Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatní

K cyklistice budete určitě potřebovat i ostatní příslušenství, které vám zaručeně padne vhod. V kategorii naleznete produkty jako například cyklopláštenku , díky které se nemusíte bát, že zmoknete během cyklistiky. Bezpečnost nade vše, právě proto doporučujeme reflexní vestu , která je velmi lehká a příjemná na nošení.
Cyklopočítač Sunding SD-558 Cyklopočítač Sunding SD-558
-36 %
Cyklopočítač Sunding SD-558 Tento počítač na kolo je vyroben z prvotřídního ABS materiálu, díky čemuž je velmi bezpečný a odolný. Kromě toho je vodotěsný, takže je vhodný pro používání iv deštivých dnech. Navíc díky speciální funkci inteligentního podsvícení řízeného světlem jej můžete používat ve ..
383Kč 595Kč
Cena bez DPH:317Kč
Držák na mobil na kolo Držák na mobil na kolo
-38 %
Držák na mobil na kolo Díky našemu držáku dokážete mobil pevně upevnit na řídítka, představec nebo rám kola. Polohu rukojetí si můžete libovolně nastavit pro snadné používání telefonu a navigace během jízdy. Významným atributem tohoto produktu je široká škála rozšiřování a zužování ramen rukojetí, ..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Ochranná plachta na kolo Ochranná plachta na kolo
-38 %
Ochranná plachta na kolo Pevný, voděodolný obal na kolo. Dokonale ochrání vaše dvoukolé vozidlo před deštěm, sněhem, prachem a UV zářením. Kryt ochrání kolo před různými povětrnostními vlivy a zabrání tvorbě rzi na kovových materiálech. Určeno pro kola o velikosti kol 24 až 26 palců. Vlastnosti pr..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Ochranná plachta na kolo 200x100cm Ochranná plachta na kolo 200x100cm
-37 %
Ochranná plachta na kolo 200x100cm Pevný voděodolný obal na kola a motorky. Dokonale ochrání vaše dvoukolé vozidlo před deštěm, sněhem, prachem a UV zářením. Kryt poskytuje dokonalou ochranu vozidla v garáži nebo venku. Dokonale chrání před různými povětrnostními vlivy, zabraňuje tvorbě rzi na kovo..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč
Reflexní gelové sedátko na kolo Reflexní gelové sedátko na kolo
-37 %
Reflexní gelové sedátko na kolo Mimořádně pohodlné gelové sedátko na kolo. Ideální pro lidi, kteří pociťují nepohodlí na standardních sedlech při delší cyklistice. Vybaveno speciálním, anatomickým otvorem pro zlepšení ventilace a dvojitým tlumením nárazů zvyšujícím komfort. Zavěšený na 2 tyčích, co..
494Kč 787Kč
Cena bez DPH:408Kč
Ruční pumpa na míče a senzomotorické polštáře Ruční pumpa na míče a senzomotorické polštáře
-25 %
Ruční pumpa na míče a senzomotorické polštáře Sportovní pumpa je nezbytným doplňkem pro fotbal, volejbal nebo jiné sporty. Plastová pumpa je určena pro pumpování klasických míčků s gumovým ventilem a senzomotorické polštáře z naší nabídky. Rozměry: 21 x 17 cm Obsah balení: 1 x Ruční pumpa na míč..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Rukojeti na volant - 2 ks Rukojeti na volant - 2 ks
-36 %
Rukojeti na volant - 2 ks Ručně osazené rukojeti zajišťují efektivní snížení vibrací v terénu, díky čemuž není delší jízda zatěžující pro vaše ruce. Profilovaný tvar prolisů zajišťuje pevné a bezpečné uchopení volantu, a tím umožňuje pohodlné řízení dvoukolového tatoše. Dbejte na správnou polohu ru..
272Kč 424Kč
Cena bez DPH:225Kč
Rukojeti na volant, černé 2 ks Rukojeti na volant, černé 2 ks
-36 %
Rukojeti na volant, černé 2 ks Ručně osazené rukojeti zajišťují efektivní snížení vibrací v terénu, díky čemuž není delší jízda zatěžující pro vaše ruce. Poskytují pevné a bezpečné uchopení volantu, a tím umožňují pohodlné řízení dvoukolového tatoše. Dbejte na správnou polohu rukou na volantu a bud..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Rukojeti řídítek na kolo, 2 ks Rukojeti řídítek na kolo, 2 ks
-36 %
Rukojeti řídítek na kolo, 2 ks Ručně osazené rukojeti zajišťují efektivní snížení vibrací v terénu, díky čemuž není delší jízda zatěžující pro vaše ruce. Profilovaný tvar prolisů zajišťuje pevné a bezpečné uchopení volantu, a tím umožňuje pohodlné řízení dvoukolového tatoše. Dbejte na správnou polo..
182Kč 282Kč
Cena bez DPH:150Kč
Sada na čištění a údržbu kola Sada na čištění a údržbu kola
-36 %
Sada na čištění a údržbu kola Sada na čištění a údržbu kola. Sada 7 v 1 pro čištění a údržbu kol. Aby vám vaše kolo sloužilo dlouhodobě a správně, je třeba jej pravidelně udržovat. Naše sada vám s tím pomůže. Sada obsahuje: kartáč na pneumatiky rukavice na mytí z mikrovlákna univerzální kartáč na ..
393Kč 615Kč
Cena bez DPH:325Kč
Zadní nosič na kolo hliníkový s odrazovým světlem Zadní nosič na kolo hliníkový s odrazovým světlem
-36 %
Zadní nosič na kolo hliníkový s odrazovým světlem Zadní nosič na kolo poskytuje další prostor pro vaše věci. Problémem cestování na kole je to, že obvykle není kam připevnit zavazadla. Ne všichni cyklisté se cítí pohodlně při jízdě s batohem na zádech. Řešením je tento nosič s vysokou nosností, je ..
585Kč 918Kč
Cena bez DPH:483Kč