Hlavné menu
Produkty v košíku

Příslušenství

Kvalitní kosmetické přístroje vyžadují i kvalitní příslušenství. U nás najdete desítky kvalitních produktů, díky, kterým bude Váš kosmetický přístroj ještě lepší! Pro kosmetický ozonizér nabízíme širokou škálu hlavic a to ve formě hřebene , lžičky , tečky nebo hříbku . Také nabízíme i 9 diamantových hlavic různých velikostí na mikrodermabrazi.
Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1 Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1
-37 %
Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1 # obr1 Elektrický pilník na paty a chodidla Personal Pedi. S elektrickým pilníkem na paty a chodidla Personal Pedi budou vaše chodidla jemné během chvilky. Šetrný elektrický pilník Personal Pedi dokáže snadno odstranit ztvrdlé mozoly, kuří oka nebo suchou kůž..
807Kč 1 271Kč
Cena bez DPH:667Kč
Hlavice na mikrodermabrazi - komplet
-36 %
Hlavice na mikrodermabrazi - komplet Mikrodermabrazná souprava Souprava obsahuje: 9 diamantových hlav různých velikostí na mikrodermabrazi. 2 nebo 3 trysky (v závislosti na verzi)..
1 654Kč 2 601Kč
Cena bez DPH:1 367Kč
Síťková filtry do mikrodermabraze
-37 %
Síťková filtry do mikrodermabraze Univerzální síťková filtry do zařízení na mikrodermabrazi. Technical údaje: priemer10 mm množství: 20 ks v balení..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč
Vyměnitelné jehly hlavice do akupunkturního pera derma pen Vyměnitelné jehly hlavice do akupunkturního pera derma pen
-38 %
Vyměnitelné jehly do derma pen MYM vyměnitelná hlavice s jehlami do Derma Pen mym Technické údaje: jedna hlavice sestává z 12 jehel Obsah balení: 1 x vyměnitelná jehla do akupunkturního pera..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč