Hlavné menu
Produkty v košíku

Příslušenství k bazénům

Vyberte si z naší pestré nabídky bazénového příslušenství. U nás najdete příslušenství jako například: bazénové hadice, dávkovače, teleskopické tyče, dnové síťky nebo dokonce solární plachty.
Automatický tester, měřič pro měření PH vody a chloru v bazénu Automatický tester, měřič pro měření PH vody a chloru v bazénu
Top -36 %
Automatický tester, měřič pro měření PH vody a chloru v bazénu Automatický tester na měření PH vody a chloru je ideální pro kontrolu vody Vašeho bazénu, kdy se můžete rozhodnout, zda je třeba přidat chlor, sodovku nebo vodu více okyselit. Měřič disponuje snadno čitelným ciferníkem a je jednoduchý n..
746Kč 1 170Kč
Cena bez DPH:617Kč
Elektronický měřič pH kvality vody 0.00-14.00 Elektronický měřič pH kvality vody 0.00-14.00
-36 %
Elektronický měřič kvality vody ATC PH-02 Automatický pH metr hladiny vody s velkým čitelným displejem. Umožňuje vám rychle posoudit hladinu činidla pH. Zařízení je kompaktní velikosti, a proto se snadno používá v různých podmínkách. Přesnost měření do 0,01 a doba měření přibližně 1 s usnadňují pou..
252Kč 393Kč
Cena bez DPH:208Kč
Elektronický měřič pH kvality vody s LCD displejem Elektronický měřič pH kvality vody s LCD displejem
Novinka -36 %
Elektronický měřič pH kvality vody s LCD displejem Automatický měřič pH vody s velkým, snadno čitelným LCD displejem, který barevně zobrazuje pH vody, je pomůcka potřebná v každé kuchyni (nejen). Umožňuje vám okamžitě posoudit hladinu pH. Zařízení má kompaktní rozměry, takže je snadné jej používat ..
484Kč 756Kč
Cena bez DPH:400Kč
Koncovka pro bazénový vysavač s bočními kartáči Koncovka pro bazénový vysavač s bočními kartáči
-35 %
Koncovka pro bazénový vysavač s bočními kartáči Koncovka pro bazénový vysavač obsahuje spodní i boční kartáčky, díky kterým vyčistí dno i kouty bazénu. Připojení je na standardní teleskopické tyčky a na vysavačové hadice 32 a 38 mm. Ve spodní části má závaží, aby lépe držel na dně. Balení neobsahuj..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Koncovka pro bazénový vysavač s bočními kartáči Koncovka pro bazénový vysavač s bočními kartáči
-37 %
Koncovka pro bazénový vysavač s bočními kartáči #obr1 Koncovka pro bazénový vysavač obsahuje spodní i boční kartáčky, díky kterým vyčistí dno i kouty bazénu. Připojení je na standardní teleskopické tyčky a na vysavačové hadice 32 a 38 mm. Ve spodní části má závaží, aby lépe držel na dně. Balení neob..
1 210Kč 1 906Kč
Cena bez DPH:1 000Kč
Měřič tvrdosti, kvality vody z osmózy, teploty a elektrické vodivosti DTS - digitální Měřič tvrdosti, kvality vody z osmózy, teploty a elektrické vodivosti DTS - digitální
-36 %
Měřič kvality vody, teploty a elektrické vodivosti DTS - digitální Rychlý a snadný způsob, jak zjistit kvalitu vody, případně zjistit rozdíl mezi více vzorky vody. Stačí ponořit měřící elektrodu do vody a přečíst výsledek na velkém a jasném LCD displeji. Přístroj reaguje na těžké kovy, organické lá..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Teleskopická tyč - ometač - univerzální 8m se závitem Teleskopická tyč - ometač - univerzální 8m se závitem
-36 %
Teleskopická tyč 8m se závitem Teleskopická tyč 8m vyrobená z kvalitní hliníkové slitiny, díky čemuž je lehká a pružná, přitom velmi pevná. Je ideální pro čištění vysoko umístěných ploch, ať už jsou to okna, střechy, fasády, podhledy atd . . Tato tyč dosáhne na všechna vysoko položená místa. Na je..
1 875Kč 2 944Kč
Cena bez DPH:1 550Kč