Hlavné menu
Produkty v košíku

Péče o oční okolí

Kosmetické přípravky pro péči o oční okolí řeší problémy jako jsou tmavé kruhy pod očima, povadlá pleť a vrásky. Ošetření citlivé pleti kolem očí dodá pokožce pružnost. Zabraňte tvorbě modřin a kruhů pod očima s rozjasňujícím krémem pod oči od předního výrobce SYIS. Také doporučujeme oční krém s kyselinou hyaluronovou a retinolem , který poskytuje maximální péči pro oční okolí - hydratuje pleť, posiluje tkáň, zvyšuje elasticitu, vyhlazuje vrásky a odstraňuje zánětlivé procesy v okolí očí.
Hyaluron Fluid oční Lifting Hyaluron Fluid oční Lifting
-36 %
Hyaluron Fluid oční Lifting 15 ml Hyaluron FLUID EYE lifting je kombinace směsi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárního), thaiské zázvoru, výtažků ze semen konopí (mastné aminokyseliny), slunečnicového oleje, hesperedínu (bioflavonoid) a dalších látek na co nejúčinnější odstranění vrásek ok..
665Kč 1 039Kč
Cena bez DPH:550Kč
Kozí mléko, oční krém, 50ml
-37 %
Kozí mléko, oční krém, 50ml Oční krém na oční okolí a citlivé partie obličeje s komplexem složek z kozího mléka. Jemný přírodní krém pro zklidnění, osvěžení a hydrataci namáhané pokožky v okolí očí. Účinný komplex složek z kozího mléka napomáhá redukovat tvorbu mimických vrásek, zmírňuje podráždění..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč
Zlatá kolagenová maska s 24karátovým zlatem - oční váčky Zlatá kolagenová maska s 24karátovým zlatem - oční váčky
-38 %
AIA Zlatá kolagenová maska s 24karátovým zlatem - oční váčky Jedinečná zlatá pleťová maska obsahuje nanočástice zlata, které jsou 2000 - násobně menší než póry a dokáží velmi snadno proniknout do hlubší vrstvy pokožky a intenzivně aktivovat buněčnou činnost. Molekuly zlata navíc v kombinaci s kolag..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč