Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochranné štíty

Štít je ideálním ochranným řešením například pro učitele nebo pro prodávající pracovníky, dále je vhodný na všechny druhy mechanického obrábění, montážní práce nebo na práci ve zdravotnictví. Slouží k ochraně očí a obličeje před rizikem jejich mechanického poškození nárazem pomalu létajících částic s dopadovou energií a před rizikem poškození postříkáním kapalinami.
Mini ochranný štít pro ústa a nos Mini ochranný štít pro ústa a nos
-38 %
Mini ochranný štít pro ústa a nos Postarejte se o vaši bezpečnost. Můžete si zakrýt nos a ústa, aniž byste zakryli oči. Obrovskou výhodou oproti jiným maskám spočívá v upevnění. Je vyrobeno tak aby nebyly namáhány uši. Uchycení je kolem obvodu hlavy, čili i po delším nošení nezpůsobuje bolest za uš..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Ochranný bradový / nosní štít - light Ochranný bradový / nosní štít - light
Top -25 %
Ochranný štít 25 x 19cm Každá ochranná maska na obličej je zabalena samostatně. Univerzální velikost pro dospělé. Obrovskou výhodou oproti jiným maskám spočívá v upevnění. Je vyrobeno tak aby nebyly namáhány uši. Uchycení je kolem obvodu hlavy, čili i po delším nošení nezpůsobuje bolest za ušima an..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Ochranný štít 25 x 19cm Ochranný štít 25 x 19cm
Top -33 %
Ochranný štít 25 x 19cm Celoobličejová ochranná přilba z odolného plastu je vynikající ochranou obličeje, kterou je možné používat každý den. Nasazuje se jako brýle, je pohodlná a nezasahuje do každodenních činností. Ochranný štít na obličej funguje dobře při každodenním používání a chrání obličej..
40Kč 61Kč
Cena bez DPH:33Kč
Ochranný štít 38 x 22cm Ochranný štít 38 x 22cm
Top -44 %
Ochranný štít 38 x 22cm Pokud hledáte nepřekonatelného pomocníka, který vám dokonale ochrání celý obličej, tak jste ho právě objevili. Ochranný štít představuje bariéru proti všem druhům virů a bakterií. Chrání nejen dýchací cesty, ale i oči před mikroorganismy v aerosolu, například kašlem, kýchání..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Ochranný štít ŠP 15 Ochranný štít ŠP 15
-37 %
Ochranný štít ŠP 15 Navštivte naši novou kategorii, která přímo souvisí s korona virem! Ochranný štít se zorníkem z polymetylmetakrylátu s náhlavním nosičem. Ochranný štít sestává z náhlavního kříže s držáky a zorníku. Zorník je pomocí úchytů otočně upevněný na držácích náhlavního kříže. V pracovní..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Ochranný štít ŠP 28 Ochranný štít ŠP 28
-36 %
Ochranný štít ŠP 28 Navštivte naši novou kategorii, která přímo souvisí s korona virem! Ochranný štít se zorníkem z polymetylmetakrylátu s náhlavním nosičem. Ochranný štít sestává z náhlavního kříže a zorníku. Zorník je pomocí úchytů otočně upevněný na držácích náhlavního kříže. V pracovní poloze j..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Ochranný štít ŠP 6 Ochranný štít ŠP 6
-37 %
Ochranný štít ŠP 6 Navštivte naši novou kategorii, která přímo souvisí s korona virem! Ochranný štít se zorníkem z polymetylmetakrylátu bez náhlavního nosiče. Ochranný štít sestává z náhlavního kříže a zorníku. Zorník je pomocí úchytů otočně upevněn na čelním pásu s možností optimálního nastavení d..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč