Hlavné menu
Produkty v košíku

Příslušenství

Kvalitní kosmetické přístroje vyžadují i kvalitní příslušenství. U nás najdete desítky kvalitních produktů, díky, kterým bude Váš kosmetický přístroj ještě lepší! Pro kosmetický ozonizér nabízíme širokou škálu hlavic a to ve formě hřebene , lžičky , tečky nebo hříbku . Také nabízíme i 9 diamantových hlavic různých velikostí na mikrodermabrazi.
Bavlněné filtry do mikrodermabraze
-36 %
Bavlněné filtry do Mikrodermabraze - bílé Univerzální balvlené filtry do kosmetického přístroje dermabraze. Technické údaje: průměr 10mm množství: 54 ks v balení..
182Kč 282Kč
Cena bez DPH:150Kč
Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1 Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1
-36 %
Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1 # obr1 Elektrický pilník na paty a chodidla Personal Pedi. S elektrickým pilníkem na paty a chodidla Personal Pedi budou vaše chodidla jemné během chvilky. Šetrný elektrický pilník Personal Pedi dokáže snadno odstranit ztvrdlé mozoly, kuří oka nebo suchou kůž..
696Kč 1 089Kč
Cena bez DPH:575Kč
Hlavice na mikrodermabrazi - komplet
Doprava zdarma -36 %
Hlavice na mikrodermabrazi - komplet Mikrodermabrazná souprava Souprava obsahuje: 9 diamantových hlav různých velikostí na mikrodermabrazi. 2 nebo 3 trysky (v závislosti na verzi)..
2 259Kč 3 549Kč
Cena bez DPH:1 867Kč
Náhradní hlavice, elektroda na kosmetický ozonizér - hřeben Náhradní hlavice, elektroda na kosmetický ozonizér - hřeben
-38 %
Univerzální náhradní hlavice / elektroda - na ozonizér na pleť hřeben Náhradní elektroda do většiny domácích typů Ozonizer na pleť. Balení obsahuje: 1 x skleněná hlavice na ozonizér - hřeben..
182Kč 292Kč
Cena bez DPH:150Kč
Náhradní hlavice, elektroda na kosmetický ozonizér - hříbek Náhradní hlavice, elektroda na kosmetický ozonizér - hříbek
-37 %
Univerzální náhradní hlavice / elektroda - na ozonizér na pleť hříbek Náhradní elektroda do většiny domácích typů Ozonizer na pleť. Balení obsahuje: 1 x skleněná hlavice na ozonizér - hřib..
292Kč 464Kč
Cena bez DPH:242Kč
Náhradní hlavice, elektroda na kosmetický ozonizér - lžička Náhradní hlavice, elektroda na kosmetický ozonizér - lžička
-38 %
Univerzální náhradní hlavice / elektroda - na ozonizér na pleť lžička Náhradní elektroda do většiny domácích typů Ozonizer na pleť. Balení obsahuje: 1 x skleněná hlavice na ozonizér - lžička..
182Kč 292Kč
Cena bez DPH:150Kč
Náhradní hlavice, elektroda na kosmetický ozonizér - tečka Náhradní hlavice, elektroda na kosmetický ozonizér - tečka
-38 %
Univerzální náhradní hlavice / elektroda - na ozonizér na pleť tečka Náhradní elektroda do většiny domácích typů Ozonizer na pleť. Balení obsahuje: 1 x skleněná hlavice na ozonizér - tečka..
182Kč 292Kč
Cena bez DPH:150Kč
Síťková filtry do mikrodermabraze
-36 %
Síťková filtry do mikrodermabraze Univerzální síťková filtry do zařízení na mikrodermabrazi. Technical údaje: priemer10 mm množství: 20 ks v balení..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč
Vyměnitelné jehly hlavice do akupunkturního pera derma pen Vyměnitelné jehly hlavice do akupunkturního pera derma pen
-38 %
Vyměnitelné jehly do derma pen MYM vyměnitelná hlavice s jehlami do Derma Pen mym Technické údaje: jedna hlavice sestává z 12 jehel Obsah balení: 1 x vyměnitelná jehla do akupunkturního pera..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč