Hlavné menu
Produkty v košíku

Přípravky na čištění

Připravili jsme si pro Vás užitečné čistící prostředky, se kterým udržíte Vaši domácnost vždy v maximální čistotě. Doporučujeme Vám univerzální balzám na kůži , který čistí a ošetřuje boty, kožené bundy, tašky, kožený nábytek jezdecké nástroje, autointeriér a atd. Tyto produkty jsou složeny z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy a jsou zdraví neškodné.
Balzám na kůži a dřevo univerzální Balzám na kůži a dřevo univerzální
-33 %
Universal leder balsam - Univerzální balzám na kůži a dřevo # obr1 Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a oleje. Čistí a ošetřuj..
121Kč 182Kč
Cena bez DPH:100Kč
Balzám na kůži univerzální Balzám na kůži univerzální
Top -35 %
Universal leder balsam - Univerzální balzám na kůži Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví nezávadný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a oleje. Čistí a ošetřuje boty, kožen..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Balzám na kůži univerzální - Bio-universal-Lederbalsam - 250 ml Balzám na kůži univerzální - Bio-universal-Lederbalsam - 250 ml
-35 %
Universal leder balsam - Biologický univerzální balzám na kůži se včelím voskem 250 ml Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a ol..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Candigiene - Dezinfekční přípravek 5 L
-36 %
Candigiene - Dezinfekční přípravek 5 L Přípravek Candigiene slouží jako dezinfekční prostředek, bělidlo a na čištění domácnosti. Snadno a účinně odstraňuje nečistotu, dezinfikuje a chrání před plísní, bělí a dokonale odmašťuje. upozornění: Nepoužívejte čistý výrobek na tkaniny. Nepoužívejte výrobek..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Čisticí vosk, balzám s houbičkou na kůži - univerzální Čisticí vosk, balzám s houbičkou na kůži - univerzální
-35 %
Balzám na kůži univerzální 260 ml Univerzální balzám je ve svém živlu, když dává nový život opotřebované kůži a spojuje nevzhledné škrábance nebo jizvy. Čistí a ošetřuje boty, kožené bundy, tašky, kožený nábytek jezdecké nástroje, auto interiér a atd. Může se používat na přírodní, leštěnou nebo lak..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Dezinfekční prostředek Fertix 4 L
-39 %
Dezinfekční prostředek Fertix 4 L Snadno a účinně odstraňuje nečistotu, dezinfikuje a chrání před plísní, bělí a dokonale odmašťuje. S obsahem aktivního chlóru, kombinovaným dezinfekčním a čistícím účinkem. Je vhodný k dezinfekci omyvatelných a chlóru vzdorných ploch a bělení textilií. Návod k použ..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Elina Clean - čistič předmětů 220 g
-43 %
Elina Clean - čistič předmětů 220 g Univerzální čistící prostředek, který nejen čistí, ale navíc leští, konzervuje a chrání. Pro správné použití aplikujte malé množství čisticího prostředku na navlhčenou houbičku. Několikrát houbičku stiskněte v dlani tak, aby se vytvořila aktivní pěna. Tu následně..
40Kč 71Kč
Cena bez DPH:33Kč
GEMBIRD Stlačený vzduch 400ml CK-CAD-FL400-01, 1ks
-38 %
GEMBIRD Stlačený vzduch 400ml CK-CAD-FL400-01 Stlačený vzduch ve spreji – ideální pro odstranění prachu z Vašeho PC, digitálního fotoaparátu, kamery, klávesnice a pod. Tlak až 5 KN. Čistý obsah 400 ml. Vlastnosti: snadno a rychle vyčistí všechna těžko dostupná místa obsahuje nástavec pro přesné čiš..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Tyčinky na čištění odtoku - sani sticks Tyčinky na čištění odtoku - sani sticks
Top -44 %
Tyčinky na čištění odtoku - sani sticks 12 ks Tyčinky na čištění odpadů představují inovaci v efektivním čištění odpadů. Tyčinky dokáží rozložit cokoliv, co projde odtokem. Vysoce účinné díky síle enzymů - účinně odstraní všechny nánosy. Neobsahuje žádné dráždivé látky, je šetrná k odtokovým trubká..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
White Rock - čistící prostředek White Rock - čistící prostředek
-36 %
Čistící prostředek White Rock Univerzální čistící prostředek, který nejen čistí, ale navíc leští, konzervuje a chrání. Pro správné použití aplikujte malé množství čisticího prostředku White Rock na navlhčenou houbičku. Několikrát houbičku stiskněte v dlani tak, aby se vytvořila aktivní pěna. Tu nás..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč