Hlavné menu
Produkty v košíku

Péče o vousy

Péče o vousy není jen o Zastřihávač vousů nebo holicích strojků. Se správnou kosmetikou určenou na péči o vousy minimalizujete podráždění kůže, vaše pleť je čistší a vousy jsou viditelně zdravější a poddanejšie. Vosk na vousy využijete k jejich tvarování, olej, spreje a balzámy vousy vyživují. Záleží také od preferovaného způsobu nanášení
Balzám na bradu, vousy 60 ml Balzám na bradu, vousy 60 ml
-38 %
Groomarang - balzám na bradu, vousy 60 ml Balzám snižuje roztřepené konce a pomáhá oddělit jednotlivé chloupky tak, aby se nepřekrývaly a nekroutili, což vám umožní vytvořit jakýkoliv tvar a styl brady. Balzám na bradu vyživuje vousy po celý den, posiluje buňky a stimuluje růst brady. Dodává bradě ..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Dezinfekční sprej na bradu, vlasy a dermarollery Groomarang 'Rock n Roll' - 100 ml Dezinfekční sprej na bradu, vlasy a dermarollery Groomarang 'Rock n Roll' - 100 ml
-35 %
Dezinfekční sprej na bradu, štětce, dermarollery Groomarang 'Rock n Roll' - 100 ml Tento profesionální kosmetický čistící prostředek na dermální válečky a make-up se stará a prodlužuje životnost dermarollerů a přírodních a syntetických štětců. Díky novému snadno nanášetelnému aplikátoru ve spreji j..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Energy gel na holení Energy gel na holení
-35 %
Groomarang - Energy gel na holení Sortiment určený pro muže, respektování jejich vlastnosti a požadavky. Zaměřuje se na péči a udržení zdraví na nejvyšší úrovni, využívá vysoce výživné a zklidňující účinné látky. Gel na holení, který vytváří měkkou, hustou pěnu: zvlhčuje a zjemňuje pokožku, aby ji ..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Groomarang - dárková kazeta (hřeben + plášť + olej + vosk + balzám + šampon na bradu) Groomarang - dárková kazeta (hřeben + plášť + olej + vosk + balzám + šampon na bradu)
-36 %
Groomarang - prémiová kolekce (hřeben + závěsný plášť + olej + vosk + šampon na bradu + balzám) Prémiová kolekce kde vám nic nebude chybět k dosažení dokonalé brady. V soupravě se nachází také šampon na bradu, který příjemně voní a důkladně pročistí vaši bradu. Upravte si střih vaší brady s kvalitn..
1 089Kč 1 714Kč
Cena bez DPH:900Kč
Groomarang - dárková kazeta (hřeben + závěsný plášť + olej + šampon na bradu) Groomarang - dárková kazeta (hřeben + závěsný plášť + olej + šampon na bradu)
-36 %
Groomarang - profesionální kolekce (hřeben + závěsný plášť + olej + šampon na bradu) Profesionální kolekce, se kterou bude vaše brada důkladně upravená a čistá. V soupravě se nachází také šampon na bradu, který příjemně voní a důkladně pročistí vaši bradu. Upravte si střih vaší brady s kvalitním Gr..
948Kč 1 492Kč
Cena bez DPH:783Kč
Groomarang - dárková kazeta (hřeben na úpravu vousů + plášť na holení + olej na bradu) Groomarang - dárková kazeta (hřeben na úpravu vousů + plášť na holení + olej na bradu)
-36 %
Goomarang - zlatá kolekce (hřeben na úpravu vousů + plášť na holení + olej na bradu) Zlatá kolekce díky které si dokážete dokonale upravit vizáž vaší brady. Upravte si střih vaší brady s kvalitním Groomarang hřebenem a následně ošetřete vaši bradu vyživujícím olejem. Během tohoto procesu nezpůsobít..
605Kč 948Kč
Cena bez DPH:500Kč
Hřeben pro úpravu vousů Hřeben pro úpravu vousů
-50 %
Hřeben na dokonalou úpravu vousů Nikdy vám nevyjde přesná linie při holení vousů? Tento praktický hřeben na vousy si oblíbíte! Díky němu budete mít vždy perfektní a upravený vzhled. Hřeben přiložte na obličej, tam kde chcete vousy oholit. Ta část, kde jsou přímo zuby hřbetu slouží k pročesávání neb..
20Kč 40Kč
Cena bez DPH:17Kč
Kadeřnická pláštěnka, zástěra na stříhání vlasů Kadeřnická pláštěnka, zástěra na stříhání vlasů
-36 %
KADEŘNICKÁ PLÁŠTENKA NA STŘÍHÁNÍ VLASŮKadeřnická pláštěnka na stříhání vlasů je velmi pohodlná, vyrobená z prodyšného materiálu. Tato pláštěnka je vhodná do kadeřnických salonů, ale i pro domácí použití. #obr1 Vlastnosti: pláštěnka je vyrobena z prodyšného materiálu vhodná pro použití doma a v kadeř..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Manikúra, pedikúra - 16 dílná sada pro muže Manikúra, pedikúra - 16 dílná sada pro muže
-37 %
Manikúra, pedikúra - 16 dílná sada pro muže Doplňky na nehty byly vyrobeny z nejodolnějších plastových wolframových ocelí. Má nejlepší vlastnosti všech druhů oceli. Vyznačuje se vysokou výdrží, je odolný vůči oděru a tupý. Sada obsahuje 16 prvků, elegantní a odolný design každého z nástrojů, spolu ..
222Kč 353Kč
Cena bez DPH:183Kč
Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhled 15 dílná sada pro muže Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhled 15 dílná sada pro muže
-38 %
Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhled 15 dílná sada Doplňky na nehty byly vyrobeny z nejodolnějších plastových wolframových ocelí. Má nejlepší vlastnosti všech druhů oceli. Vyznačuje se vysokou výdrží, je odolný vůči oděru a tupý. Sada obsahuje 15 prvků, elegantní a odolný design každého z nást..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Power of Man Power of Man
-31 %
Groomarang Power of Man "Gummy" Strong Wet Look - gel na bradu a vlasy 150 ml Kolekce Groomarang Power Of Man nabízí širokou škálu produktů určených pro muže, respektování jejich vlastnosti a požadavky. Zaměřené na péči a udržení zdraví na nejvyšší úrovni, s použitím vysoce výživných a zklidňujícíc..
91Kč 131Kč
Cena bez DPH:75Kč
Power of Man 3 in 1
-35 %
Groomarang Power of Man 3 in 1 "Performance" - šapmón na bradu Kolekce Groomarang Power Of Man nabízí širokou škálu produktů určených pro muže, respektování jejich vlastnosti a požadavky. Zaměřené na péči a udržení zdraví na nejvyšší úrovni, s použitím vysoce výživných a zklidňujících účinných láte..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč