Hlavné menu
Produkty v košíku

Péče o nohy

Dopřejte vašim nohám tu nejlepší péči s našimi kvalitními produkty. Pokud rádi chodíte bosí, ale vadí vám rozpálený beton nebo písek, s ochrannými nálepkami může být těmto nepříjemnostem jednou provždy konec. Podložka na čištění nohou je vhodná pro nohy různého věku i velikostí a dokáže namasírovat a očistit nohy od prstů až po paty.
Čistič chodidel do sprchy Foot Brush Čistič chodidel do sprchy Foot Brush
-34 %
Čistič chodidel do sprchy Foot Brush Kartáč na mytí nohou pro dokonalé umytí. Je doporučena pro lidi, kteří mají problémy s pohybem, podrepovaním nebo ohýbáním ve sprše. Jemně masíruje a čistí spodní povrch chodidel. Drsné a popraskané paty budou hladké. Vše, co musíte udělat, je položit kartáč na..
212Kč 323Kč
Cena bez DPH:175Kč
Elektrický pilník na chodidla DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidla DAHLIA - fialový
-36 %
Elektrický pilník na chodidla DAHLIA - fialový #obr1 Elektrický pilník na chodidla DAHLIA je inovativní zařízení pro vyhlazování suché, drsné a odumřelé pokožky na nohou. Unikátní brusný válec se otáčí o 360° rychlostí 30krát za sekundu, aby jemně, efektivně a rychle vyhladil pokožku. Je bezpečnější..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Elektrický pilník na chodidla DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidla DAHLIA - fialový
-35 %
Elektrický pilník na chodidla DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidla DAHLIA je inovativní zařízení na vyhlazování suché, drsné a odumřelé pokožky na nohách. Unikátní brusný válec se otáčí o 360 ° rychlostí 30krát za sekundu, aby jemně, efektivně a rychle vyhladil pokožku. Je bezpečnější než..
262Kč 403Kč
Cena bez DPH:217Kč
Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1 Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1
-36 %
Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1 # obr1 Elektrický pilník na paty a chodidla Personal Pedi. S elektrickým pilníkem na paty a chodidla Personal Pedi budou vaše chodidla jemné během chvilky. Šetrný elektrický pilník Personal Pedi dokáže snadno odstranit ztvrdlé mozoly, kuří oka nebo suchou kůž..
696Kč 1 089Kč
Cena bez DPH:575Kč
Exfoliační ponožky pro odstranění suché a popraskané kůže nohou - slupovací kúra Exfoliační ponožky pro odstranění suché a popraskané kůže nohou - slupovací kúra
-33 %
Exfoliační ponožky pro odstranění suché a popraskané pokožky - 7 denní ponožky regenerace Exfoliační ponožky na nohy Vám zaručí hladké a měkké nohy na dotek během několika dní. Exfoliační peelingové ponožky obsahují přírodní složky, které působí na unavené části pokožky. Tyto složky pronikají do od..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Exfoliační ponožky pro odstranění suché a popraskané kůže nohou - slupovací kúra Exfoliační ponožky pro odstranění suché a popraskané kůže nohou - slupovací kúra
-33 %
Exfoliační ponožky pro odstranění suché a popraskané pokožky - 7 denní ponožky regenerace Exfoliační ponožky na nohy Vám zaručí hladké a měkké nohy na dotek během několika dní. #obr2 Exfoliační peelingové ponožky obsahují přírodní složky, které působí na unavené části pokožky . Tyto složky pronikají..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Konopná vazelína na paty
-38 %
Konopná vazelína na paty Cannabis mast na paty s konopným olejem na ztvrdlou a popraskanou pokožku. Konopný olej napomáhá zjemnění suché, ztvrdlé a popraskané pokožky nohou i rukou. Díky zvláčňujícím přírodním olejem a extraktem poskytuje rychlou a účinnou hydrataci, zklidnění a změkčení ztvrdlých ..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Kovová škrabka - pemza na ztvrdlé paty Kovová škrabka - pemza na ztvrdlé paty
-36 %
Kovová škrabka, pemza na ztvrdlé paty Trápí vás ztvrdlé chodidla a drsná pokožka? Zbavte se tvrdé, zrohovatělé a odumřelé pokožky pomocí kovové škrabky na ztvrdlé paty. Stačí pár minut a vaše chodidla budou krásné, hebké a jemné! vlastnosti: odstraňuje starou zrohovatělou a odumřelou pokožku zbavu..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Kovová škrabka - pemza na ztvrdlé paty - tyrkysová Kovová škrabka - pemza na ztvrdlé paty - tyrkysová
-38 %
Kovová škrabka, pemza na ztvrdlé paty - tyrkysová Trápí vás ztvrdlé chodidla a drsná pokožka? Zbavte se tvrdé, zrohovatělé a odumřelé pokožky pomocí kovové škrabky na ztvrdlé paty. Stačí pár minut a vaše chodidla budou krásné, hebké a jemné! vlastnosti: odstraňuje starou zrohovatělou a odumřelou p..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Masážní a čistící kartáč na nohy s pemzou Masážní a čistící kartáč na nohy s pemzou
-37 %
Masážní kartáč na čištění nohou s pemzou Natahujete se a ohýbáte, ale i tak nemůžete dosáhnout na nohy abyste si je pořádně vyčistili? Vyzkoušejte jedinečnou podložku, která čistí, masíruje a odstraňuje suchou kůži nohou. Podložka na čištění nohou je vhodná pro nohy různého věku a velikostí a dokáž..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Mast na paty a mozoly - bylinná mast
-38 %
BYLINNÁ MAST na popraskané, SUCHOU A ztvrdlou pokožku Bylinná mast svým složením napomáhá regeneraci velmi suché, ztvrdlé a popraskané pokožky nohou i rukou. Díky vysokému podílu ochranného glycerinu a zvláčňujících přírodních olejů poskytuje rychlou a účinnou hydrataci, zklidnění a změkčení poškoze..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Oboustranný praktický pilník na paty Oboustranný praktický pilník na paty
-34 %
Oboustranný praktický pilník na paty Trápí vás ztvrdlé chodidla a drsná pokožka? Zbavte se tvrdé, zrohovatělé a odumřelé pokožky pomocí našeho kvalitního pilníku. Stačí pár minut a vaše chodidla budou krásné, hebké a jemné! Praktický pilník s plastovou rukojetí účinně odstraňuje zhrublou kůži z cho..
192Kč 292Kč
Cena bez DPH:158Kč