Hlavné menu
Produkty v košíku

Pouzdra na brýle, brýle

V našem e-shopu naleznete praktické nebo elegantní pouzdra, které dokonale ochrání vaše brýle.
Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou
-35 %
Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou s puydrom S brýlemi s lupou BIG VISION uvidíte věci a předměty velké, čisté a zaostřené. Jsou praktickým pomocníkem pro práci s drobnými předměty, nebo na čtení drobného písma. Brýle zvětší objekty bez zkreslení, a to až o 160%. Flexibilní ..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Čistič brýlí - mix barev Čistič brýlí - mix barev
-25 %
čistič brýlí I Vaše brýle jsou věčně špinavé nebo zacapkané? Máme pro vás řešení! S čističem na dioptrické i sluneční brýle vyčistěte Vaše brýle rychle a jednoduše. Navíc díky jeho malým rozměrům ho můžete mít vždy u sebe jako přívěšek na klíčích nebo v pouzdře na brýle. Čistěte svůj brýle jednodu..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Polarizované brýle pro řidiče + pouzdro Polarizované brýle pro řidiče + pouzdro
-38 %
Polarizované brýle pro řidiče + pouzdro Ideální pomůcka pro každého, kdo potřebuje jasně vidět - pro profesionální řidiče, trénující sportovce, vnější SBS a pod. Jednoduše je nasadíte na oči a hned spatříte ten obrovský rozdíl. Snižují sílu odlesku od sněhu, vody nebo sílu světel od protijedoucích ..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Zvětšovací brýle 160% Zoom Zvětšovací brýle 160% Zoom
-38 %
Zvětšovací brýle 160% Zoom Váš zrak už není to, co býval, ale stále máte hodně energie do práce a zábavy? Poté víme, co vám pomůže vyřešit každodenní strasti. Jejich hlavním plusem a odlišností od klasické lupy je fakt, že při jejich používání můžete využít obě ruce. Ať už chcete navléknout nit do ..
131Kč 212Kč
Cena bez DPH:108Kč