Hlavné menu
Produkty v košíku

Podpatěnky a patičky

Podpatky a patičky jsou ideální pro lidi, kteří tráví většinu svého času na nohou. Gelové podpatky rovnoměrně rozdělují tlak vytvořen při každém kroku. Snižují zatížení na noze a poskytují dodatečnou podporu svalů kotníku, aby utišili únavu.
Bandáž na ochranu paty - univerzální velikost, 1pár (2ks) Bandáž na ochranu paty - univerzální velikost, 1pár (2ks)
-37 %
Bandáž na ochranu paty - univerzální velikost, 1pár (2ks) Tyto tvarované návleky na chodidla jsou navrženy tak, aby absorbovaly náraz, úder a zabránily plantární fasciitidě a bolestem způsobeným prací nebo sportem. Nosí se kolem kotníků a dají se nosit s botami a teniskami. Specifikace: obsahuje: ..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
Bandáž na ochranu paty a plochých nohou - univerzální Bandáž na ochranu paty a plochých nohou - univerzální
-36 %
Bandáž na ochranu paty a plochých nohou Bandáž pomáhá chránit chodidlo a patu při chůzi, příjemné a pohodlné nošení. Zabraňuje oděrem a vzniku plochých nohou. Ochrana paty funkce: Pomáhají rovnoměrně rozložit tlak na celé paty Odlehčují bolestivé místo - patu Ochrana paty proti oděru ochrana proti ..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Gelové podpatěnky do boty na paty - univerzální 9 x 5,5cm Gelové podpatěnky do boty na paty - univerzální 9 x 5,5cm
-37 %
Gelové podpatěnky na paty Pomáhají rovnoměrně rozložit tlak na celé paty. Chrání patu při chůzi. Vyrobeno z měkkého gelu. Technické parametry: Velikost: univerzální Rozměry: šířka: 7,2 cm; délka: 10,5 cm; tloušťka: 3,6 mm Typ stélky: Patkové podpatky Materiál: Měkký silikon Obsah balení: 2 ks gelo..
222Kč 353Kč
Cena bez DPH:183Kč
Gelové podpatěnky pro korekci nohou do Gelové podpatěnky pro korekci nohou do
-38 %
Gelové podpatěnky pro korekci nohou do "O" nebo "X" Účelový design podpäteniek korigue způsob jak chodidla při chůzi došlapují na podklad. Podpatěnky lze použít u nohou do "X" a po vzájemné výměně i u nohou do "O". Podpatěnky jsou z příjemně měkkého gelu. Výhody podpäteniek na korekci nohou: Pomáha..
232Kč 373Kč
Cena bez DPH:192Kč
Gelové protiskluzové polštářky do bot - 5 x 6 x 0,3cm Gelové protiskluzové polštářky do bot - 5 x 6 x 0,3cm
-38 %
Gelové protiskluzové polštářky do bot Brání klouzání nohou v botách a jsou ideální pro boty na vysokém podpatku a pro sandály. Díky gelové technologii změkčují každý krok a přesto jsou diskrétní. Jsou hypoalergenní-dermatologicky testovány. Když se polštářek odlepí, stačí jej opláchnout a znovu při..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Gelové vložky do bot na paty, 1 pár Gelové vložky do bot na paty, 1 pár
-30 %
Gelové vložky do bot na paty - 1 pár Gelové vložky do bot pomáhají zbavit se bolesti chodidel. Díky gelovým vložkám do bot se chůze stane Vaší oblíbenou činností bez ohledu na typ bot! Odteď si budete obouvat jen pohodlí – a je jedno, jestli budete mít na noze tenisku nebo podpatky. Díky gelovým vlo..
71Kč 101Kč
Cena bez DPH:58Kč
Happy Feet AG473A Silikonové gelové vložky na patu, chrániče na patu UNI, 2 ks, bílá Happy Feet AG473A Silikonové gelové vložky na patu, chrániče na patu UNI, 2 ks, bílá
-44 %
Happy Feet AG473A Silikonové gelové vložky na patu, chrániče na patu UNI, 2 ks, bílá Silikonové vložky na patu, chrániče na patu Happy Feet AG473A jsou jednoduchý a dokonalý lék na popraskané a suché paty. Gelové vložky na paty zabraňují tvorbě dalších oděrek a popraskaných pet a zastavuje jejich n..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Korekční podpatěnky - kožené 1 / pár - černé Korekční podpatěnky - kožené 1 / pár - černé
-31 %
Korekční podpatěnky - kožené 1 / pár - černé Podpatěnky je zdravotnický prostředek, který vyrovnává zátěž na kolena a kotník. Skvělé řešení pro lidi s kratšími nohami. Podrážky tlumí patu během chůze. Technické parametry: Rozsah velikostí: velikost 35-40 Délka: 8,9 cm Šířka: 6,6 cm Tloušťka: 13 mm..
91Kč 131Kč
Cena bez DPH:75Kč
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzální velikost - 8,5 x 7 cm Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzální velikost - 8,5 x 7 cm
-37 %
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzální velikost technické specifikace Univerzální velikost délka 7 cm šířka 8,5 cm Typ: Stabilizátor nášlapu Materiál: měkký gel Stabilizátor prstů na noze - funkce: Nutí správné polohování nášlapu. Zabraňují odírání. Většinou se používá na prsty. Vyroben z měk..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
Náplast na otlaky do bot z latexové pěny - 4 různé tvary Náplast na otlaky do bot z latexové pěny - 4 různé tvary
-35 %
Náplast na otlaky do bot z latexové pěny - 4 různé tvary Nálepky z latexové pěny na ochranu chodidla před otlaky a oděrkami. V balení najdete různé tvary a velikosti. Ochranu chodidla ocení lidé v pracovní obuvi, sportovci, turisté a dámy v lodičkách. Náplasti na otlaky různého tvaru vytvoří ochran..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Náplast na otlaky do bot z latexové pěny - kruhový tvar Náplast na otlaky do bot z latexové pěny - kruhový tvar
-35 %
Náplast na otlaky do bot z latexové pěny - kruhový tvar Pěnové nálepky do bot proti otlakům chodidel. Vhodné na ochranu chodidel při nové nebo úzké obuvi. Náplast na otlaky ochrání kůži na chodidlech před bolestivým otlakům od bot. vlastnosti: Latexová pěna překryje podrážděné místo na chodidle a ..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Náplast na otlaky do bot z latexové pěny - oválný tvar s otvorem Náplast na otlaky do bot z latexové pěny - oválný tvar s otvorem
-40 %
Náplast na otlaky do bot z latexové pěny - oválný tvar s otvorem Nalepovací pomůcka na ochranu chodidla před otlaky a oděrkami od bot. Oválný tvar s dírou uprostřed umožní použití i při kurzoru oku nebo bradavici. Vhodné do všech druhů obuvi. Náplast na otlaky do bot ochrání prsty, chodidla nebo čá..
61Kč 101Kč
Cena bez DPH:50Kč