Hlavné menu
Produkty v košíku

Přípravky na bělení zubů

Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural
-37 %
AKTIVNÍ UHLÍ NA BĚLENÍ ZUBŮ - S příchutí pomeranče Získejte krásný zářivý úsměv díky aktivnímu černému uhlí! Co vlastně černé uhlí je? Jde o oxidovanou verzi uhlí, kterou je možné využít i pro účinné bělení zubů. Odstraňuje vnější skvrny z Vašich zubů bez použití toxických chemických přísad, které s..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural
-36 %
AKTIVNÍ UHLÍ NA BĚLENÍ ZUBŮ - S PŘÍCHUTÍ Mátyás Získejte krásný zářivý úsměv díky aktivnímu černému uhlí! Co vlastně černé uhlí je? Jde o oxidovanou verzi uhlí, kterou je možné využít i pro účinné bělení zubů. Odstraňuje vnější skvrny z Vašich zubů bez použití toxických chemických přísad, které se p..
236Kč 370Kč
Cena bez DPH:197Kč
Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural
-37 %
AKTIVNÍ UHLÍ NA BĚLENÍ ZUBŮ - S PŘÍCHUTÍ z máty Získejte krásný zářivý úsměv díky aktivnímu černému uhlí! Co vlastně černé uhlí je? Jde o oxidovanou verzi uhlí, kterou je možné využít i pro účinné bělení zubů. Odstraňuje vnější skvrny z Vašich zubů bez použití toxických chemických přísad, které se p..
227Kč 359Kč
Cena bez DPH:190Kč
Aplikační gel na bělení zubů, bez použití peroxidu
 - Hello Smile Aplikační gel na bělení zubů, bez použití peroxidu
 - Hello Smile
-36 %
Gel na bělení zubů, bez použití peroxidu - Hello Smile Toužíte po krásném zářivém bílém úsměvu? Vyzkoušejte domácí sadu na bělení zubů - Hello smile, která má velmi jednoduché a bezpečné použití. Bělení zubů se dnes nestává jen módním hitem ale i skutečnou potřebou. Vždyť kdo by nechtěl zanechat př..
152Kč 239Kč
Cena bez DPH:127Kč
Dvojitý aplikátor zásobník bělícího gelu na horní + dolní zuby Dvojitý aplikátor zásobník bělícího gelu na horní + dolní zuby
-35 %
Zásobník bělícího gelu na zuby Zásobník bělícího gelu na zuby je skvělý pomocník při bělení zubů. Jde o bezbolestnou a bezpečnou aplikaci vhodnou pro každého. Můžete ji použít kdykoliv a kdekoliv. Čistí odstraňuje i hrubé skvrny, které jsou pozůstatkem po kouření nebo pití kávy. Balení obsahuje: 1..
77Kč 120Kč
Cena bez DPH:64Kč
LED zařízení na bělení zubů - Hello Smile LED zařízení na bělení zubů - Hello Smile
-36 %
LED zařízení na bělení zubů - Hello Smile Hello Smile je zařízení určené pro rychlé a efektivní bělení zubů. Odstraňuje skvrny a povlak vzniklý od kávy, vína, čaje a kouření. Profesionální výsledky se objeví již za 1 hodinu. Produkt se používá bez držení (hands-free), stačí si ho jen vložit do úst ..
174Kč 272Kč
Cena bez DPH:145Kč
LED zařízení na bělení zubů 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gel, 2 x náustek, zuby LED zařízení na bělení zubů 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gel, 2 x náustek, zuby
-36 %
7 v 1 !!! Souprava na bělení zubů - LED zařízení na bělení zubů 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gel, 2 x náustek, srovnávač odstínu zubů Určitě jste už někdy uvažovali nad tím, že Váš úsměv by mohl být více zářivější. Bělení zubů se dnes nestává jen módním hitem ale i skutečnou potřebou. Vždyť kdo by ..
402Kč 631Kč
Cena bez DPH:335Kč
Prášek na bělení zubů - aktivní uhlí Prášek na bělení zubů - aktivní uhlí
-37 %
Groomarang - Aktivní uhlí na bělení zubů Přípravek na bělení zubů okamžitě rozjasní váš úsměv už po jedné aplikaci. Je to přirozená, bezpečná a nákladově efektivní metoda, při které se rychle a bezbolestně bělí zuby. Aktivní uhlí na bělení zubů neobsahuje žádné chemikálie, je 100% veganské a 100% p..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Pro nano - set na bělení a čištění zubů 2 aplikátory + 5 čistících pásek Pro nano - set na bělení a čištění zubů 2 aplikátory + 5 čistících pásek
-37 %
GLAMZA - Pro nano - set na bělení a čištění zubů 2 + 5 Pomocí nano technologie vám zůstanou okamžitě čistší a bělejší zuby! Ideální na odstranění skvrn způsobených kouřením, šumivými nápoji, čajem, kávou a alkoholem. účinek: odstraňuje plak Odstraňuje tvrdé skvrny Bez abrazivních látek Instrukce ..
69Kč 109Kč
Cena bez DPH:57Kč
Sada na bělení zubů Sada na bělení zubů
-37 %
Sada na bělení zubů - 20 Minute Dental White Toužíte po krásném bílém úsměvu v co nejkratším čase? 20 Minute Dental White RX je kompletní systém na bělení zubů, který během 20 minut vybělí zuby až o 8 odstínů. Používá profesionální technologii zubaře. Jak ho používat? Nejprve aplikujte zdravou léčb..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Sada na leštění a bělení zubů - leštící gumičky 25 ks Sada na leštění a bělení zubů - leštící gumičky 25 ks
-39 %
Set na leštění a bělení zubů - leštící gumičky 25 ks Vynikající produkt, který vám pomůže s odstraněním skvrn způsobených kouřením, šumivými nápoji, čajem, kávou a alkoholem. Čistící gumičky jsou vyrobeny z originálních nanočástic a mají silnou absorpční schopnost. Snadno odstraní tvrdé cizí materi..
47Kč 76Kč
Cena bez DPH:39Kč
Sonický zubní kartáček 360 Automatic Toothbrush - čištění a bělení zubů Sonický zubní kartáček 360 Automatic Toothbrush - čištění a bělení zubů
-36 %
Sonický zubní kartáček 360 Automatic Toothbrush - čištění a bělení zubů Plně automatický zubní kartáček nejenže vyčistí vaše zuby během 10 sekund, ale současně je také bude bělit za pomoci studeného světla. Plně automatický zubní kartáček nejenže vyčistí vaše zuby během 10 sekund, ale současně je ..
868Kč 1 361Kč
Cena bez DPH:723Kč