Hlavné menu
Produkty v košíku

Osobní váhy

Osobní váhy vám změří nejen hmotnost, ale i tělesný tuk, vodu a množství svalové hmoty. Vhodný doplněk při hubnutí a monitorování tělesných údajů vedle cvičení.
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth
-36 %
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická váha poskytuje informace nejen o aktuální tělesné hmotnosti, ale udává až 8 různých parametrů: tělesnou hmotnost, počítá BMI, denní kalorickou potřebu a umožňuje vám také měřit svalovou hmotu, tělesný tuk, vodu v těle, váhu kostí a také udává ..
383Kč 595Kč
Cena bez DPH:317Kč
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Analytická osobní digitální váha s bluetooth
-37 %
Analytická osobní digitální váha s bluetooth Moderní koupelnová váha vybavena připojením Bluetooth. Pomocí příslušné aplikace v smartphonu můžeme mimo jiné zkontrolovat množství tuku, viscerálního tuku, svalové hmoty, vody v těle, hmotnost kostí, BMI index, BMR. Zařízení zohledňuje statistické údaj..
413Kč 655Kč
Cena bez DPH:342Kč
Dřevěná koupelnová váha Bambus
-37 %
Dřevěná koupelnová váha Bambus Velmi tenká elektronická koupelnová váha byla navržena speciálně pro každého, kdo pečuje o své zdraví, pečuje o svůj vzhled, postavu a fyzickou kondici. S váhou se velice snadno manipuluje. Má velmi dobře čitelný velký LCD displej. Koupelnová váha je vyrobena z přírod..
413Kč 655Kč
Cena bez DPH:342Kč
Osobní váha AEORBIC - bílá
-38 %
Osobní váha AEORBIC - bílá Ultratenká elektronická osobní váha speciálně navržená pro ty, kteří pečují o své zdraví a fyzický stav. Stylový design, velký displej, snadné použití. Specifikace: vysoce přesné snímače tenzometru kapacita: 180 kg / 396 LB přesnost vážení: 100 g / 0,2 LB úsporný LCD disp..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč