Hlavné menu
Produkty v košíku

Polohovací postele a stolky

Polohovací postele a stolky jsou užitečné pomůcky, které vám pomohou při různých situacích. Pokud se rádi se stravujete na gauči před televizí nebo rádi pracujete na počítači z pohodlí křesla, tak víceúčelový skládací stolek je to pravé pro vás. Stolek si můžete nastavit do 3 různých výšek, a po použití jej můžete jednoduše složit a schovat například pod postel či do skříně. Podpora páteře je pomocné zařízení určené pro pacienty se sníženou pohyblivostí a pro lidi, kteří jsou trvale v ležící poloze a nedokážou sami provádět každodenní aktivity.
podpora páteře podpora páteře
-36 %
podpora páteře Podpora páteře je pomocné zařízení určené pro pacienty se sníženou pohyblivostí a pro lidi, kteří jsou trvale v ležící poloze a nedokážou sami provádět každodenní aktivity. Opěrka zad pomáhá udržovat polosediacu pozici, aniž pacienta musela držet druhá osoba. Používá se také na naklo..
1 220Kč 1 916Kč
Cena bez DPH:1 008Kč
Polohovatelná opěrka nohou, podnožka 73 cm Polohovatelná opěrka nohou, podnožka 73 cm
-36 %
Polohovatelná opěrka nohou, podnožka 73 cm Opěrná podnožka je pomocné a rehabilitační zařízení určené pro lidi vleže, s problémy vzpřímeného stojí nebo s problémem s nezávislou polohou vsedě. Umožňuje Vám udržet si polosed v poloze bez pomoci třetích stran. Jedná se o 2-funkční výrobek, jako pomocn..
1 260Kč 1 976Kč
Cena bez DPH:1 042Kč
Rehabilitační elektrická polohovací postel - Domiflex Rehabilitační elektrická polohovací postel - Domiflex
-36 %
Rehabilitační elektrická polohovací postel - Domiflex Rehabilitační lůžko Domiflex elektricky ovládané, určené pro starší nebo trvale ležící, ZTP nebo pro pobyt doma, neustále problémy se vstáváním nebo ležením na posteli. Postel má elektricky ovládané oblasti s dálkovým ovládáním pohyblivé oblast..
27 578Kč 43 379Kč
Cena bez DPH:22 792Kč
Rehabilitační elektrická polohovací postel - Domiflex II Rehabilitační elektrická polohovací postel - Domiflex II
-36 %
Rehabilitační elektrická polohovací postel - Domiflex II Elektrické polohovací lůžko Domiflex II - pohodlné řešení pro kvalitní péči o pacienta. Kvalitní elektrická polohovací postel vyrobená ze dřeva s jednoduchým ovládáním pomocí dálkového ovladače a inovovaným vzhľadom.Na posteli víte pomocí dál..
34 556Kč 54 349Kč
Cena bez DPH:28 558Kč
Ultra nízká elektrická postel ošetřovatelské péče - Floorline 15I80 Ultra nízká elektrická postel ošetřovatelské péče - Floorline 15I80
-36 %
Ultra nízká elektrická postel ošetřovatelské péče - Floorline 15 I 80 Je čas na novou kategorii lůžek ošetřovatelské péče. S podlahovou čarou 15I80 otevírá společnost bock jako specialista na pečovatelské lůžka zaměřené na kvalitu vlastní kategorii promyšlených nízkých a ultra nízkých postelí, kter..
103 727Kč 163 128Kč
Cena bez DPH:85 725Kč