Hlavné menu
Produkty v košíku

Prací prostředky a aviváže

Nabízíme široký výběr kvalitní prací prostředky a aviváže, které dokonale vyperou vaše prádlo a zároveň jí dodají příjemnou vůni. Lanolínový šampon je novinkou na našem trhu a nabízí široké možnosti využití. Lanolin je tuk získaný z ovčí vlny, je směsí sterolů a alkoholů a jejich esterů. Šampony s obsahem lanolinu šetrně vyperou vysocekvalitní vlnu případně bavlnu, hlavně pletené, ložní prádlo, deky apod.
Koule do pračky proti žmolkům 5cm xxl, 6ks Koule do pračky proti žmolkům 5cm xxl, 6ks
-36 %
Koule do pračky proti žmolkům 5cm xxl, 6ks Koule do pračky vám pomohou efektivním a jednoduchým způsobem zbavit se vlasů a srsti z vašeho oblíbeného oblečení. Stačí je vložit do bubnu pračky a speciální povrch - suchý zip zachytí všechny těžké nečistoty bez poškození i těch nejjemnějších tkanin. O..
182Kč 282Kč
Cena bez DPH:150Kč
Lanolínový šampon s aloe vera Lanolínový šampon s aloe vera
-36 %
Lanolínový ŠAMPON NA VLNU S ALOE VERA je novinkou na našem trhu a nabízí široké možnosti využití. Lanolin je tuk získaný z ovčí vlny, je směsí sterolů a alkoholů a jejich esterů. Obaluje každý vlas, chrání ho před znečištěním, bakteriemi a jinými mikroorganismy - roztoči. Používá se v kosmetice. Má ..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Lanolínový šampon s aloe vera Lanolínový šampon s aloe vera
-31 %
Lanolínový prací prostředek, šampon s aloe vera Wollsan s lanolinem a aloe vera je skvělý prostředek-šampon, kterým můžete prát nejen vlnu a vlněné produkty, ale bez nejmenších problémů si s ním můžete mýt vlasy. S tímto ryze německým produktem budou vaše vlněné produkty stále jako nové. Stačí ho j..
91Kč 131Kč
Cena bez DPH:75Kč
Zlatý Lanolínový šampon s aloe vera GOLD 1l Zlatý Lanolínový šampon s aloe vera GOLD 1l
-42 %
Lanolínový šampon s aloe vera GOLD 1l Wollsan Gold s lanolinem a aloe vera je skvělý prostředek-šampon, kterým můžete prát nejen vlnu a vlněné produkty, ale bez nejmenších problémů si s ním můžete mýt vlasy. S tímto ryze německým produktem budou vaše vlněné produkty stále jako nové. Stačí ho jen př..
71Kč 121Kč
Cena bez DPH:58Kč