Hlavné menu
Produkty v košíku

Péče o zuby

Péče o zuby io celou ústní dutinu je nedílná součást každodenní hygieny. Správná péče vám zajistí nejen čisté zuby a ústní dutinu, ale i život bez bolesti a trápení. Na správnou péči o zuby a ústní dutinu existuje velké množství různých manuálních nebo elektrických zubních kartáčků, které najdete v našem internetovém obchodě. Získejte krásný zářivý bílý úsměv díky přípravkem na bělení zubů .

Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural
-36 %
AKTIVNÍ UHLÍ NA BĚLENÍ ZUBŮ - S příchutí pomeranče Získejte krásný zářivý úsměv díky aktivnímu černému uhlí! Co vlastně černé uhlí je? Jde o oxidovanou verzi uhlí, kterou je možné využít i pro účinné bělení zubů. Odstraňuje vnější skvrny z Vašich zubů bez použití toxických chemických přísad, které s..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural
-35 %
AKTIVNÍ UHLÍ NA BĚLENÍ ZUBŮ - S PŘÍCHUTÍ Mátyás Získejte krásný zářivý úsměv díky aktivnímu černému uhlí! Co vlastně černé uhlí je? Jde o oxidovanou verzi uhlí, kterou je možné využít i pro účinné bělení zubů. Odstraňuje vnější skvrny z Vašich zubů bez použití toxických chemických přísad, které se p..
222Kč 343Kč
Cena bez DPH:183Kč
Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural
-36 %
AKTIVNÍ UHLÍ NA BĚLENÍ ZUBŮ - S PŘÍCHUTÍ z máty Získejte krásný zářivý úsměv díky aktivnímu černému uhlí! Co vlastně černé uhlí je? Jde o oxidovanou verzi uhlí, kterou je možné využít i pro účinné bělení zubů. Odstraňuje vnější skvrny z Vašich zubů bez použití toxických chemických přísad, které se p..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč
Aplikační gel na bělení zubů, bez použití peroxidu
 - Hello Smile Aplikační gel na bělení zubů, bez použití peroxidu
 - Hello Smile
-36 %
Gel na bělení zubů, bez použití peroxidu - Hello Smile Toužíte po krásném zářivém bílém úsměvu? Vyzkoušejte domácí sadu na bělení zubů - Hello smile, která má velmi jednoduché a bezpečné použití. Bělení zubů se dnes nestává jen módním hitem ale i skutečnou potřebou. Vždyť kdo by nechtěl zanechat př..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Automatický dávkovač na dvě zubní pasty Automatický dávkovač na dvě zubní pasty
-37 %
Automatický dávkovač na dvě zubní pasty, bílý Dávkovač na dvě zubní pasty a držák zubních kartáčků je praktickým doplňkem, který Vám usnadní každodenní hygienu. Jednoduchým pohybem ruky s kartáčkem vymáčkne požadovanou dávku zubní pasty. Automatický dávkovač na dvě zubní pasty je univerzální sada ..
434Kč 686Kč
Cena bez DPH:358Kč
Bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami, jemná soft Bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami, jemná soft
-33 %
Groomarang - Ekologická bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami Bambusová zubní kartáček je ekologická alternativa běžných plastových kartáčků a je určena pro lidi, kteří chtějí produkovat méně odpadu. Velmi měkké štětinky zanechají na vašich zubech příjemný pocit. Zabarvení způsobené kávo..
81Kč 121Kč
Cena bez DPH:67Kč
Bambusová zubní kartáček soft Bambusová zubní kartáček soft
-36 %
Glamza - Ekologická bambusová zubní kartáček s uhlíkovými štětinkami Bambusová zubní kartáček je ekologická alternativa běžných plastových kartáčků a je určena pro lidi, kteří chtějí produkovat méně odpadu. Velmi měkké štětinky zanechají na vašich zubech příjemný pocit. Zabarvení způsobené kávou, č..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Bělící pero na bělení zubů Bělící pero na bělení zubů
Novinka -39 %
Bělící pero na bělení zubů Toužíte po krásném zářivém bílém úsměvu ? Máme tu pro Vás jedinečnou novinku ! Bělení zubů se dnes nestává jen módním hitem, ale také skutečnou potřebou. Vždyť kdo by nechtěl zanechat příjemný dojem na pracovním pohovoru či při setkání s klienty. Dnes již známe množství m..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Chránič proti skřípání zubů Chránič proti skřípání zubů
Top -38 %
Chránič proti skřípání zubů I vy posloucháte občas v noci divné zvuky vycházející od Vašeho partnera? Nebo Vaše dítě má tento zlozvyk a během dne iv noci skřípe zuby? Nebo tímto problémem trpíte Vy? Máme pro Vás jedinečné řešení! Chránič proti skřípání zubů je průhledná pomůcka, která chrání Vaše zu..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Dental Tools - profesionální sada pro péči o ústní dutinu Dental Tools - profesionální sada pro péči o ústní dutinu
-36 %
Dental Tools - profesionální sada pro péči o ústní dutinu Multifunkční zubní nástroj pro péči o ústní dutinu. Poskytuje 100% účinnost v boji proti povlakem. Díky vyspělé technologii vysokofrekvenčních vibrací odstraňuje zubní kámen a změnu barvy. Funkce a vlastnosti: Univerzální: 3 čistící hlavy a..
726Kč 1 139Kč
Cena bez DPH:600Kč
Dentální párátka s nití - 50ks Dentální párátka s nití - 50ks
-44 %
Dentální párátka s nití - 50ks Dentální párátka s nití jsou určena k péči o chrup , zejména k čištění mezizubních prostor. Rozsáhlé znalosti o příčinách onemocnění zubů a dásní umožňují téměř úplně zabránit nejčastějším poškozením, tzn. zubnímu kazu a zánětům dásní parodentóze. Zbytky jídla mezi zu..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Dokonalý úsměv - falešné dočasné umělé zuby Dokonalý úsměv - falešné dočasné umělé zuby
-36 %
Dokonalý úsměv - falešné dočasné umělé zuby Rychle vyměňte chybějící zub za pár minut! Pokud Vám chybí zub v důsledku extrakce nebo nešťastné nehody, jste si jistě vědomi, jak drahé jsou zubařské implantáty nabízeny stomatologickými ordinacemi. Ceny dosahují tisíců korun za jeden implantát. Bohužel..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč