Hlavné menu
Produkty v košíku

Přírodní sladidla

Jste to, co jíte! Určitě jste už alespoň jednou za život slyšeli tuto pravdivou frázi. Pro zdravý životní styl je zdravé stravování nezbytné a právě s tím vám pomůže naše zdravé jídlo a nápoje . Zdravé stravování není vůbec náročné, stačí vám pouze nahradit běžné ingredience za zdravější. Pro dochucování slaných jídel je správně zvolit zdravou himalájskou sůl , mořskou sůl a různé jiné, které najdete v naší kategorií kuchyňská sůl . Pro lidi, kteří rádi mlsají je ideální použít přírodní sladidla na oslazení vašeho pokrmu. Tyto sladidla nejenže jsou zdravé, ale mají i mnohem méně kalorií, což znamená, že jsou vhodné i při hubnutí. Když už jsme u toho hubnutí, není nic lepšího, jak přidat do vašeho progresu i zelenou kávu , která velmi efektivně pomáhá při hubnutí a to bez jo-jo efektu. Možná i vy patříte mezi lidi, kteří si čas od času dají nějaký nezdravý "snack". I při tomto jsme na vás mysleli a namísto nezdravých bramborových lupínek, máme pro vás zdravější a velmi chutné varianty, například švestky sušené , sušené ovoce mix sypané , banánové chipsy a různé jiné sušené plody, ořechy a semena.

Xylitol - přírodní sladidlo rostlinného původu 500g Xylitol - přírodní sladidlo rostlinného původu 500g
-36 %
Xylitol významně pomáhá při cukrovce a regulaci váhy. Xylitol je přirozené sladidlo, které udržuje nízkou a stabilní hladinu krevního cukru. Svým mimořádně nízkým glykemickým indexem (GI) 7 - v porovnání s cukrem, který má 68 - používání xylitolu v mnoha potravinách, které běžně obsahují cukr, pomáh..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Xylitol Danisco - Finské přírodní sladidlo rostlinného původu IG - 8 Xylitol Danisco - Finské přírodní sladidlo rostlinného původu IG - 8
-36 %
Xylitol Danisco - přírodní sladidlo rostlinného původu IG - 8X Xylitol je sladidlo rostlinného původu. Má vzhled a sladkost podobnou běžnému cukru, ale obsahuje o 40% méně kalorií. Kromě toho má velmi nízký glykemický index IG = 8, takže nezpůsobuje skoky v hladině cukru a koncentraci inzulínu v kr..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč