Hlavné menu
Produkty v košíku

Péče o vousy

Balzám na bradu, vousy 60 ml Balzám na bradu, vousy 60 ml
-37 %
Groomarang - balzám na bradu, vousy 60 ml Balzám snižuje roztřepené konce a pomáhá oddělit jednotlivé chloupky tak, aby se nepřekrývaly a nekroutili, což vám umožní vytvořit jakýkoliv tvar a styl brady. Balzám na bradu vyživuje vousy po celý den, posiluje buňky a stimuluje růst brady. Dodává bradě ..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Energy gel na holení Energy gel na holení
-36 %
Groomarang - Energy gel na holení Sortiment určený pro muže, respektování jejich vlastnosti a požadavky. Zaměřuje se na péči a udržení zdraví na nejvyšší úrovni, využívá vysoce výživné a zklidňující účinné látky. Gel na holení, který vytváří měkkou, hustou pěnu: zvlhčuje a zjemňuje pokožku, aby ji ..
140Kč 218Kč
Cena bez DPH:117Kč
Groomarang - dárková kazeta (hřeben + plášť + olej + vosk + balzám + šampon na bradu) Groomarang - dárková kazeta (hřeben + plášť + olej + vosk + balzám + šampon na bradu)
-36 %
Groomarang - prémiová kolekce (hřeben + závěsný plášť + olej + vosk + šampon na bradu + balzám) Prémiová kolekce kde vám nic nebude chybět k dosažení dokonalé brady. V soupravě se nachází také šampon na bradu, který příjemně voní a důkladně pročistí vaši bradu. Upravte si střih vaší brady s kvalitn..
1 179Kč 1 850Kč
Cena bez DPH:982Kč
Groomarang - dárková kazeta (hřeben + závěsný plášť + olej + šampon na bradu) Groomarang - dárková kazeta (hřeben + závěsný plášť + olej + šampon na bradu)
-36 %
Groomarang - profesionální kolekce (hřeben + závěsný plášť + olej + šampon na bradu) Profesionální kolekce, se kterou bude vaše brada důkladně upravená a čistá. V soupravě se nachází také šampon na bradu, který příjemně voní a důkladně pročistí vaši bradu. Upravte si střih vaší brady s kvalitním Gr..
1 023Kč 1 611Kč
Cena bez DPH:853Kč
Groomarang - dárková kazeta (hřeben na úpravu vousů + plášť na holení + olej na bradu) Groomarang - dárková kazeta (hřeben na úpravu vousů + plášť na holení + olej na bradu)
-36 %
Goomarang - zlatá kolekce (hřeben na úpravu vousů + plášť na holení + olej na bradu) Zlatá kolekce díky které si dokážete dokonale upravit vizáž vaší brady. Upravte si střih vaší brady s kvalitním Groomarang hřebenem a následně ošetřete vaši bradu vyživujícím olejem. Během tohoto procesu nezpůsobít..
650Kč 1 023Kč
Cena bez DPH:542Kč
Hřeben pro úpravu vousů Hřeben pro úpravu vousů
-38 %
Hřeben na dokonalou úpravu vousů Nikdy vám nevyjde přesná linie při holení vousů? Tento praktický hřeben na vousy si oblíbíte! Díky němu budete mít vždy perfektní a upravený vzhled. Hřeben přiložte na obličej, tam kde chcete vousy oholit. Ta část, kde jsou přímo zuby hřbetu slouží k pročesávání neb..
109Kč 174Kč
Cena bez DPH:91Kč
Hřeben pro úpravu vousů Hřeben pro úpravu vousů
-43 %
Hřeben na dokonalou úpravu vousů Nikdy vám nevyjde přesná linie při holení vousů? Tento praktický hřeben na vousy si oblíbíte! Díky němu budete mít vždy perfektní a upravený vzhled. Hřeben přiložte na obličej, tam kde chcete vousy oholit. Ta část, kde jsou přímo zuby hřbetu slouží k pročesávání neb..
25Kč 44Kč
Cena bez DPH:21Kč
Manikúra, pedikúra - 16 dílná sada pro muže Manikúra, pedikúra - 16 dílná sada pro muže
-37 %
Manikúra, pedikúra - 16 dílná sada pro muže Doplňky na nehty byly vyrobeny z nejodolnějších plastových wolframových ocelí. Má nejlepší vlastnosti všech druhů oceli. Vyznačuje se vysokou výdrží, je odolný vůči oděru a tupý. Sada obsahuje 16 prvků, elegantní a odolný design každého z nástrojů, spolu ..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhled 15 dílná sada pro muže Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhled 15 dílná sada pro muže
-36 %
Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhled 15 dílná sada Doplňky na nehty byly vyrobeny z nejodolnějších plastových wolframových ocelí. Má nejlepší vlastnosti všech druhů oceli. Vyznačuje se vysokou výdrží, je odolný vůči oděru a tupý. Sada obsahuje 15 prvků, elegantní a odolný design každého z nást..
402Kč 631Kč
Cena bez DPH:335Kč
Pánská manikúra set na dokonalý vzhled pro muže 15 dílná sada Pánská manikúra set na dokonalý vzhled pro muže 15 dílná sada
-36 %
"Pánská manikúra" set na dokonalý vzhled pro muže 15 dílná sada, 15,5 x 10cm Groomarang 'Ultimate' 15 kusů pánské Grooming Kit 15 kusů pánské Grooming Kit od Groomarang má všechny základní nástroje pro dokonale upravený vzhled. Malé velikosti a hmotnost umožňují snadné cestování. Být silný a robus..
526Kč 827Kč
Cena bez DPH:438Kč
Power of Man Power of Man
-34 %
Groomarang Power of Man "Gummy" Strong Wet Look - gel na bradu a vlasy 150 ml Kolekce Groomarang Power Of Man nabízí širokou škálu produktů určených pro muže, respektování jejich vlastnosti a požadavky. Zaměřené na péči a udržení zdraví na nejvyšší úrovni, s použitím vysoce výživných a zklidňujícíc..
94Kč 142Kč
Cena bez DPH:78Kč
Power of Man 3 in 1
-36 %
Groomarang Power of Man 3 in 1 "Performance" - šapmón na bradu Kolekce Groomarang Power Of Man nabízí širokou škálu produktů určených pro muže, respektování jejich vlastnosti a požadavky. Zaměřené na péči a udržení zdraví na nejvyšší úrovni, s použitím vysoce výživných a zklidňujících účinných láte..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč