Hlavné menu
Produkty v košíku

Posilovací kolečka

Posilovací kolečko umožňuje provádět všechny cviky, které potřebujete pro tvarování a posílení břicha, bicepsů, tricepsů a dalších svalů. Interní zátěžový systém posilovacího kolečka, při pohybu směrem ven přidává zátěž, při pohybu zpět naopak pomáhá snížením zátěže na minimum. Využijte naší nabídky a vyberte si své posilovací kolečko, díky kterému se dostanete do formy velmi rychle a efektivně.
Posilovací dvojkolečka s podložkou na cvičení Posilovací dvojkolečka s podložkou na cvičení
-35 %
Posilovací dvojkolečka s podložkou na cvičení Dokonalé dvojité kolečko na posilování svalů. Vhodné na cvičení břišních, zádových, ramenních a hrudních svalů. Osvědčuje se i při rehabilitaci a korekčním cvičení. Vhodné jak do posilovny, tak i při použití doma. Má protiskluzové neoprenové rukojeti. ..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Posilovací kolečko + fitness podložka na cvičení 1 + 1 Posilovací kolečko + fitness podložka na cvičení 1 + 1
-36 %
Posilovací kolečko + podložka pod kolena Díky posilovacímu kolečku si vytvarujete postavu! Kolečko umožňuje provádět všechny cviky, které potřebujete pro tvarování a posílení břicha, bicepsů, tricepsů a dalších svalů to zvládnete jednoduše a hravě. Interní zátěžový systém posilovacího kolečka, při..
252Kč 393Kč
Cena bez DPH:208Kč
Posilovací kolečko + fitness podložka na cvičení 1 + 1 Posilovací kolečko + fitness podložka na cvičení 1 + 1
-35 %
Posilovací kolečko + podložka pod kolena Díky posilovacímu kolečku si vytvarujete postavu! Kolečko umožňuje provádět všechny cviky, které potřebujete pro tvarování a posílení břicha, bicepsů, tricepsů a dalších svalů. Zvládnete to jednoduše a hravě. Interní zátěžový systém posilovacího kolečka, př..
262Kč 403Kč
Cena bez DPH:217Kč
Posilovací kolečko 20 cm + fitness podložka na cvičení 1 + 1 Posilovací kolečko 20 cm + fitness podložka na cvičení 1 + 1
-36 %
Posilovací kolečko 20 cm + podložka pod kolena Díky posilovacímu kolečku si vytvarujete postavu! Kolečko umožňuje provádět všechny cviky, které potřebujete pro tvarování a posílení břicha, bicepsů, tricepsů a dalších svalů to zvládnete jednoduše a hravě. Interní zátěžový systém posilovacího kolečk..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Posilovací kolečko na cvičení - Two Hand Pusher Posilovací kolečko na cvičení - Two Hand Pusher
-37 %
Posilovací kolečko + podložka pod kolena Dostat se do formy vyžaduje správný přístup a vytrvalost. Díky posilovacímu kolečku, který umožňuje provádět všechny cviky, které potřebujete pro tvarování a posílení břicha, bicepsů, tricepsů a dalších svalů to zvládnete jednoduše a hravě. Interní zátěžový ..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Posilovací kolečko s podložkou na kolena Posilovací kolečko s podložkou na kolena
-36 %
Posilovací kolečko s podložkou na kolena Posilovací kolečko je kolečko, které je určeno pro posilování rukou, prsních svalů, ramen a břicha. Snadno použitelný a účinný výrobek, díky kterému zároveň posilujete ruce, ramena a břicho. Skladný výrobek se snadno přenáší i skladuje! Výrobek je navržen ze..
494Kč 766Kč
Cena bez DPH:408Kč
Posilovací kolečko s podložkou na kolena - černo-červené Posilovací kolečko s podložkou na kolena - černo-červené
-36 %
Posilovací kolečko s podložkou na kolena - černo-červené Posilovací kolečko je skvělým přístrojem na spalování tuků. Pevná konstrukce a použití hrubého kola zaručují bezpečné použití a stabilitu. Pro úplné pohodlí používání mají rukojeti efektivní tvar, který umožňuje pevné uchopení. Další výhodou ..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Široké břišní kolečko na posilování břicha - oranžové + podložka Široké břišní kolečko na posilování břicha - oranžové + podložka
-37 %
Široké břišní kolečko na posilování břicha - oranžové + podložka Posilovací kolečko je skvělým přístrojem na spalování tuků. Pevná konstrukce a použití hrubého kolečka o šířce 9 cm zaručují bezpečné použití a stabilitu. Pro úplné pohodlí používání mají rukojeti efektivní tvar, který umožňuje pevné ..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Upevňovací tyč na cvičení břišních svalů s přísavkami Upevňovací tyč na cvičení břišních svalů s přísavkami
-36 %
Upevňovací tyč na cvičení břišních svalů s přísavkami Dostaňte se do formy pomocí tohoto pomocníka! Upevňovací tyč s přísavkou je ideální na trénink doma nebo na cestách, protože zabírá málo místa a snadno se přepravuje. Ideální na cvičení břišních svalů, shybů a procvičování celého těla: paže, ram..
323Kč 504Kč
Cena bez DPH:267Kč