Hlavné menu
Produkty v košíku

Přípravky na čištění pleti

Důkladné vyčištění pokožky obličeje patří mezi základní péči o pleť. Kromě každodenního čištění, s použitím odličovače, čisticí vody nebo gelu, potřebuje pleť z času na čas i hloubkové čištění. S tím Vám efektivně pomohou naše kvalitní produkty jako je například kávový peeling , který odstraní odumřelé kožní buňky.
Acid Fusion 3.0 - Jemně exfoliační gel na mytí obličeje 200 g
-36 %
Jemně exfoliační gel na mytí obličeje 200 g - Acid Fusion 3.0 Exfoliační gel účinně čistí pokožku, aniž byla napnutá a suchá. Neobsahuje agresivní čistící složky, SLS, SLES ani alkohol. Mírně olupující se částice poskytují mikromasáž pokožky, která stimuluje mikrocirkulaci, a mírně ochlazující účine..
353Kč 555Kč
Cena bez DPH:292Kč
Apeel Skin - čistící černá maska na černé tečky a ucpané póry Apeel Skin - čistící černá maska na černé tečky a ucpané póry
-36 %
Černá maska na odstraňování pórů a akné v tubě - 50 g Obnovte mladistvou záři Vaší pleti s touto silnou maskou na očištění pórů, která čistí pokožku, odstraňuje povrchové odumřelé buňky, černé tečky a nečistoty. Snižte vzhled rozšířených pórů - odstraňte přebytečný olej ihned! Jedinečná směs vitamí..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
APIS - enzimatický peeling s bionzymami a mořskými řasami
-37 %
Apis - enzimatický peeling s bionzymami a mořskými řasami 100 ml Peeling je vhodný pro všechny typy pleti, zejména suchou, citlivou s rozšířenými cívkami. Přípravek s obsahem papáji na enzymatické upravení pokožky, kterým se odstraňují odumřelé buňky. Je obohacen o výtažky z citronu, grapefruitu, m..
363Kč 575Kč
Cena bez DPH:300Kč
APIS Rosacea STOP - zklidňující hydrolát z damašské růže 300 ml
-36 %
APIS Rosacea STOP - zklidňující hydrolát z damašské růže 300 ml Hydrosol z damašské růže s obsahem esenciálního oleje lupenů růže stimuluje mikrocirkulaci, posiluje, utěsňuje cévy, tonizuje a vyrovnává pH pokožky. Zanechává na pokožce krásnou, 100% přírodní vůni růží . Obsahuje Agascalm™, adaptogen..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Barrier Renew - Jemný jemnozrnný peeling 70 g
-37 %
Barrier Renew - Jemný jemnozrnný peeling 70 g Jemný peeling Barrier Renew obsahuje jemné částečky a je šetrný k pokožce. Umožňuje zbavit se odumřelých buněk epidermis, vyhlazuje a osvěžuje pokožku a připravuje ji na další fáze péče. Je vhodný pro suchou, dehydratovanou, smíšenou a normální pokožku ..
504Kč 797Kč
Cena bez DPH:417Kč
Černá maska na obličej a nos proti černým tečkám a ucpaným pórům Černá maska na obličej a nos proti černým tečkám a ucpaným pórům
-36 %
Groomarang - Černá maska na obličej a nos proti černým tečkám a ucpaným pórům Černá maska Groomarang přináší efektivní řešení, jak zatočit s černými tečkami a nečistotami na tváři. O výsledku se můžete přesvědčit sami, maska nečistoty zachytí. Čistící pleťová maska zlepšuje prokrvení obličeje, vaše..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Čisticí černá maska na černé tečky a ucpané póry Čisticí černá maska na černé tečky a ucpané póry
-36 %
Černá maska na odstraňování pórů a akné v tubě - 50 g Obnovte mladistvou záři Vaší pleti s touto silnou maskou na očištění pórů, která čistí pokožku, odstraňuje povrchové odumřelé buňky, černé tečky a nečistoty. Snižte vzhled rozšířených pórů - odstraňte přebytečný olej ihned! Jedinečná směs vitamí..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Čistící emulze na obličej s kyselinou hyaluronovou Čistící emulze na obličej s kyselinou hyaluronovou
-36 %
Čisticí emulze na hloubkové čištění obličeje s kyselinou hyaluronovou Čisticí emulze čistí pleť do hloubky a zanechávají ji jemnou, čistou a zbavenou nečistot. Zároveň kyselina hyaluronová ji hydratuje a oživuje. Vytváří jemnou pěnu, kterou je třeba opláchnout vodou. Denní čištění obličeje by mělo ..
635Kč 988Kč
Cena bez DPH:525Kč
Čisticí emulze s kyselinou hyaluronovou s hloubkovou funkcí Čisticí emulze s kyselinou hyaluronovou s hloubkovou funkcí
-37 %
WELLMAXX hyaluronová masážní krém na obličej a dekolt 250ml Čisticí emulze čistí pleť do hloubky a zanechávají ji jemnou, čistou a zbavenou nečistot. Zároveň kyselina hyaluronová ji hydratuje a oživuje. Vytváří jemnou pěnu, kterou je třeba opláchnout vodou. Denní čištění obličeje by mělo být účinné..
908Kč 1 432Kč
Cena bez DPH:750Kč
Kávový peeling na tělo - 200g
-38 %
Kávový peeling na tělo s vůní kokosu Tato nádherná citrusová vůně vám umožňuje přesunout se přímo z koupelny do neobvyklého exotického místa, ze kterého se nechcete vrátit. Přírodní kávový peeling na tělo a obličej odstraňuje odumřelé částečky pokožky, stimuluje prokrvení a čistí póry. Díky čistě p..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Kávový peeling na tělo - 200g
-36 %
Kávový peeling na tělo s vůní čokolády Přírodní kávový peeling na tělo a obličej odstraňuje odumřelé částečky pokožky, stimuluje prokrvení a čistí póry. Díky čistě přírodním ingrediencím, které obsahuje má silné hydratační, zklidňující a regenerační účinky. Kofein, přírodní oleje a komplex vitamínů..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
Koloidní stříbro Ag100 10ppm 300ml Koloidní stříbro Ag100 10ppm 300ml
-35 %
Koloidní stříbro Ag100 Navštivte naši novou kategorii, která přímo souvisí s korona virem COVID-19! Koloidní stříbro Ag 100. přírodní tonikum. Totéž složení jako původní Koloidní stříbro Ag100, ale ve smyslu platnosti směrnice EU, už jen s omezeným použitím. Plus koncentrace 25ppm a 40ppm. složení: ..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč