Hlavné menu
Produkty v košíku

Přípravky pro péči o rty

Přípravky na péči o rty poskytují intenzivní hydrataci a uchovávají vaše rty nádherně hebké, jemné a krásné. Toužíte po krásných plných rtech během několika minut? Sérum na zvětšení rtů je vynikající alternativou k invazivní injekční metodě zvětšování rtů na bázi kyseliny hyaluronové.
Fullips - zvětšovač rtů Fullips - zvětšovač rtů
-50 %
Fullips - zvětšovač rtů Toužíte mít krásné a smyslné rty, kterým žádný muž neodolá? S tím Vám pomůže tento šikovný vynález pro zvětšení rtů Fullips. Snadno a rychle dosáhnete efekt krásných plných rtů, díky kterým budete vypadat opravdu sexy. Liperi pracuje pomocí samonasávání, abyste posílily své ..
20Kč 40Kč
Cena bez DPH:17Kč
Fullips - zvětšovače rtů 3 ks Fullips - zvětšovače rtů 3 ks
-29 %
Fullips - zvětšovač rtů 3 ks Toužíte mít krásné a smyslné rty, kterým žádný muž neodolá? S tím Vám pomůže tento šikovný vynález pro zvětšení rtů Fullips. Snadno a rychle dosáhnete efekt krásných plných rtů, díky kterým budete vypadat opravdu sexy. Liperi pracuje pomocí samonasávání, abyste posílily..
50Kč 70Kč
Cena bez DPH:42Kč
Regenerační a omlazující kolagenová maska na rty Regenerační a omlazující kolagenová maska na rty
-33 %
Regenerační a omlazující kolagenová maska na rty Dokonalé rty - nejedna žena by obětovala za to všechno. My známe tajemství, se kterým tuto vysněnou kombinaci dosáhnete. Sáhněte po kolagenové masce na rty. Kolagen dělá zázraky - Vaše rty budou hydratované, jemné, vláčné a dokonce i trochu plnější. ..
20Kč 30Kč
Cena bez DPH:17Kč
Vyživující vazelína na rty
-43 %
Vyživující vazelína na rty Chcete mít stále rty krásné, zdravé a dokonale vyživené? Mějte vždy po ruce vazelínu na rty. Okamžitě rty zvláční, dodá jim přirozený lesk a zabrání jejich vysušování. Vazelína na rty je ideální volbou pro suché, popraskané rty. Zajistí vám dokonalé promazání suché popras..
40Kč 70Kč
Cena bez DPH:33Kč
Vyživující vazelína na rty - jablko
-43 %
Vyživující vazelína na rty - jablko Chcete mít stále rty krásné, zdravé a dokonale vyživené? Mějte vždy po ruce vazelínu na rty. Okamžitě rty zvláční, dodá jim přirozený lesk a zabrání jejich vysušování. A navíc krásně voní po jablkách. Vazelína na rty je ideální volbou pro suché, popraskané rty. Z..
40Kč 70Kč
Cena bez DPH:33Kč
Vyživující vazelína na rty - kokos
-43 %
Vyživující vazelína na rty - kokos Chcete mít stále rty krásné, zdravé a dokonale vyživené? Mějte vždy po ruce vazelínu na rty. Okamžitě rty zvláční, dodá jim přirozený lesk a zabrání jejich vysušování. A navíc krásně kokosovo voní. Vazelína na rty je ideální volbou pro suché, popraskané rty. Zajis..
40Kč 70Kč
Cena bez DPH:33Kč
Vyživující vazelína na rty - meruňka
-44 %
Vyživující vazelína na rty - meruňka Chcete mít stále rty krásné, zdravé a dokonale vyživené? Mějte vždy po ruce vazelínu na rty. Okamžitě rty zvláční, dodá jim přirozený lesk a zabrání jejich vysušování. A navíc krásně voní po meruňkách. Vazelína na rty je ideální volbou pro suché, popraskané rty...
50Kč 90Kč
Cena bez DPH:42Kč
Vyživující vazelína na rty - vanilka
-43 %
Vyživující vazelína na rty - vanilka Chcete mít stále rty krásné, zdravé a dokonale vyživené? Mějte vždy po ruce vazelínu na rty. Okamžitě rty zvláční, dodá jim přirozený lesk a zabrání jejich vysušování. A navíc krásně vanilkově. Vazelína na rty je ideální volbou pro suché, popraskané rty. Zajistí..
40Kč 70Kč
Cena bez DPH:33Kč
Zlatá kolagenová maska na rty Zlatá kolagenová maska na rty
-33 %
Zlatá kolagenová maska na rty 1 ks Ideální hydratační a omlazující maska na pleť. Omlaďte svou pleť ZLATOU Kolagenová maska na rty. Zlaté částečky zakomponované v kolagenové masce tvořené z bio kolagenu a vzácných nano částic zlata fantasticky omlazují. Nano částice zlata jsou 2000 násobně menší ne..
20Kč 30Kč
Cena bez DPH:17Kč