Hlavné menu
Produkty v košíku

Přípravky na bělení zubů

Přípravky na bělení zubů jsou nezbytné, pokud chcete dosáhnout krásný zářivý bílý úsměv. Aktivní uhlí odstraňuje vnější skvrny z vašich zubů a to bez použití toxických chemických přísad. Forem aktivního uhlí na bělení zubů je několik, můžete jej vyzkoušet ve formě zubní pasty nebo klasické aktivní uhlí s příchutí pomeranče a máty . Pokud chcete dosáhnout barvu vašich zubů do dokonalé bílé barvy, tak určitě je pro vás sada na bělení zubů , jako stvořená!
Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural
-36 %
AKTIVNÍ UHLÍ NA BĚLENÍ ZUBŮ - S příchutí pomeranče Získejte krásný zářivý úsměv díky aktivnímu černému uhlí! Co vlastně černé uhlí je? Jde o oxidovanou verzi uhlí, kterou je možné využít i pro účinné bělení zubů. Odstraňuje vnější skvrny z Vašich zubů bez použití toxických chemických přísad, které s..
230Kč 360Kč
Cena bez DPH:192Kč
Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural
-35 %
AKTIVNÍ UHLÍ NA BĚLENÍ ZUBŮ - S PŘÍCHUTÍ Mátyás Získejte krásný zářivý úsměv díky aktivnímu černému uhlí! Co vlastně černé uhlí je? Jde o oxidovanou verzi uhlí, kterou je možné využít i pro účinné bělení zubů. Odstraňuje vnější skvrny z Vašich zubů bez použití toxických chemických přísad, které se p..
220Kč 340Kč
Cena bez DPH:183Kč
Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural Aktivní uhlí na bělení zubů - 100% Natural
-36 %
AKTIVNÍ UHLÍ NA BĚLENÍ ZUBŮ - S PŘÍCHUTÍ z máty Získejte krásný zářivý úsměv díky aktivnímu černému uhlí! Co vlastně černé uhlí je? Jde o oxidovanou verzi uhlí, kterou je možné využít i pro účinné bělení zubů. Odstraňuje vnější skvrny z Vašich zubů bez použití toxických chemických přísad, které se p..
210Kč 330Kč
Cena bez DPH:175Kč
Aplikační gel na bělení zubů, bez použití peroxidu
 - Hello Smile Aplikační gel na bělení zubů, bez použití peroxidu
 - Hello Smile
-36 %
Gel na bělení zubů, bez použití peroxidu - Hello Smile Toužíte po krásném zářivém bílém úsměvu? Vyzkoušejte domácí sadu na bělení zubů - Hello smile, která má velmi jednoduché a bezpečné použití. Bělení zubů se dnes nestává jen módním hitem ale i skutečnou potřebou. Vždyť kdo by nechtěl zanechat př..
140Kč 220Kč
Cena bez DPH:117Kč
Dvojitý aplikátor zásobník bělícího gelu na horní + dolní zuby Dvojitý aplikátor zásobník bělícího gelu na horní + dolní zuby
-36 %
Zásobník bělícího gelu na zuby Zásobník bělícího gelu na zuby je skvělý pomocník při bělení zubů. Jde o bezbolestnou a bezpečnou aplikaci vhodnou pro každého. Můžete ji použít kdykoliv a kdekoliv. Čistí odstraňuje i hrubé skvrny, které jsou pozůstatkem po kouření nebo pití kávy. Balení obsahuje: 1..
70Kč 110Kč
Cena bez DPH:58Kč
Glamza Hello Smile - gel na bělení zubů Glamza Hello Smile - gel na bělení zubů
-39 %
Glamza Hello Smile - gel na bělení zubů Toužíte po krásném zářivém bílém úsměvu ? Máme tu pro Vás jedinečnou novinku ! Bělení zubů se dnes nestává jen módním hitem, ale také skutečnou potřebou. Vždyť kdo by nechtěl zanechat příjemný dojem na pracovním pohovoru či při setkání s klienty. Dnes již zná..
110Kč 180Kč
Cena bez DPH:92Kč
GLAMZA Sada na leštění a bělení zubů – lešticí gumky 25ks GLAMZA Sada na leštění a bělení zubů – lešticí gumky 25ks
-43 %
GLAMZA Sada na leštění a bělení zubů – lešticí gumky 25ks Sada na bělení zubů, odstraňování skvrn a všeobecné čištění. Glamza přináší sílu profesionálního bělení přímo k vám v pohodlné čistící gumě, která se snadno přenáší a skladuje. Zaujmete zářivým úsměvem. Rychlé výsledky a snadné použití. Sad..
40Kč 70Kč
Cena bez DPH:33Kč
LED zařízení na bělení zubů - Hello Smile LED zařízení na bělení zubů - Hello Smile
-36 %
LED zařízení na bělení zubů - Hello Smile Hello Smile je zařízení určené pro rychlé a efektivní bělení zubů. Odstraňuje skvrny a povlak vzniklý od kávy, vína, čaje a kouření. Profesionální výsledky se objeví již za 1 hodinu. Produkt se používá bez držení (hands-free), stačí si ho jen vložit do úst ..
160Kč 250Kč
Cena bez DPH:133Kč
LED zařízení na bělení zubů 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gel, 2 x náustek, zuby LED zařízení na bělení zubů 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gel, 2 x náustek, zuby
-36 %
7 v 1 !!! Souprava na bělení zubů - LED zařízení na bělení zubů 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gel, 2 x náustek, srovnávač odstínu zubů Určitě jste už někdy uvažovali nad tím, že Váš úsměv by mohl být více zářivější. Bělení zubů se dnes nestává jen módním hitem ale i skutečnou potřebou. Vždyť kdo by ..
370Kč 580Kč
Cena bez DPH:308Kč
Prášek na bělení zubů - aktivní uhlí Prášek na bělení zubů - aktivní uhlí
-36 %
Groomarang - Aktivní uhlí na bělení zubů Přípravek na bělení zubů okamžitě rozjasní váš úsměv už po jedné aplikaci. Je to přirozená, bezpečná a nákladově efektivní metoda, při které se rychle a bezbolestně bělí zuby. Aktivní uhlí na bělení zubů neobsahuje žádné chemikálie, je 100% veganské a 100% p..
230Kč 360Kč
Cena bez DPH:192Kč
Pro nano - set na bělení a čištění zubů 2 aplikátory + 5 čistících pásek Pro nano - set na bělení a čištění zubů 2 aplikátory + 5 čistících pásek
-40 %
GLAMZA - Pro nano - set na bělení a čištění zubů 2 + 5 Pomocí nano technologie vám zůstanou okamžitě čistší a bělejší zuby! Ideální na odstranění skvrn způsobených kouřením, šumivými nápoji, čajem, kávou a alkoholem. účinek: odstraňuje plak Odstraňuje tvrdé skvrny Bez abrazivních látek Instrukce ..
60Kč 100Kč
Cena bez DPH:50Kč
Sada na bělení zubů Sada na bělení zubů
-36 %
Sada na bělení zubů - 20 Minute Dental White Toužíte po krásném bílém úsměvu v co nejkratším čase? 20 Minute Dental White RX je kompletní systém na bělení zubů, který během 20 minut vybělí zuby až o 8 odstínů. Používá profesionální technologii zubaře. Jak ho používat? Nejprve aplikujte zdravou léčb..
230Kč 360Kč
Cena bez DPH:192Kč