Hlavné menu
Produkty v košíku

Přípravky do koupele

Využijte naše produkty a proměňte svůj lázeň na relaxační wellness proceduru, která obnoví rovnováhu vašeho zdraví a mysli. Můžeme Vám vřele doporučit koupelovou sůl s hadím jedem . Její jedinečné složení koupele napomáhá odplavovat únavu a stres a uvolňuje tělo po zvýšené fyzické námaze. Lázeň jemně stimuluje prokrvení a změkčuje pokožku.
Bylinná sůl do koupele s konopným olejem 2%
-38 %
Bylinná sůl do koupele s konopným olejem #obr1 Výjimečné složení koupelové soli s konopným olejem dodává tělu látky potřebné k očištění a regeneraci pokožky. Regenerační bylinná koupel přispívá k uvolnění svalstva po fyzické námaze a odstraňuje pocit těžkých a unavených nohou. Přináší úlevu při únav..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Bylinná sůl do koupele s konopným olejem 2%
-36 %
Bylinná sůl do koupele s konopným olejem Výjimečné složení koupelové soli s konopným olejem dodává tělu látky potřebné k očištění a regeneraci pokožky. Regenerační bylinná koupel přispívá k uvolnění svalstva po fyzické námaze a odstraňuje pocit těžkých a unavených nohou. Přináší úlevu při únavě poh..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Čertov dráp - sůl do koupele
-35 %
Čertov dráp, Harpagophytum sůl do koupele Koupelová sůl pro regenerační a relaxační koupel při pocitu únavy a těžkých nohou. Jedinečné složení lázně s bylinným extraktem Harpagophyti (lidově Čertova drápu) napomáhá odplavovat únavu a stres a uvolňuje tělo po zvýšené fyzické námaze. Jemné perličky l..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Goji sůl do koupele 1200g
-37 %
Goji sůl do koupele 1200g Koupelová sůl je ideální pro ošetřující blahodárnou koupel. Připravuje se jako unikátní kombinace soli s kvalitním mandlovým olejem a delikátní vůní exotického plodu goji. Tato směs působí jako přírodní ochrana, zjemňuje působení myjících složek na pokožku a napomáhá ji ud..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč
Granátové jablko s Aloe vera, koupelová sůl, 900g
-35 %
Granátové jablko s Aloe vera, koupelová sůl, 900g Koupelová sůl s extraktem z Aloe vera a podmanivou vůní granátového jablka. Extrakt z Aloe vera (Aloe barbadensis) obsahuje polysacharidy, fytosteroly, aminokyseliny a další prospěšné látky. Blahodárná koupel s teplou vodou stimuluje organismus, uvo..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Himalájská bylinná sůl do koupele ze sedmi bylinných extraktů při rýmě a nachlazení
-38 %
Himalájská bylinná sůl do koupele ze sedmi bylinných extraktů při rýmě a nachlazení Sůl do koupele obsahuje 7 bylinných extraktů v kombinacím s eukalyptovým olejem. Blahodárně působí při nachlazení a rýmě, uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje tím dýchání, čím může pomoci také od kašle. Eukalyptus, má..
161Kč 262Kč
Cena bez DPH:133Kč
Himálajská meditační sůl do koupele, 200 g
-38 %
Himálajská meditační sůl do koupele, 200 g Meditační sůl do koupele pro očistný lázeň organismu a navození pocitu uvolnění těla i mysli. Pro hřejivou koupel rozpusťte ve vodě o teplotě 38°C 3 – 4 polévkové lžíce soli. Pro zvýšení detoxikačního efektu přidejte do koupele až 100g soli. Obsahuje čisto..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Jírovec maďal - koupelová sůl s extraktem
-36 %
Koupelová sůl s extraktem z kaštanu koňského - Pferde Koupelová sůl z řady kosmetiky s přírodními látkami pro ošetřující blahodárnou koupel. Je připravena jako unikátní kombinace kvalitní soli s extraktem z kaštanu koňského (Aesculus Hippocastanum), který obsahuje saponiny, flavonoidy, aminokyselin..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Konopná koupelová sůl s obsahem kvalitního oleje ze semen konopí Konopná koupelová sůl s obsahem kvalitního oleje ze semen konopí
-33 %
Koupelová sůl s obsahem kvalitního oleje ze semen konopí Nová koupelová sůl z řady kosmetiky s přírodními látkami pro ošetřující blahodárnou koupel. Je připravena jako unikátní kombinace kvalitní soli s kvalitním olejem ze semen konopí, který napomáhá udržovat pokožku pružnou a jemnou. Takto připra..
101Kč 151Kč
Cena bez DPH:83Kč
Konopná pěna do koupele 300ml Konopná pěna do koupele 300ml
-43 %
Konopná pěna do koupele 300ml Tato vynikající pěna do koupele s obsahem konopného oleje je vhodná po namáhavém dni a po velké fyzické zátěži. Koupelová pěna vytvoří ve vaně bohatou aktivní pěnu, která je ideální pro hygienu celého těla. Konopná koupel má velmi příjemnou vůni. Pěna díky originální r..
40Kč 71Kč
Cena bez DPH:33Kč
Konopná sůl do koupele s obsahem oleje ze semen konopí
-36 %
Sůl do koupele s obsahem oleje ze semen konopí Koupelová sůl je ideální pro ošetřující blahodárnou koupel. Připravuje se jako unikátní kombinace soli s kvalitním olejem ze semen konopí a přidanou šalvějí, která působí jako přírodní ochrana, zjemňuje působení mycích složek na pokožku a napomáhá ji u..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč
Konopná sůl do koupele s obsahem oleje ze semen konopí a mentolem
-35 %
Sůl do koupele s obsahem oleje ze semen konopí a mentolem Koupelová sůl je ideální pro ošetřující blahodárnou koupel. Připravuje se jako unikátní kombinace soli s kvalitním olejem ze semen konopí a přidaným mentolem, který působí jako přírodní ochrana, zjemňuje působení mycích složek na pokožku, na..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč