víc nemusíte lámat hlavu nad tím, co si obujete, když venku prší. Tyto návleky ochrání vaše boty jak před deštěm, tak i před zašpiněním. Ochranné návleky jsou ela..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Voděodolné návleky do deště - růžové, velikost 34-46 Voděodolné návleky do deště - růžové, velikost 34-46
-36 %
Voděodolné návleky do deště - růžové, velikost 34-46 Nepromokavé návleky na boty jsou skvělým doplňkem do deštivého počasí! Už si víc nemusíte lámat hlavu nad tím, co si obujete, když venku prší. Tyto návleky ochrání vaše boty jak před deštěm, tak i před zašpiněním. Ochranné návleky jsou elastické ..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Voděodolné návleky na nohy - ideální na turistiku Voděodolné návleky na nohy - ideální na turistiku
-37 %
Vodotěsné návleky na nohy ideální na turistiku Vodotěsné návleky na boty a nohy jsou ideální pro trekking, cykloturistiku a jiné sporty v nepříznivém počasí. Vlastnosti a výhody: jsou vyrobeny z extrémně trvanlivého impregnovaného materiálu jsou vysoce odolné vůči vodě, sněhu, blátě a větru chrání ..
222Kč 353Kč
Cena bez DPH:183Kč
Voděodolné návleky na obuv velikost L, černé Voděodolné návleky na obuv velikost L, černé
-35 %
Voděodolné návleky na obuv velikost L, černé Voděodolné návleky na boty účinně chrání vaše boty před deštěm. Vyrobeny jsou z pevného silikonu, takže je lze používat po dlouhou dobu. Lehká a kompaktní velikost vám umožní dát je do batohu nebo kabelky. Pružný materiál se přizpůsobí různým typům obuv..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Voděodolné silikonové návleky na boty - S Voděodolné silikonové návleky na boty - S
-36 %
Voděodolné silikonové návleky na boty - S, růžová barva Nepromokavé návleky na boty jsou skvělým doplňkem do deštivého počasí! Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, co si obujete, když venku prší. Tyto návleky ochrání vaše boty jako před deštěm, tak i před zašpiněním. Ochranné návleky jsou elastické..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč