Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomůcky na cvičení

Pomůcky na cvičení jsou skvělým pomocníkem na poúrazovou rehabilitaci nebo mírně procvičení svalů. Vyzkoušejte akupresurní pomůcku pro podporu správného držení pánve v sedě, pro balanční cvičení a pro pohodlné provádění rehabilitačních cviků. Další posilovací a rehabilitační pomůcka je šlapací trenažér , který je vhodný pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních.
Pedálový šlapací trenažér rotoped - bílý Pedálový šlapací trenažér rotoped - bílý
-37 %
Pedálový přístroj na cvičení, šlapací trenažér - bílý Pedálový přístroj slouží k rehabilitaci při posilování dolních a horních končetin. Posilovací a rehabilitační pomůcka je vhodná pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních. Trenažér má plynule nastavitelnou úroveň zátěže a je snadno př..
1 785Kč 2 813Kč
Cena bez DPH:1 475Kč
Pedálový šlapací trenažér rotoped s počítadlem spálených kalorií Pedálový šlapací trenažér rotoped s počítadlem spálených kalorií
-36 %
Pedálový šlapací trenažér, rotoped s počítadlem spálených kalorií Pedálový přístroj slouží k rehabilitaci při posilování dolních a horních končetin. Posilovací a rehabilitační pomůcka je vhodná pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních. Protiskluzové pedály jsou zpevněné popruhy, které ..
1 936Kč 3 035Kč
Cena bez DPH:1 600Kč
Přístroj na rehabilitaci horních končetin Přístroj na rehabilitaci horních končetin
-37 %
Přístroj na rehabilitaci horních končetin Podporuje motorickou rehabilitaci horních končetin. Výborně se hodí pro rehabilitační cvičení v pooperačním období, po zlomeninách nebo při degeneraci kloubů. Při cvičení je jedna ruka zátěží na druhé straně, takže jej lze přizpůsobit individuálním potřebám..
585Kč 928Kč
Cena bez DPH:483Kč
Rehabilitačně cvičební pomůcka senzomotorických polštář bez pumpy Rehabilitačně cvičební pomůcka senzomotorických polštář bez pumpy
-38 %
Rehabilitačně cvičební pomůcka - senzomotorických polštář bez pumpy Vyzkoušejte akupresurní pomůcku pro podporu správného držení pánve v sedě, pro balanční cvičení, pro pohodlné provádění rehabilitačních cviků. Senzomotorických polštář napomáhá k prokrvení nohou při sedavé práci, příznivě působí na ..
232Kč 373Kč
Cena bez DPH:192Kč
Rehabilitačně cvičební pomůcka senzomotorických polštář s pumpou Rehabilitačně cvičební pomůcka senzomotorických polštář s pumpou
-36 %
Rehabilitačně cvičební pomůcka - senzomotorických polštář s pumpou Vyzkoušejte akupresurní pomůcku pro podporu správného držení pánve v sedě, pro balanční cvičení, pro pohodlné provádění rehabilitačních cviků. Senzomotorických polštář napomáhá k prokrvení nohou při sedavé práci, příznivě působí na..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Šlapací trenažér - černý Šlapací trenažér - černý
-36 %
Mini rotoped, šlapací trenažér - černý Jednoduchý nástroj pro procvičení horních i dolních končetin. Šlapací trenažér je určen i pro pacienty s kontrakturou nebo svalovou atrofií způsobenou dlouhodobou imobilizací v sádře nebo chirurgickým zákrokem. Trenažér se používá také v rehabilitačním procesu..
1 180Kč 1 845Kč
Cena bez DPH:975Kč
Terapeutický přístroj na nohy - simulace chůzi v sedě Terapeutický přístroj na nohy - simulace chůzi v sedě
Doprava zdarma -36 %
Přístroj pro chůzi v sedě - Happy Legs Happy Legs je jedinečná metoda pasivního cvičení, která pomocí přístroje na motorový pohon zlepšuje náš krevní oběh, zatímco sedíme doma nebo v práci. Jemné pohyby přístroje kopírují přirozené pohyby chůze a takto jednoduchým a zdraví prospěšným způsobem dokáž..
3 237Kč 5 092Kč
Cena bez DPH:2 675Kč