Hlavné menu
Produkty v košíku

Podpěry na kliky

Multifunkční přenosná podpěra / opěrka na kliky Multifunkční přenosná podpěra / opěrka na kliky
-37 %
Multifunkční přenosná podpěra / opěrka na kliky Deska s push-up rukojeťmi umožňuje procvičovat různé svaly (paže, hrudník, triceps, záda) pouze s použitím vlastního těla jako zátěže. Posiluje a formuje části horní části těla - ideální pro začátečníky ale i pokročilé uživatele. Push up deska na kli..
484Kč 766Kč
Cena bez DPH:400Kč
Podpěra na kliky – multifunkční push-up deska Podpěra na kliky – multifunkční push-up deska
-36 %
Podpěra na kliky – multifunkční push-up deska Podpěra typu push-up s madly na kliky vám umožňuje procvičit všechny horní svaly nastavením úhlu a polohy rukojetí. Váhou vlastního těla umožňuje vyrýsování svalstva horních končetin a trupu. Podpěra tvaruje horní část těla. Díky pravidelnému cvičení do..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Podpěry na kliky na kolečkách Podpěry na kliky na kolečkách
-36 %
Podpěry na kliky na kolečkách Podpěry pro provádění kliků vám pomohou posílit ramenní svalstvo, stehna a celé tělo. Podpory jsou ideální pro trénink břišních svalů, zádových svalů, ramen a svalů hrudníku. Ergonomické rukojeti zajišťují pohodlí při dlouhých cvičeních. Další výhodou jsou dva chrániče..
655Kč 1 028Kč
Cena bez DPH:542Kč
Podpěry, úchopy na kliky Push-Up Podpěry, úchopy na kliky Push-Up
-39 %
Podpěry, úchopy na kliky Push-Up Podpěry, úchopy na kliky Push-Up Bars jsou pevné plastové úchopy pro dokonalé cvičení kliků. Umožňují provádění kliků do krajních poloh. Jsou vyrobeny z plastu a ve vrchní části jsou opatřeny měkkými gripy. Kovové rukojeti na cvičení push up vám pomohou posílit sval..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Podpěry, úchopy na kliky Push-Up Bars - RX-F002 Podpěry, úchopy na kliky Push-Up Bars - RX-F002
-36 %
Podpěry, úchopy na kliky Push-Up Bars - skládací Podpěry, úchopy na kliky Push-Up Bars - skládací jsou pevné plastové úchopy pro dokonalé cvičení kliků. Umožňují provádění kliků do krajních poloh. Jsou vyrobeny z plastu a ve vrchní části jsou opatřeny měkkými gripy. Díky úchopem na kliky dostanete..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč