Hlavné menu
Produkty v košíku

Příslušenství k notebookům

Vybavte svůj notebook všemi možnými doplňky. Najdete zde univerzální stolek pod notebook, podložku pod myš a klávesnici, tašku na notebook.
Zobraziť podkategórie
AirSpace 1587 Flexibilní stolek pod notebook s ventilátorem 45,5x25,7x55 cm, černý AirSpace 1587 Flexibilní stolek pod notebook s ventilátorem 45,5x25,7x55 cm, černý
-36 %
AirSpace 1587 Flexibilní stolek pod notebook s ventilátorem 45,5x25,7x55 cm, černý #obr1 Flexibilní stolek pod notebook je praktický a užitečný pro práci s počítačem na pohovce, na zemi, v posteli a pod. Polohovatelný stolek pod notebook se přizpůsobí vašim momentálním potřebám. Můžete si nastavit s..
807Kč 1 260Kč
Cena bez DPH:667Kč
Brašna / taška na laptém s úchyty, šedá Brašna / taška na laptém s úchyty, šedá
-36 %
Brašna / taška na laptém s úchyty, šedá ELEGANTNÍ POUZDRO Z VODĚODOLNÉ LÁTKY Pohodlná elegantní taška na notebook uzavíratelná na zip ochrání váš počítač před různými faktory, které jej mohou poškodit. Pohodlné rukojeti usnadňují přenášení zařízení. Pouzdro je flexibilní, odolné a extrémně měkké, c..
272Kč 424Kč
Cena bez DPH:225Kč
Brašna / taška na notebook 15,6 Brašna / taška na notebook 15,6
-36 %
Brašna / taška na notebook 15,6 " Elegantní šedá taška na notebook s maximální úhlopříčkou 15,6 "a zapínáním na zip. Taška je opatřena měkkou hlavní kapsou s možností nastavení velikosti přihrádky na laptop a další kapsou na sešity, pera nebo telefon. Vyztužená rukojeť a pevné zipy umožňují dlouhé..
383Kč 595Kč
Cena bez DPH:317Kč
Chladící podložka pod laptop s LED podsvícením H7 Chladící podložka pod laptop s LED podsvícením H7
-38 %
Chladící podložka pod laptop s LED podsvícením H7 JEDINEČNÝ VZHLED A APLIKACE Představujeme novou verzi chladící podložky notebooku. Produkt má 5 účinných chladicích ventilátorů a funkci LED podsvícení. Práci ventilátorů a jas podsvícení lze přizpůsobit vlastním požadavkům. Pevné zpracování provede..
353Kč 565Kč
Cena bez DPH:292Kč
Chladící podložka pod notebook Chladící podložka pod notebook
-36 %
Chladící podložka pod notebook Chladící podložka s profilovaným úhlem sklonu vám umožní změnit pracovní režim – nemusíte se hrbit nad notebookem a zároveň pečovat o jeho komponenty zabezpečením ventilace. Až 6 ventilátorů zajišťuje dostatečné větrání, navíc podsvícení poskytuje další vizuální dojmy..
605Kč 948Kč
Cena bez DPH:500Kč
Chladící podložka pod notebook XLINE Chladící podložka pod notebook XLINE
-37 %
Chladící podložka pod notebook XLINE Chladící podložka pod notebook s nastavitelným úhlem stojanu (v rozsahu 20 ° až 40 °) - umožňuje nastavit výšku obrazovky, zvláště doporučenou na zlepšení pracovních podmínek. Chlazení notebooku zajišťuje delší výdrž baterie a stabilní provoz přenosných počítačů...
363Kč 575Kč
Cena bez DPH:300Kč
Externí chlazení pro notebook Externí chlazení pro notebook
-38 %
Externí chlazení pro notebook Toto kompaktní zařízení pomůže zbavit se největšího problému, který postihuje lidi pracující s notebookem, tedy přehřívání. Ventilátor, který je umístěn uprostřed výrobku, vyvine rychlost až 3000 otáček za sekundu. Díky němu zařízení pumpuje chladný vzduch na procesor...
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 15 Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 15
-37 %
Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný Rádi trávíte čas na počítači ve své posteli? Často ho držíte na kolenou, nebo položený na posteli? To vše vede k nesprávnému větrání počítače, což může kdykoli způsobit přehřátí a poškození počítače. Máme pro Vás řešení! Multifunkční skládací dřev..
817Kč 1 291Kč
Cena bez DPH:675Kč
Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 17 Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 17
-37 %
Multifunkční skládací stolek pod notebook - dřevěný, 17 Rádi trávíte čas na počítači ve své posteli? Často ho držíte na kolenou, nebo položený na posteli? To vše vede k nesprávnému větrání počítače, což může kdykoli způsobit přehřátí a poškození počítače. Máme pro Vás řešení! Multifunkční skládací ..
918Kč 1 452Kč
Cena bez DPH:758Kč
Podložka pod myš a klávesnici Eco - černá Podložka pod myš a klávesnici Eco - černá
-38 %
Podložka pod myš a klávesnici Eco - černá Velká podložka na stůl dokonale chrání povrch stolu a dodává pohodlí a estetiku během práce. Podložka je vyrobena z ekokůže, což zvyšuje přesnost optických myší. Materiál poskytuje podložce odolnost proti oděru a postříkání. Speciální povlak na spodní stran..
333Kč 534Kč
Cena bez DPH:275Kč
Podložka pod myš a klávesnici Eco - šedá Podložka pod myš a klávesnici Eco - šedá
-38 %
Podložka pod myš a klávesnici Eco - černá Velká podložka na stůl dokonale chrání povrch stolu a dodává pohodlí a estetiku během práce. Podložka je vyrobena z ekokůže, což zvyšuje přesnost optických myší. Materiál poskytuje podložce odolnost proti oděru a postříkání. Speciální povlak na spodní stran..
333Kč 534Kč
Cena bez DPH:275Kč
Podložka pod myš Galaxy Podložka pod myš Galaxy
-36 %
Podložka pod myš Galaxy Zlepšuje pohodlí při práci a chrání pracovní stůl Velká podložka na stůl dokonale chrání povrch stolu a zvyšuje pohodlí při práci. Podložka je vyrobena z materiálu, který neovlivňuje přesnost optických myší. Kvalitní guma a odolný syntetický materiál zaručují trvanlivost. Sp..
182Kč 282Kč
Cena bez DPH:150Kč