Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatní fitness nářadí

AG96C Posilovací pomůcka na sedy lehy – černá AG96C Posilovací pomůcka na sedy lehy – černá
-37 %
AG96C Posilovací pomůcka na sedy lehy – černá Praktická pomůcka, díky které se dostanete do formy efektivně az pohodlí domova. Pokud vám u sklapovaček ucházejí nohy a potřebujete se o něco zapřít, pak je tato pomůcka vhodná právě pro Vás! Použití je velmi jednoduché, položíte pomůcku na hladkou a r..
343Kč 545Kč
Cena bez DPH:283Kč
HULA HOP na cvičení břišních svalů, modro-růžový
-36 %
HULA HOP na cvičení břišních svalů, modro-růžový Pečujte o své zdraví a fyzickou kondici. Hula Hop vám účinně pomůže shodit zbytečné kilogramy a vyrýsovat postavu. Kolo je těžší než standardní hula hoop, takže během cvičení jsou svaly nuceny dělat více práce, což se promítá do pozdějších výsledků v..
545Kč 857Kč
Cena bez DPH:450Kč
HULA HOP na cvičení břišních svalů, šedo-fialový
-37 %
HULA HOP na cvičení břišních svalů, šedo-fialový Pečujte o své zdraví a fyzickou kondici. Hula Hop vám účinně pomůže shodit zbytečné kilogramy a vyrýsovat postavu. Kolo je těžší než standardní hula hoop, takže během cvičení jsou svaly nuceny dělat více práce, což se promítá do pozdějších výsledků v..
504Kč 797Kč
Cena bez DPH:417Kč
Kruh hula hoop dvojitý s magnetem na cvičení 1180g - průměr 98 cm Kruh hula hoop dvojitý s magnetem na cvičení 1180g - průměr 98 cm
-36 %
Kruh hula hoop dvojitý s magnetem na cvičení 1180g - průměr 98 cm Pamatujete si tyto kruhy, které před pár lety rodiče kupovali svým dětem a ty měli z toho neskutečnou zábavu? V této dnešní moderní době mají děti mnoho různých hraček, ale na kruhy se jaksi pozapomnělo. Američané vymysleli nové fit..
746Kč 1 170Kč
Cena bez DPH:617Kč
Magnetický veslovací trenažér TRIZAND Magnetický veslovací trenažér TRIZAND
Doprava zdarma -36 %
Magnetický veslovací trenažér TRIZAND Cvičný veslovací trenažér určený pro vytrvalostní trénink. Zařízení poskytuje různé cvičení. S jeho pomocí posílíte svaly nohou, zad a ramen a také si udržíte skvělou postavu. Skládací veslovací trenažér je vybaven systémem magnetického odporu, který zajišťuje ..
8 046Kč 12 655Kč
Cena bez DPH:6 650Kč
Masážní hula hoop s magnetem na cvičení 1000g - průměr 100 cm Masážní hula hoop s magnetem na cvičení 1000g - průměr 100 cm
-36 %
Kruh HULA HOOP magnetický 1000g - průměr 100 cm Pamatujete si tyto kruhy, které před pár lety rodiče kupovali svým dětem a ty měli z toho neskutečnou zábavu? V této dnešní moderní době mají děti mnoho různých hraček, ale na kruhy se jaksi pozapomnělo. Američané vymysleli nové fitness cvičení s těm..
363Kč 565Kč
Cena bez DPH:300Kč
Popruhy na tahání břemen fitness Popruhy na tahání břemen fitness
-35 %
Popruhy na tahání břemen fitness Běžecký tréninkový odporový pás zlepšuje rychlost a sílu. Popruh a přezka jsou vyrobeny z kvalitního a odolného nylonu, lze je používat pro intenzivní trénink mnoho let. Budujte sílu a rychlost, běžte rychleji, skákejte výš a kopejte tvrději pomocí tréninku s odpore..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
Posilovač prstů a zápěstí Hand Grip Posilovač prstů a zápěstí Hand Grip
-36 %
Posilovač prstů a zápěstí Hand Grip Posilovač prstů a dlaně je pomůcka pro efektivní posilování prstů a zápěstí. Posilování funguje na bázi pružinového odporu a zaručuje tak přirozený odpor cvičení. Odpor a ergonomická rukojeť umožňuje každodenní efektivní cvičení prstů a zápěstí. vlastnosti: posil..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Posilovač prstů a zápěstí Hand Grip Posilovač prstů a zápěstí Hand Grip
-37 %
Posilovač prstů a zápěstí Hand Grip Posilovač prstů a dlaně je pomůcka pro efektivní posilování prstů a zápěstí. Posilování funguje na bázi pružinového odporu a zaručuje tak přirozený odpor cvičení. Odpor a ergonomická rukojeť umožňuje každodenní efektivní cvičení prstů a zápěstí. vlastnosti: posi..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Posilovač prstů a zápěstí Hand Grip, nastavitelný 10-40 kg Posilovač prstů a zápěstí Hand Grip, nastavitelný 10-40 kg
-36 %
Posilovač prstů a zápěstí Hand Grip Posilovač prstů a dlaně je pomůcka pro efektivní posilování prstů a zápěstí. Díky své velikosti je praktický a můžete jej používat kdekoliv. Můžete si ho vzít s sebou i na procházku. Rukojeť umožňuje procvičit svaly zápěstí, předloktí a posílit stisk ruky. Často s..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Sada textilních odporových gum - 3 úrovně odporu Sada textilních odporových gum - 3 úrovně odporu
-36 %
Sada textilních odporových gum - 3 úrovně odporu Sada textilních odporových gum umožňuje udržovat správnou fyzickou kondici. Nejčastěji se používají pro silová cvičení a zahřátí svalů před samotným tréninkem. Sáhnou po nich sportovní amatéři i profesionálové. Používají se jak ve sportu, tak při reh..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč