Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomůcky na cvičení

Pomůcky na cvičení jsou skvělým pomocníkem na poúrazovou rehabilitaci nebo mírně procvičení svalů. Vyzkoušejte akupresurní pomůcku pro podporu správného držení pánve v sedě, pro balanční cvičení a pro pohodlné provádění rehabilitačních cviků. Další posilovací a rehabilitační pomůcka je šlapací trenažér , který je vhodný pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních.
Dynamická podložka - DYNAPAD, červená Dynamická podložka - DYNAPAD, červená
-37 %
Dynamická podložka - DYNAPAD, červená Dynamická podložka "DYNAPAD" je určena ke korekci poruch držení těla a posílení zádových svalů. Při sezení odlehčuje bederní páteř a nutí sedět ve správné poloze, stimuluje mikropohyby meziobratlových plotének. Doporučuje se zejména pro lidi, kteří hodně sedí. ..
625Kč 988Kč
Cena bez DPH:517Kč
Dynamická podložka - DYNAPAD, modrá Dynamická podložka - DYNAPAD, modrá
-37 %
Dynamická podložka - DYNAPAD, modrá Dynamická podložka "DYNAPAD" je určena ke korekci poruch držení těla a posílení zádových svalů. Při sezení odlehčuje bederní páteř a nutí sedět ve správné poloze, stimuluje mikropohyby meziobratlových plotének. Doporučuje se zejména pro lidi, kteří hodně sedí. Je..
625Kč 988Kč
Cena bez DPH:517Kč
Dynamická podložka - DYNAPAD, šedá Dynamická podložka - DYNAPAD, šedá
-37 %
Dynamická podložka - DYNAPAD, šedá Dynamický podsedák "DYNAPAD" je určen ke korekci poruch držení těla a posílení zádových svalů. Při sezení odlehčuje bederní páteř a nutí sedět ve správné poloze, stimuluje mikropohyby meziobratlových plotének. Doporučuje se zejména pro lidi, kteří hodně sedí. Vyba..
625Kč 988Kč
Cena bez DPH:517Kč
Pedálový šlapací trenažér rotoped - bílý Pedálový šlapací trenažér rotoped - bílý
-37 %
Pedálový přístroj na cvičení, šlapací trenažér - bílý Pedálový přístroj slouží k rehabilitaci při posilování dolních a horních končetin. Posilovací a rehabilitační pomůcka je vhodná pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních. Trenažér má plynule nastavitelnou úroveň zátěže a je snadno př..
1 785Kč 2 813Kč
Cena bez DPH:1 475Kč
Pedálový šlapací trenažér rotoped s počítadlem spálených kalorií Pedálový šlapací trenažér rotoped s počítadlem spálených kalorií
-37 %
Pedálový šlapací trenažér, rotoped s počítadlem spálených kalorií Pedálový přístroj slouží k rehabilitaci při posilování dolních a horních končetin. Posilovací a rehabilitační pomůcka je vhodná pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních. Protiskluzové pedály jsou zpevněné popruhy, které ..
1 926Kč 3 035Kč
Cena bez DPH:1 592Kč
Přístroj na rehabilitaci horních končetin Přístroj na rehabilitaci horních končetin
-37 %
Přístroj na rehabilitaci horních končetin Podporuje motorickou rehabilitaci horních končetin. Výborně se hodí pro rehabilitační cvičení v pooperačním období, po zlomeninách nebo při degeneraci kloubů. Při cvičení je jedna ruka zátěží na druhé straně, takže jej lze přizpůsobit individuálním potřebám..
585Kč 928Kč
Cena bez DPH:483Kč
Šlapací trenažér - černý Šlapací trenažér - černý
-37 %
Mini rotoped, šlapací trenažér - černý Jednoduchý nástroj pro procvičení horních i dolních končetin. Šlapací trenažér je určen i pro pacienty s kontrakturou nebo svalovou atrofií způsobenou dlouhodobou imobilizací v sádře nebo chirurgickým zákrokem. Trenažér se používá také v rehabilitačním procesu..
1 170Kč 1 845Kč
Cena bez DPH:967Kč
Terapeutický přístroj na nohy - simulace chůzi v sedě Terapeutický přístroj na nohy - simulace chůzi v sedě
-37 %
Přístroj pro chůzi v sedě - Happy Legs Happy Legs je jedinečná metoda pasivního cvičení, která pomocí přístroje na motorový pohon zlepšuje náš krevní oběh, zatímco sedíme doma nebo v práci. Jemné pohyby přístroje kopírují přirozené pohyby chůze a takto jednoduchým a zdraví prospěšným způsobem dokáž..
2 874Kč 4 527Kč
Cena bez DPH:2 375Kč