Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomůcky na cvičení

Pedálový šlapací trenažér rotoped - bílý Pedálový šlapací trenažér rotoped - bílý
-36 %
Pedálový přístroj na cvičení, šlapací trenažér - bílý Pedálový přístroj slouží k rehabilitaci při posilování dolních a horních končetin. Posilovací a rehabilitační pomůcka je vhodná pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních. Trenažér má plynule nastavitelnou úroveň zátěže a je snadno př..
1 475Kč 2 318Kč
Cena bez DPH:1 229Kč
Pedálový šlapací trenažér rotoped s počítadlem spálených kalorií Pedálový šlapací trenažér rotoped s počítadlem spálených kalorií
-36 %
Pedálový šlapací trenažér, rotoped s počítadlem spálených kalorií Pedálový přístroj slouží k rehabilitaci při posilování dolních a horních končetin. Posilovací a rehabilitační pomůcka je vhodná pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních. Protiskluzové pedály jsou zpevněné popruhy, které ..
1 689Kč 2 656Kč
Cena bez DPH:1 408Kč
Rehabilitačně cvičební pomůcka senzomotorických polštář bez pumpy Rehabilitačně cvičební pomůcka senzomotorických polštář bez pumpy
-37 %
Rehabilitačně cvičební pomůcka - senzomotorických polštář bez pumpy Vyzkoušejte akupresurní pomůcku pro podporu správného držení pánve v sedě, pro balanční cvičení, pro pohodlné provádění rehabilitačních cviků. Senzomotorických polštář napomáhá k prokrvení nohou při sedavé práci, příznivě působí na ..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Rehabilitačně cvičební pomůcka senzomotorických polštář s pumpou Rehabilitačně cvičební pomůcka senzomotorických polštář s pumpou
-37 %
Rehabilitačně cvičební pomůcka - senzomotorických polštář s pumpou Vyzkoušejte akupresurní pomůcku pro podporu správného držení pánve v sedě, pro balanční cvičení, pro pohodlné provádění rehabilitačních cviků. Senzomotorických polštář napomáhá k prokrvení nohou při sedavé práci, příznivě působí na..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Šlapací trenažér - černý Šlapací trenažér - černý
-36 %
Mini rotoped, šlapací trenažér - černý Jednoduchý nástroj pro procvičení horních i dolních končetin. Šlapací trenažér je určen i pro pacienty s kontrakturou nebo svalovou atrofií způsobenou dlouhodobou imobilizací v sádře nebo chirurgickým zákrokem. Trenažér se používá také v rehabilitačním procesu..
743Kč 1 165Kč
Cena bez DPH:620Kč
Terapeutický přístroj na nohy - simulace chůzi v sedě Terapeutický přístroj na nohy - simulace chůzi v sedě
-36 %
Přístroj pro chůzi v sedě - Happy Legs Happy Legs je jedinečná metoda pasivního cvičení, která pomocí přístroje na motorový pohon zlepšuje náš krevní oběh, zatímco sedíme doma nebo v práci. Jemné pohyby přístroje kopírují přirozené pohyby chůze a takto jednoduchým a zdraví prospěšným způsobem dokáž..
2 797Kč 4 397Kč
Cena bez DPH:2 331Kč