Hlavné menu
Produkty v košíku

Pás na hubnutí

Nebaví Vás trávit tolik času ve fitku a chcete spálit břišní tuk rychle a efektivně? Tak v tom případě byste měli určitě vyzkoušet naše pásy na hubnutí. Díky tepelnému působení vypotíte a shodíte přebytečná kila z břicha, pasu, zad či boků. Pás na hubnutí Vám zaručí, že spálit kalorie se dá opravdu velmi jednoduše!
Aplikační gel na pás na hubnutí a posilovací pás Aplikační gel na pás na hubnutí a posilovací pás
-43 %
Náhradní gel AB Gymnic na pás na cvičení Vlastníte vibrační posilovací zařízení ale chybí Vám gel? Vyzkoušejte originální gel pro zařízení AB Gymnic a na všechny svalové posilovače podobného druhu. AB GYMNIC má vlastnosti, které jsou vhodné pro elektro-stimulační a vibrační zařízení: elektro-vodivý ..
40Kč 71Kč
Cena bez DPH:33Kč
Bederní pás Biofeed a skupresúrnymi body na stimulaci bolesti Bederní pás Biofeed a skupresúrnymi body na stimulaci bolesti
-36 %
Bederní pás Back Support proti bolesti Tento bederní pás je vyvinut lékaři a je navržen tak, aby uvolnil svaly dolní části zad a aby pomáhal při správném držení těla a pomáhal proti bolesti. Suchý zip umožňuje rychlé a snadné nastavení. Polštáře, stlačují a podpírají svaly dolní části zad a břicha..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
Dámské neoprenové tílko na hubnutí M Dámské neoprenové tílko na hubnutí M
-37 %
Dámské neoprenové tílko na hubnutí M Dámské kompresní tričko podporující hubnutí na břicho vám pomůže, zejména při fyzické aktivitě urchlí spalování tukové tkáně v oblasti bříška. Zatímco vnitřní strana látky zvyšuje vaši tělesnou teplotu a tím pádem více potu, vnější látka absorbuje vlhkost, takže..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Neoprenový pás na hubnutí - černý Neoprenový pás na hubnutí - černý
-38 %
Neoprenový pás na hubnutí 19 x 95 cm Neoprenový pás na hubnutí černé barvy na suchý zip. Podporuje hubnutí dodatečným zahřátím těla během cvičení. Kromě toho, že tvaruje břišní svalstvo, je účinný i pokud chcete zeštíhlit ramena a zadek. Velmi účinně působí na odbourávání tukové tkáně. Je neocenite..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Neoprenový pás na hubnutí - černý L
-38 %
Neoprénový opasek na hubnutí 33 x 27 cm - velikost L Domácí pás s hubnoucím a anticelulitidním efektem! Díky tepelnému působení vypotíte a shodíte přebytečná kila z břicha, pasu, zad či boků. Chcete spálit břišní tuk rychle a efektivně? Nebaví Vás trávit tolik času ve fitku? Tento pás na hubnutí Vám..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Neoprenový pás na hubnutí - modrý Neoprenový pás na hubnutí - modrý
-38 %
Neoprénový opasek na hubnutí 90 x 17 cm Domácí pás s hubnoucím a anticelulitidním efektem! Díky tepelnému působení vypotíte a shodíte přebytečná kila z břicha, pasu, zad či boků. Chcete spálit břišní tuk rychle a efektivně? Nebaví Vás trávit tolik času ve fitku? Tento pás na hubnutí Vám zaručí spáli..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Neoprenový pás na hubnutí Hot Shapers Neoprenový pás na hubnutí Hot Shapers
-43 %
Neoprenový pás na hubnutí Hot Shapers Toužíte po štíhlé postavě? Díky neoprenové pásu Hot shapers to nebude žádný problém. Vraťte se zpět do formy a vytvarujte si postavu podle Vašich představ. Hubněte až 4krát rychleji než při jiných výrobcích. Spalujte kalorie intenzivnější než při klasickém cviče..
40Kč 71Kč
Cena bez DPH:33Kč
Neoprenový pás na hubnutí Hot Shapers Neoprenový pás na hubnutí Hot Shapers
-29 %
Neoprenový pás na hubnutí Hot Shapers Toužíte po štíhlé postavě? Díky neoprenové pásu Hot shapers to nebude žádný problém. Vraťte se zpět do formy a vytvarujte si postavu podle Vašich představ. Hubněte až 4krát rychleji než při jiných výrobcích. Spalujte kalorie intenzivnější než při klasickém cviče..
50Kč 71Kč
Cena bez DPH:42Kč
Neoprenový pás na hubnutí se sauna a zeštíhlující efektem - Slimm belt Neoprenový pás na hubnutí se sauna a zeštíhlující efektem - Slimm belt
-36 %
Neoprenový pás na hubnutí se sauna a zeštíhlující efektem - Slimm belt Toužíte mít ihned štíhlou postavu? Díky stahovacímu neoprenové pásu Slimm Belt to bude okamžitě možné! Pás na hubnutí Slim Belt se sauna efektem je výborný pomocník ve snaze dosáhnout štíhlou postavu. Je vhodný pro ženy i muže...
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Neoprenový zeštíhlující pás Neoprenový zeštíhlující pás
-37 %
Neoprenový zeštíhlující pás Neoprenový pás vám bude při cvičení velmi užitečný a pomůže vám zbavit se tukové tkáně, a získat tak vaši vysněnou postavu. Zeštíhlující pás je pružný a má univerzální využití, navíc se dá použít prakticky v každé situaci - dá se nosit jako při řízení, tak při nákupech i..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Pánské neoprenové tílko na hubnutí L Pánské neoprenové tílko na hubnutí L
-34 %
Pánské neoprenové tílko na hubnutí L Pánské kompresní tričko podporující hubnutí na břicho vám pomůže, zejména při fyzické aktivitě urchlí spalování tukové tkáně v oblasti bříška. Zatímco vnitřní strana látky zvyšuje vaši tělesnou teplotu a tím pádem více potu, vnější látka absorbuje vlhkost, takže..
192Kč 292Kč
Cena bez DPH:158Kč
Přístroj na hubnutí a formování postavy - Gym Tronix Přístroj na hubnutí a formování postavy - Gym Tronix
-37 %
Přístroj na hubnutí a formování postavy - Gym Tronix Přístroj na hubnutí a formování postavy Gym Tronix je určen k masáži jednotlivých svalů pomocí jemných proudových impulsů. Sval se smršťuje a následně protahuje (tímto způsobem je simulované cvičení). Přístroj je určen na odstraňování každodenní ..
857Kč 1 351Kč
Cena bez DPH:708Kč