Hlavné menu
Produkty v košíku

Podložky a stojany k notebookům

Chladice podložky pro notebooky slouží ke snížení teploty jednotlivých součástek notebooku. Tím prodlužují jeho životnost. Hodí se v případě, že se vám notebook přehřívá, ale i tehdy, pokud používáte náročné programy nebo hrajete hry.
AirSpace 1587 Flexibilní stolek pod notebook s ventilátorem 45,5x25,7x55 cm, černý AirSpace 1587 Flexibilní stolek pod notebook s ventilátorem 45,5x25,7x55 cm, černý
-36 %
AirSpace 1587 Flexibilní stolek pod notebook s ventilátorem 45,5x25,7x55 cm, černý #obr1 Flexibilní stolek pod notebook je praktický a užitečný pro práci s počítačem na pohovce, na zemi, v posteli a pod. Polohovatelný stolek pod notebook se přizpůsobí vašim momentálním potřebám. Můžete si nastavit s..
800Kč 1 250Kč
Cena bez DPH:667Kč
Chladící podložka pod laptop s LED podsvícením H7 Chladící podložka pod laptop s LED podsvícením H7
-38 %
Chladící podložka pod laptop s LED podsvícením H7 JEDINEČNÝ VZHLED A APLIKACE Představujeme novou verzi chladící podložky notebooku. Produkt má 5 účinných chladicích ventilátorů a funkci LED podsvícení. Práci ventilátorů a jas podsvícení lze přizpůsobit vlastním požadavkům. Pevné zpracování provede..
350Kč 560Kč
Cena bez DPH:292Kč
Chladící podložka pod notebook Chladící podložka pod notebook
-36 %
Chladící podložka pod notebook Chladící podložka s profilovaným úhlem sklonu vám umožní změnit pracovní režim – nemusíte se hrbit nad notebookem a zároveň pečovat o jeho komponenty zabezpečením ventilace. Až 6 ventilátorů zajišťuje dostatečné větrání, navíc podsvícení poskytuje další vizuální dojmy..
600Kč 940Kč
Cena bez DPH:500Kč
Chladící podložka pod notebook XLINE Chladící podložka pod notebook XLINE
-37 %
Chladící podložka pod notebook XLINE Chladící podložka pod notebook s nastavitelným úhlem stojanu (v rozsahu 20 ° až 40 °) - umožňuje nastavit výšku obrazovky, zvláště doporučenou na zlepšení pracovních podmínek. Chlazení notebooku zajišťuje delší výdrž baterie a stabilní provoz přenosných počítačů...
290Kč 460Kč
Cena bez DPH:242Kč
Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 15 Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 15
-37 %
Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný Rádi trávíte čas na počítači ve své posteli? Často ho držíte na kolenou, nebo položený na posteli? To vše vede k nesprávnému větrání počítače, což může kdykoli způsobit přehřátí a poškození počítače. Máme pro Vás řešení! Multifunkční skládací dřev..
810Kč 1 280Kč
Cena bez DPH:675Kč
Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 17 Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 17
-37 %
Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 17 Rádi trávíte čas na počítači ve své posteli? Často ho držíte na kolenou, nebo položený na posteli? To vše vede k nesprávnému větrání počítače, což může kdykoli způsobit přehřátí a poškození počítače. Máme pro Vás řešení! Multifunkční skládací ..
910Kč 1 440Kč
Cena bez DPH:758Kč
Podložka pod myš a klávesnici Eco - černá Podložka pod myš a klávesnici Eco - černá
-38 %
Podložka pod myš a klávesnici Eco - černá Velká podložka na stůl dokonale chrání povrch stolu a dodává pohodlí a estetiku během práce. Podložka je vyrobena z ekokůže, což zvyšuje přesnost optických myší. Materiál poskytuje podložce odolnost proti oděru a postříkání. Speciální povlak na spodní stran..
330Kč 530Kč
Cena bez DPH:275Kč
Podložka pod myš a klávesnici Eco - šedá Podložka pod myš a klávesnici Eco - šedá
-38 %
Podložka pod myš a klávesnici Eco - černá Velká podložka na stůl dokonale chrání povrch stolu a dodává pohodlí a estetiku během práce. Podložka je vyrobena z ekokůže, což zvyšuje přesnost optických myší. Materiál poskytuje podložce odolnost proti oděru a postříkání. Speciální povlak na spodní stran..
330Kč 530Kč
Cena bez DPH:275Kč
Podložka pod myš Galaxy Podložka pod myš Galaxy
-36 %
Podložka pod myš Galaxy Zlepšuje pohodlí při práci a chrání pracovní stůl Velká podložka na stůl dokonale chrání povrch stolu a zvyšuje pohodlí při práci. Podložka je vyrobena z materiálu, který neovlivňuje přesnost optických myší. Kvalitní guma a odolný syntetický materiál zaručují trvanlivost. Sp..
180Kč 280Kč
Cena bez DPH:150Kč
Polička nad televizor / monitor Polička nad televizor / monitor
-35 %
Polička nad televizor / monitor - černá Kompaktní police je určena k montáži na horní část rámu televizoru nebo LCD monitoru. Umožňuje inteligentně ušetřit místo na stole. Velmi jednoduchá a neinvazivní montáž zabrání poškození zařízení. Nastavitelná rukojeť umožňuje změnit úhel police a přizpůsobi..
150Kč 230Kč
Cena bez DPH:125Kč
Polohovatelný kovový stolek na kolečkách pod notebook / laptop Polohovatelný kovový stolek na kolečkách pod notebook / laptop
-37 %
Polohovatelný stolek pod notebook Praktický polohovatelný pracovní stůl se ideálně hodí pro práci s laptopem nebo s notebookem. Má dvě pracovní desky, které mají nastavitelný úhel sklonu. Je také vybaven zarážkami, které zabraňují sklouznutí notebooku. Je vhodný nejen pro použití v domácnosti, ale ..
1 270Kč 2 000Kč
Cena bez DPH:1 058Kč
Polohovatelný kovový stolek na kolečkách pod notebook / laptop / kus se dvěma policemi Polohovatelný kovový stolek na kolečkách pod notebook / laptop / kus se dvěma policemi
-37 %
Polohovatelný kovový stolek na kolečkách pod notebook / laptop / kus se dvěma policemi Univerzální přenosný stůl na kolečkách. Má 2 vrcholy s nezávisle nastavitelnou polohou a výškou. Díky kompaktní velikosti je ideální i pro nejmenší místnosti. Kola mají zámek, který zabraňuje nechtěnému pohybu st..
1 040Kč 1 640Kč
Cena bez DPH:867Kč