Hlavné menu
Produkty v košíku

Praní a žehlení

V této kategorie naleznete všechny produkty spojené s praním a žehlením. Koš na prádlo nebo skládací sušák na prádlo se hodí do každé domácnosti.
Rozkládací sušák na prádlo - horizontální, černo-bílý Rozkládací sušák na prádlo - horizontální, černo-bílý
-36 %
Rozkládací sušák na prádlo - horizontální, černo-bílý Velká prostorná sušička prádla vám umožní zavěsit asi 22 metrů běžné prádla. Stabilní konstrukce sušičky ji chrání před převrácením v důsledku větru. Tyče s průměrem 1 cm se neohýbají a drží velkou hmotnost mokrého prádla. Sušička je vybavena čt..
1 986Kč 3 126Kč
Cena bez DPH:1 642Kč
Skládací sušák na prádlo - 2 stupňový Skládací sušák na prádlo - 2 stupňový
-36 %
Sušák na prádlo - 2 stupňový Velká prostorná sušička prádla vám umožní zavěsit asi 11 metrů běžné prádla. Pevné tyčinky o průměru 1 cm se neohýbají, udržují velkou hmotnost mokrého prádla. Sušička je vybavena 2 nezávislými nastavitelnými křídly ze 7 pevnými šňůrami a poličkou se 6 šňůrami. Smaltov..
696Kč 1 089Kč
Cena bez DPH:575Kč
Sušák na prádlo - horizontální Sušák na prádlo - horizontální
-36 %
Sušák na prádlo - bílo-modrý Velká prostorná sušička prádla vám umožní zavěsit až 14 metrů běžné prádla. Stabilní konstrukce sušičky ji chrání před převrácením v důsledku větru. Pevné šňůry s průměrem 1 cm se neohýbají, udržují velkou hmotnost mokrého prádla. Kromě toho je vybaven překrytím s 26 ma..
938Kč 1 472Kč
Cena bez DPH:775Kč
Sušák na prádlo se skřipci - vertikální Sušák na prádlo se skřipci - vertikální
-36 %
Sušák na prádlo se skřipci - vertikální Sušák na prádlo je praktické zařízení, které se hodí do každé domácnosti. Má 3 úrovně a ramena sušiče se dají složit, takže pokud se nepoužívají, nezabírají mnoho místa. Obsahuje také věšák na sušení prádla, ponožek, šátků s 24 štípací. Díky otočným úrovním o..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Věšák / sušička na prádlo, oděvy, přikrývky a ručníky Věšák / sušička na prádlo, oděvy, přikrývky a ručníky
-36 %
Věšák / sušička na prádlo, oděvy, přikrývky a ručníky Už žádné zbytečně velké stojany na prádlo! Kulatý spirálovitý věšák na prádlo nyní nabízí důmyslné a prostorově úsporné řešení. Ložní prádlo se snadno a rychle namontuje na spirálové tyče a věšák se zavěsí na pevný háček. V důsledku toho ložní p..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Výsuvná ocelová šňůra na prádlo - 3m Výsuvná ocelová šňůra na prádlo - 3m
-38 %
Výsuvná ocelová šňůra na prádlo - 3m Výsuvná, ocelová šňůra na sušení prádla. Ideální pro malé místnosti. Šňůru lze natáhnout na libovolnou délku (až 3 metry). Stačí konec šňůry zavěsit na závěsný kryt. Lanko má blokádu, která zabraňuje náhodnému svinutí. Vlastnosti a specifikace: výsuvná, ocelová..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč